Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Gromadzić w sobie miłość oznacza szczęście, gromadzić nienawiść to klęska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dodatkowym sygnałem jest brak jakichkolwiek promocji jajecznych na sklepach wielkopowierzchniowych

 

Embag brak promocji ???

"S' w realu 0,43

"L" w Carrefour 0,50

 

Bo jeśli to nie jest promocja to znaczy normalna cena czyli przepłacamy .U ciebie promocja zaczyna się od 20--30 groszy ?

 

Ruch na jajku ?????????? Nie wiem jak u reszty ale na moich sklepach jest beznadziejny nawet jeśli sprzedają 10 szt po 5.99 .Sprzedaż mniejsza niż normalnie może to wina regionu ,a jak u was??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
M-0,47

L -0,49

 

i powiem szczerze , jezeli mam komus wierzyc na tym forum to temu panu który ma odwage wystepowac pod własnym nazwiskiem , i nie jest to włazidupstwo , bo osobiscie p.leszkiewicza nie znam .

 

Miło czytać, że na tym forum są Takie osoby, dziekuję i pozdrawiam.

 

p.s ruch jak przed wielkanocą, cena nadal 53gr. 1A. magazyn pusty. Parę dni temu zaproponowałem,że kupię duże jajko i nikt się nie odezwał, hmmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

święta bożego narodzenia, są dużo lepsze od wielkanocnych od kilku lat w moim regionie, a te to wogóle porażka jak narazie. Cena którą pisze księżna to jakiś kosmos dla mnie, albo towar lipny. Ja płacą 0,52 za 1a (spadek o dwa groszę) ale towar super. nie sprzedaje w detalu , tylko sklepy ,piekarnie , i szkoły. Moim zdaniem cena stabilna z niewielką zniżką, a dostawca nie robi mnie w konia bo ceny kontroluje pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mówie o promocjach bijacych po uszach w telewizji i radiu , jedyna słyszalna promocja jak do tej pory to tesco przy zakupie 150 zł , paczka jaj gratis z data do 04.04 2012- nikt juz nie pamieta jak było rok temu ??

 

 

a co maja powiedzieć własciciele sklepów o cenach majonezów , białej kiełbasy ,twarogu margaryn itp .itd gdy słysza w telewizorni i radiu , ze w marketach jest prawie o połowe taniej ???

 

co do zejscia towaru , jest lepsze o jakieś 20% w porównaniu do roku 2011 w porównywalnym okresie przedswiatecznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.leszkiewicz ktoś się chyba odezwał ale już kupiłeś co do zbytu na fermach to tam zawsze brak jajka na święta i to zjawisko normalne .

Różnice w zakupie masakryczne ale fakt jest faktem ze nie słyszałem i cenie za 1A mniejszej niż 0,45 pomijając forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.leszkiewicz ktoś się chyba odezwał ale już kupiłeś co do zbytu na fermach to tam zawsze brak jajka na święta i to zjawisko normalne .

Różnice w zakupie masakryczne ale fakt jest faktem ze nie słyszałem i cenie za 1A mniejszej niż 0,45 pomijając forum

 

 

ponowiłem pytanie, było to pod postem Pana Obserwatorajaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzis po obnizkach ma radosc tylko detal Cena jaj w hurtowni w Zakopanym 1a 80 groszy luzem mozna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
święta bożego narodzenia, są dużo lepsze od wielkanocnych od kilku lat w moim regionie, a te to wogóle porażka jak narazie. Cena którą pisze księżna to jakiś kosmos dla mnie, albo towar lipny. Ja płacą 0,52 za 1a (spadek o dwa groszę) ale towar super. nie sprzedaje w detalu , tylko sklepy ,piekarnie , i szkoły. Moim zdaniem cena stabilna z niewielką zniżką, a dostawca nie robi mnie w konia bo ceny kontroluje pozdrawiam

No, tego to ja się nie spodziewałem. Pan obserwatorjaj napisał coś, z czym chyba po raz pierwszy mogę się w 100% zgodzić.

Aż miło przeczytać taki post Drogi Panie.

Stabilizacja jest dobra dla wszystkich. Wiem, że jako producent nie powinienem tego pisać, ale ciesze się z tego, że te galopujące w górę ceny w końcu się ustabilizowały. Ceny u mnie na fermie 50-52 gr za 1A. Magazyn pusty ale tak jak napisał to PROMIX, przed świętami to normalne. Stali klienci i sklepy dostają towar bezproblemowo. Mam kilku skoczków, którzy pytają o jajko ale dla nich już nie bardzo starcza.

Wiem, że jako producent, nie powinienem tego pisać ale ciesze się, że skończyła się ta gonitwa cen w górę. Ceny się ustabilizowały i aby tak dalej. Bez zbędnej zawieruchy w górę i w dół. Ja zarabiam i moi klienci też. Z tego, co mówią, i z tego co widzę po ilościach jakie biorą, idzie im nawet całkiem nieźle. Detal bierze, żadnego zastoju (jak twierdzą co niektórzy) nie ma. Mam wrażenie, że Księżniczka, biedronka czy nawet Jajcarek piszą takie głupoty bo nie mają nic innego mądrego do powiedzenia.

 

Pozdrawiam wszystkich normalnych na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO SWIETACH DETAL PRZEZ TYDZIEN STOI A W NASTEPNY JESLI CENY BEDA NA TYM POZIOMIE TEZ SZALU NIE BEDZIE .....A KURY TO NIE INTERESUJE ZE GOSPODARZ NIE WIE GDZIE JAJO JUZ UKLADAC.... I CIEKAWE CO W TAKIM WYPADKU ZROBI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie od jutra dla nowych odbiorców

O / 0,22zł

S / 0,18zł

1A / 0,16zł

1B / 0,14zł

2A / 0,12zł

Ps.

- jak głupoty to głupoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
yoyo mam nadzieje że zrozumiałeś

Ale, że niby co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoyo ja nie jestem jakimś skoczkiem od kilku lat biore od tego samego producenta który jak drożeje to ma informacje na temat tylko trudno mu sie pogodzić jak tanieje nawet o te pare groszy to co byś zrobił na miejscu handlarza jak w tym okresie te pare groszy jest być albo nie być????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sie szanować na wzajem myśle że ostatni okres wszystkich nauczył troche pokory. handlarz bez producenta zginie jak równierz producent bez handlarza a wiec trzeba sie jakoś dogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami potrafię podzielic drużyny, a piłka jest jedna, a bramki dwie

my wam , a wy nam , i na tym to polega inaczej si.ę nieda pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jajczarek to ja 600 skrz. poprosze na jutro

 

 

mówisz i masz

zapraszam do Nowego Sącza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na tym zdjęciu to mój kogut do moich kur

 

 

 

sporo masz tych kur skoro kogut taki wielki

kogut też znosi jajka jak schodzi z grzędy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obesrewatorjaj, jeżeli masz czas to zapraszam Cię do nas na parafię!!!

- wiesz, zrobiliśmy sobie szopkę, a zginęła nam gdzieś figurka osiołka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zapraszam do biedronki na promocje L 10SZT. ZA 3.59 Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny który nie doczytał że to oferta otwarcia i sieje panikę jakoś byłem w trzech i cena bez zmian 10M - 4.99 10 -L 5.99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...