Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

narazie cena wysoka bo idzie hurt ale detal juz staje i jajo zaczynasie odkladac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
narazie cena wysoka bo idzie hurt ale detal juz staje i jajo zaczynasie odkladac
mlody spij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie cena wysoka bo idzie hurt ale detal juz staje i jajo zaczynasie odkladac
mlody spij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cha.. wczoraj miałem kartkówkę z zootechniki

- temat;

Jakie znasz najpożyteczniejsze zwierzątka ?

(zaraz pomyślałem o biznesie ojca) i tak napisałem…

 

Pożyteczne zwierzątka jakimi są hieny żyją w mniejszych klanach o bardziej luźnej strukturze. Zasiedlają przeważnie tereny bardziej niegościnne, więc nie mogą tworzyć zbyt licznych grup. Ten gatunek zwierząt silnie walczy o znaczącą dominację na swym rynku zbytu. Hiena to typowy krwiopijca, wysysa wszystko co się da strawić. Ma bardzo silne szczęki zdolne skruszyć każdą monetę, najczęściej poluje na producentów, takich jak … młody rolnik, stary rolnik o słabszej kondycji finansowej - żeruje gdzie się da. U hieny głównym składnikiem pokarmu są tanie jaja fermowe. Z powodu dużej pazerności i chciwości ich żywotność jest bardzo krótka, ale za to bardzo plenna.

 

- bez urazy ale dostałem 5 plus z kartkówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z powodu dużej pazerności i chciwości ich żywotność jest bardzo krótka,

 

Miałbyś szóstkę ale popełniłeś błąd ,z tego co ja wiem hieny żyją długo i do tego bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A cha.. wczoraj miałem kartkówkę z zootechniki

- temat;

Jakie znasz najpożyteczniejsze zwierzątka ?

(zaraz pomyślałem o biznesie ojca) i tak napisałem…

 

 

buahaha dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hiena żyje do 10 lat co po ludzku oznacza 70 lat ..............

detal nie odbiera najgorsze jest to że sam kupuje po marketach bo 10 gr. taniej.............

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie moi drodzy że hiena w razie potrzeby (wyginięcia stada) może zmienić płeć

- na forum mamy ewidentny przykład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Poszukujemy dużego producenta jaja spożywczego w celu nawiązania współpracy na rynku Środkowoeuropejskim.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Z poważaniem

bartosz kowalski

787-757-047

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba cena się już ustała bo handlarze zaczynają stosować swoje gierki. Proszą, błagają, umawiają się na konkretny termin, konkretną ilość (16 palet) i konkretną cenę a w przeddzień dzwonią i mówią, że nie przyjadą bo na innej fermie dostali taniej. Po dwóch dniach znowu dzwonią, że oni jednak mogą przyjechać ale trzeba coś opuścić bo na rynku zastój i nie ma gdzie towaru sprzedać a poza tym, to on ma już innego dostawcę, który sprzedaje taniej i z dowozem.

I wiecie co ? Walić takich handlarzy ! Dzisiaj sprzedałem towar, który uzbierałem dla tego dupka i dostałem za niego 2 gr więcej na jajku. Ręce opadają. Widać, niektórzy niczego się nie uczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba cena się już ustała bo handlarze zaczynają stosować swoje gierki. Proszą, błagają, umawiają się na konkretny termin, konkretną ilość (16 palet) i konkretną cenę a w przeddzień dzwonią i mówią, że nie przyjadą bo na innej fermie dostali taniej. Po dwóch dniach znowu dzwonią, że oni jednak mogą przyjechać ale trzeba coś opuścić bo na rynku zastój i nie ma gdzie towaru sprzedać a poza tym, to on ma już innego dostawcę, który sprzedaje taniej i z dowozem.

