Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Nooooo???? I jak tam wróżbici cenowi,gdzie te jaja po 0,70 za Ia w hurcie? Coś cichutko myszki siedzą , nie ma ich . Ale jak zacznie znowu drożeć to wtedy się ujawnią : A NIE MÓWIŁEM!!!!- będą wrzeszczeć. A na razie leeeciiiiii.... M 0,38 L 0,40 XL 0,48

 

Gówno w majtkach, gówno w bucie. .

niech ci dobrze będzie młody Fiu...e !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK MAM PEŁEN MAGAZYN ALE PLEŚNI PO TYCH JAJACH Z BIEŻUNIA.....................

CZY KTOŚ POTRZEBUJE 1 B LUB 2A ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy możecie podać ceny brudasów czyli ściółki........ dzięki

pa pa

 

Powinnaś sama się wykąpać i odpchlić bo strasznie cuchnie – CMOK !!!!

 

W tym przypadku nawet najlepszy detergent nic nie wskóra...

 

 

N.Y.S.E Ty tumanie rolny jakim prawem się tu wypowiadasz buraku na nasz temat każdy z nas kupił by twoje świnie, krowy ,kury i te twoje hektary razem z traktorem 30m idz dalej siać przenice i szukać żony tu piszą Producęci przez duże P iak i pośrednicy przez duże P a ty jesteś chłopek małorolny którego wioskę już znam, a resztę ustale na miejscu bo wieś twoja nie wielka zobaszymy jak będziesz piszczał osiołku (słowo zostało usunięte)ku w filcach pewnie nadal z mamą śpisz skoro żony szukasz Panowie jak ktoś ma czasz niech przejży jego wpisy na innych forach to jakaś ciota pole orać kuniem (słowo zostało usunięte)u bo wiosna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehhh.Swieta coraz blizej.Trzeba jeszcze troche popracowac.Ide poodbierac telefony od znerwicowanych producentow

 

Na telefon trzeba wpierw zarobić...

tzn. wyżebrać...

 

N.Y.S.E. (słowo zostało usunięte) nawet żaden Producęt cię nie poprze na tym forum bo Oni to nie ty pomyliłeś fora prawiczku nie puszczany

jesteś idjotą, nieudacznikiem i mutantem obrażającym ludzi sukcesu idz se zwal ...... albo sprzedaj świnie i na świnie buraku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Globalnie rzecz biorąc handel niezły , zobaczymy po swietach czy na detalu to zejdzie co rozwiozłem .

na plus zaliczyc trzeba -BRAK jakiejkolwiek ogólnopolskiej reklamy z promocją jaj .

 

co do cen to

m-0,46

L-0,48 netto płaciłem dzisiaj rano u stałego

 

Wesołych Świąt życze wszystkim użytkownikom tego forum.

 

Ps. a niektórym uzytkownikom tego forum proponuje w wolnym czasie poczytanie swoich wpisów i zastanowienie sie nad tym , jakie świadectwo sobie wystawiają , ewentualnie zmiane forum bo tu nie leczymy kompleksów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obsrywatorjaj, czy ta wiosna na ciebie tak zle wpływa ? troszkę z tonuj, nie popisuj się swymi chamskimi wpisami

- wiesz, ja akurat popieram wpisy kolegi N.Y.S.E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny w jakich dzisiaj sprzedawałem:

XL 54/55 gr.

1A 52/53 gr.

1B 48/50 gr.

2A 46 gr.

 

Handel SUPER. Brak jajka na magazynie ! Oby tak przez cały rok, to może jakoś człowiek z tych długów wyjdzie

 

Koledzy i koleżanki hodowcy. Cena jest dobra i nie trzeba tego psuć. Budując nowe kurniki i wstawiając nowe klatki nabijacie sakiewki pośrednikom a sami mało będziecie z tego mieli. Zamiast budować kurniki- budujcie własne kanały dystrybucji niezależne od pośredników.

MNIEJSZA PRODUKCJA= WIĘKSZY ZYSK !

 

Ja sam mam jeszcze kurnik, który stoi pusty. Zamiast wstawiać do niego klatki, przerabiam na magazyn. W ciężkich czasach może się przydać na magazyn jaj do handlu, od tych co nastawiali kurników i nie wiedzą co z jajem zrobić.

Nie sztuka naprodukować. Sztuka sprzedać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.....uśmiechnij się, jutro będzie gorzej!!!!

 

Ku ku ryku!

Ożeń się Ty stary byku,

bo Ci jaja zapleśniały

i nie będą Cię baby chciały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obsrywatorjaj, czy ta wiosna na ciebie tak zle wpływa ? troszkę z tonuj, nie popisuj się swymi chamskimi wpisami

- wiesz, ja akurat popieram wpisy kolegi N.Y.S.E.

 

 

 

to se popieraj ,bo pewnie taki sam gospodarz z ciebie jak i niego, a żony nie szukasz bo ci nie staje jeszcz ciekawe jak napisałeś test szóstoklasisty wal się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obsrywatorjaj – nie jesteś chory na wściekliznę

 

nie nie niejestem , ale na takich debili jak N.Y.S.E jestem uczulony a Ty jesteś spowiednikiem tego forum masz to pewnie po rydzyku i kaczyńskim ,mocherowy berecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego obsrywatorjaj musi zażyć dwie tabletki viagry?

Ponieważ po pierwszej prostuje mu się dopiero prawa ręka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, z okazji zbliżajacych się ŚWIĄT WIELKANOCNYCH życzę wam..

smacznego jajeczka wielkanocnego,

dużego zająca czekoladowego.