I wiecie co ? Walić takich handlarzy ! Dzisiaj sprzedałem towar, który uzbierałem dla tego dupka i dostałem za niego 2 gr więcej na jajku. Ręce opadają. Widać, niektórzy niczego się nie uczą.

a co mi powiesz jak ja w zeszłym tygodniu miałem ustaloną cenę a jak wysłałem kierowcę to przez telefon dowiedziałem sie że cena plus 4 oczka, 6 palet to jakieś dwa koła więcej. I co? 250 km w jedną stronę i miał wracać na pusto? Towar oDebra1łem, ale swoje pomyślałem i przy najbliższej okazji odbiorę sobie więcej niż te 4 gr. Także nie mów mi o gierkach handlarzy, bo i Wy hodowcy prowadzicie swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jeśli Wy chcecie ustalic cene na kilka dni przed odbiorem towaru, w czasie gdy ceny z dnia na dzień ulegają zmianie ..to macie pecha bo nikt frajerem nie jest !! Obecnie nasz klient o cenie dowiaduje sie 1 dzien przed odbiorem towaru ! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A JA NIE MUSZE JESC JAJEK LEKARZE MOWIA ZE TO CHOLESTEROL WIEC CZEMU MAM PLACIC ZA COS CO JEST NIEZDROWE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak było kolego. W czwartek wieczorem cena ustalona, a rano puściłem samochód. Szanowny pan hodowca poinformował o cenie gdy moje auto było u niego na placu. Jakie miałem wyjście? Jajo było już umówione w innym miejscu i niestety przez taką gierkę musiałem dołożyć. Ale co najważniejsze, że hodowca zarobił. Ja nie robię z gęby holewy i jak hodowca przywozi do mnie towar to nie urywałem ani nie urywam nawet grosza, nie mówiąc o 4 . Mam świadomość, że to celowe zagranie i dlatego w przyszłości z takimi "partnerami" w interesach nie ma litości. Iednocześnie informuję, że to jakiś pojedyńczy wybryk, pozostali "moi hodowcy" jak najbardziej ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KTO TO JEST

PRZETRWAL BO MIAL MIEKKIEGO I UCZCIWEGO ODBIORCE .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TEJ CHWILI SPRZEDAJAE JAJA ZA DZIEKUJE LICZAC NA TO ZE CENA SPADNIE LUB SIE USTABILIZUJE ALE JAK SIE WKURWIE TO PODNISE O TYLE CO MI PODNOSI PRODUCENT I WSZYSTKO BEDZIE OK JAK TOWER BEDZIE SZEDL ALE JAK NIE TO SZYKUJCIE PRODUCENCI DOBRE I MOCNE KOLKI ZEBY KURA DUPY ZATKAC

 

POZDRAWIAM WASZA HIENA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoni hiena do producenta bo widzi ze towar na sklepie jest 3,99 ''L''

Pyta sie po ile ma jajo on mu na to 0,50plus vat to hiena pyta dlaczego ten towar na sklepie takie ceny????

Producent do niego tak Ty hieno bo tak sobie tego zycze i juz

Sami sobie robicie problem

Nie każdy jest hieną a wy wszystkich jedną miarą

Nic dobrego z tego nie wyjdzie dla producentów teraz takie traktowanie a później może sie to troche odwrócić przeciwko wam

Przejmujcie cały rynek jest wasz ale pamietajcie że sami siebie okradacie w tej chwili

Pozdrawiam tych hodowców którzy tak robią

zdobywajcie rynki a jak bedzie trzeba dokupić to po tyle samo co posrednicy kupicie a na tych sklepach co teraz dajecie za darmo pózniej was wysmieją ze nagle 20gr w góre

Z drugiej strony producent który ma długi nie oddaje za darmo wiec niejest tak źle Bo ci którzy niechca odrabiać dają takie niskie ceny a ja mam takich w regionie ze czterech to oznacza ze zadnych długów nie mieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualne ceny jaj:

1A 0,50 zł

1B 0,48 zł

2A 0,46 zł

2B 0,44 zł

Magazyn ciągle pusty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestesmy zepsuci czy to producent czy pośrednik oczy zachodza checia maksymalnego zysku w nieddługim czasie brak słow,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o hodowców to wielu jest takich co wzięli kredyty piętnastoletnie i mimo to nie zdążyli ich spłacić- zbańczyli, takie były zyski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...