Zdrowia niezawodnego,

wiele radości i przez całe święta samej wesołości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehhh.Swieta coraz blizej.Trzeba jeszcze troche popracowac.Ide poodbierac telefony od znerwicowanych producentow

 

Na telefon trzeba wpierw zarobić...

tzn. wyżebrać...

 

N.Y.S.E. (słowo zostało usunięte) nawet żaden Producęt cię nie poprze na tym forum bo Oni to nie ty pomyliłeś fora prawiczku nie puszczany

jesteś idjotą, nieudacznikiem i mutantem obrażającym ludzi sukcesu idz se zwal ...... albo sprzedaj świnie i na świnie buraku

 

 

ProducĘt buhahahahaaaa, któż to jest ten proucĘt ?

idJota , któż to jest ten idJota ?

Chcesz popatrzeć na prawdziwego Idiotę, (przez duże I) to popatrz w lustro fajfusie

Naucz się wpierw pisać po polsku rumunie, cyganie, murzynie, bądź inny popaprańcu

Wszak nick nie wziął się z przypadku, prawdziwy obsrywator

Za zaskórniaki kup sobie słownik ortograficzny, doedukuj się, dokształć co nieco, a później bierz się za pisownię

Chyba, że nie masz za co kupić, to my Produnenci (przez duże P) złożymy się i kupimy ci, gdyż mamy litość nad takimi niedoedukowanymi cepami

 

A ceny stabilne, z tendencją zwyżkową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane już o tym kiedyś pisałem - ale niech budują jak to mówią "chytry traci dwa razy" po żniwach jak nam do piepszą ceną na zbożu to znowubędą chałupy sprzedawać żeby wyżywić... i tak w kółko Polak to durny człek... Jeden plus jest taki że banki nie chcą kredydów dawać bo klatka nawet za 2 bańki nie jest dla nich żadnym zabespieczeniem co najwyżej w cenie złomu a kurnik zazwyczaj stoi na uboczu więc działka też nie jest atrakcyjna Więc kto miał zmienić to już zmienił i wybudował

Pozdr i Wesołych

 

 

Ceny w jakich dzisiaj sprzedawałem:

XL 54/55 gr.

1A 52/53 gr.

1B 48/50 gr.

2A 46 gr.

 

Handel SUPER. Brak jajka na magazynie ! Oby tak przez cały rok, to może jakoś człowiek z tych długów wyjdzie

 

Koledzy i koleżanki hodowcy. Cena jest dobra i nie trzeba tego psuć. Budując nowe kurniki i wstawiając nowe klatki nabijacie sakiewki pośrednikom a sami mało będziecie z tego mieli. Zamiast budować kurniki- budujcie własne kanały dystrybucji niezależne od pośredników.

MNIEJSZA PRODUKCJA= WIĘKSZY ZYSK !

 

Ja sam mam jeszcze kurnik, który stoi pusty. Zamiast wstawiać do niego klatki, przerabiam na magazyn. W ciężkich czasach może się przydać na magazyn jaj do handlu, od tych co nastawiali kurników i nie wiedzą co z jajem zrobić.

Nie sztuka naprodukować. Sztuka sprzedać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane już o tym kiedyś pisałem - ale niech budują jak to mówią "chytry traci dwa razy" po żniwach jak nam do piepszą ceną na zbożu to znowubędą chałupy sprzedawać żeby wyżywić... i tak w kółko Polak to durny człek... Jeden plus jest taki że banki nie chcą kredydów dawać bo klatka nawet za 2 bańki nie jest dla nich żadnym zabespieczeniem co najwyżej w cenie złomu a kurnik zazwyczaj stoi na uboczu więc działka też nie jest atrakcyjna Więc kto miał zmienić to już zmienił i wybudował

Pozdr i Wesołych

 

 

Ceny w jakich dzisiaj sprzedawałem:

XL 54/55 gr.

1A 52/53 gr.

1B 48/50 gr.

2A 46 gr.

 

Handel SUPER. Brak jajka na magazynie ! Oby tak przez cały rok, to może jakoś człowiek z tych długów wyjdzie

 

Koledzy i koleżanki hodowcy. Cena jest dobra i nie trzeba tego psuć. Budując nowe kurniki i wstawiając nowe klatki nabijacie sakiewki pośrednikom a sami mało będziecie z tego mieli. Zamiast budować kurniki- budujcie własne kanały dystrybucji niezależne od pośredników.

MNIEJSZA PRODUKCJA= WIĘKSZY ZYSK !

 

Ja sam mam jeszcze kurnik, który stoi pusty. Zamiast wstawiać do niego klatki, przerabiam na magazyn. W ciężkich czasach może się przydać na magazyn jaj do handlu, od tych co nastawiali kurników i nie wiedzą co z jajem zrobić.

Nie sztuka naprodukować. Sztuka sprzedać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie N.Y.S.E nie dbam o to jak piszę, a stać mnie na słownik ortograficzny , nawet stać mnie na własną polonistkę która w dzień by uczyła mnie polskiego a w nocy robiła francuskiego ale niestety mam zazdrosną żonę:lol: szkoła magistrem nie jestem ale średnie mam co z tej szkoły jak chłopaki po studjach u mnie jaja wożą ważne jest by umnieć kasę zrobić a w szkole tego nie uczą nie chce mi się z Tobą wchodzić w dalszy konflikt słowny , ponieważ często wybucham emocjonalnie i najpierw robię a póżniej myślę.

Spójż sam w lustro i zastanów się ,kim jesteś i doczego doszłeś w życiu a dopiero oceniaj innych Pozdrawiam i wszystkiego dobrego Ci życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...