Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Ubojnia Drobiu A&B DROB Sp. z o.o. zakupi każdą ilość kury Rosołowej ( Nioski ) i Mięsnej ( cieżkiej ) do uboju.

 

tel: 606 640 125

www.abdrob.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dzwonił jakiś Pan i pytał o jajko. Odpowiedziałem mu grzecznie, że nie mam i nawet gdyby oferował 55 gr. za 1A to mu nie sprzedam bo mam tylko dla stałych odbiorców. Na to ten Pan lekko oburzony stwierdził, że jestem niepoważny, bo na innych fermach to jajka jest pod dostatkiem i to taniej co najmniej o 10 gr.

Pytam więc, kto tu jest niepoważny ? Skoro ma takie tanie jajko na innych fermach to po co wydzwania i szuka towaru ?

 

U mnie ceny takie jak sprzed świąt: 1A 51/52 gr. a na magazynie 3 palety na krzyż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy któryś z Panów Producentów ,jest zainteresowany stałą współpracą na początek po palecie 1A I 1 B tygodniowo na przelew 21 dni okolice siedlec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...]Kol.PROMIX jestes kobietą czy facetem ?? cyt."Po części masz racje przeor ale sam przyznasz ze jeśli ostatnie 2 lata(a może 8 powinnam pisać )" Pozdrawiam ps. Ceny u nas podobnie jak kol;FERMA2012

A może PROMIX to nasza forumowa biedronka, tylko że pod innym nickiem ?

 

 

napiła lub napił się w święta i się wydał lub wydała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

który to za mną się stęsknił bo nie chce mi się szukać.............

co do cen to (słowo zostało usunięte) .........................

a na poważnie to

o-0,50

s-0,45

1a-0,40

1b-0,38

2a-0,36

tak dziś uzgodniłem

jak ktoś pisze że kupił taniej to wierzę bo brudasy czyli śćiółkę też mogę kupić taniej no ale.............

jak ktoś pisze że wołają 1a po 0,42 lub 0,43 to też wierzę bo i po tyle chcą ale nie biorę ale jak ktoś podaje ceny po 0,50 i wyżej za 1a to nie wierzę bo takich cen nie ma chyba że w detalu.............

nie będę polemizował z FACHOWCAMI co do cen w lipcu czy na jesień ale wiem jedno że do końca sierpnia małego pisklaka nie kupisz ani w Polsce ani w Czechach tyle jest zamówień na nioskę ..............

Ja wnioskuję z tego że gdzieś te kury będą żyły i się niosły ..........zgaduję pewnie w klatkach u polskich hodowców ........... resztę można sobie dopowiedzieć

pozdrawiam i życzę sukcesów

pa pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wysłany: 13:17 Pon 9 Kwi 2012

Po części masz racje przeor ale sam przyznasz ze jeśli ostatnie 2 lata(a może 8 powinnam pisać )

 

Ale się dziś rozpisałem:P powinnam z rodzina spędzać czas, a nie o jajku myśleć:)

 

 

- Grodzka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może biedronka kupuje jaja przemysłowe od brudasów z mazowieckiego (tak nazywa hodowców z tego regionu), stąd ma zawsze niskie ceny

 

ps.

znam paru kolegów z mazowieckiego i nie powiedziałbym żeby byli brudasami ..

- oby wszystkie fermy tak wyglądały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może biedronka kupuje jaja przemysłowe od brudasów z mazowieckiego (tak nazywa hodowców z tego regionu), stąd ma zawsze niskie ceny

 

ps.

znam paru kolegów z mazowieckiego i nie powiedziałbym żeby byli brudasami ..

- oby wszystkie fermy tak wyglądały

 

też jestem z mazowieckiego i nie sądze by tanio sprzedawali towar. zresztą cena jest taka sama w całej polsce. może byc rozpiętośc kilku groszy, ale nie dziesiątek bo pośrednik to wyrówna poz.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu dwóch nowych odbiorców...

I znowu chciał niechciał cena w górę...

zaakceptowana bez mrugnięcia okiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie jestem hodowca, dzwonia do mnie handlarze i sugeruja obnizke w dziesiatkach groszy, bo podobno lokalnie juz obnizaja cene. Obnizac czy trzymac cene ? Sa w kraju chetni na jajko wogle ? Chetnie bym cos oddal w dobre rece zeby tym hienom nie obnizac bo tylko na to czekaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co ja mam robic z jajkiem, najgorsze jest to ze obdzwonilem znajomych hodowcow i oni juz cene obnizyli, 1A w tej chwili w moim rejonie sprzedaje sie po 45 gr handlarzynom wysysajacym krew...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie mowia tak:

"Trzeba sie pozbyc jajka to cene sie nieco obnizy zeby handlarze brali, bedzie brakowac jajka za jakis czas znowu sie podniesie..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W SOBOTE BRALEM JAJO

PLACILEM O 6 GR WIECEJ NIZ CENA JAKA DZIS OBOWIAZUJE

ALE ODBIJE W NASTEPNEJ DOSTAWIE

CENA NA DZIS

1A 42GR -44GR I CO DWA TRZY GOSZE DO GORY LUB ADEKWATNIE DO MALEGO JAJA W DOL

NIE MA PROBLEMOW Z KUPNEM JAJA NA TYCH FERMACH CO JESZCZE TRZY TYGODNIE TEMU NIE MIELI LUB SPRZEDAWALI NA BIERZACO

NIE SLUCHAM JUZ ZE JAK BEDZIE SZLO W GORE TO JA NIE BEDE CI PODNOSIL JAJO OSIAGNELO SZCZYT SWOJEJ CENY

WIEC CO TY MI MOZESZ TERAZ PRODUCENCIKU JAJ ZROBIC

NIE DASZ MI JAK NIE BEDZIE?

JESZCZE NIE BYLO ZEBY JAKOS NIE BYLO......

NIE MAM SENTYMENTOW

NIE DASZ ?TO TWOJ KOLEGA DA TANIEJ

ZA TYDZIEN BEDZIESZ DZWONIL ZE OK MOZE BYC TA CENA ALE TO JUZ NIESTETY NIE AKTUALNA NA DZIS

I JESLI BEDZIE TRZEBA TO BEDE PLACIL I PO 30 GR ZA 1A

A JESLI ZA MIESIAC TRZEBA BEDZIE PLACIC PO 50 GR - 60 GR TO CO? JUZ TAK PLACILEM I BYLA TO CENA TAKA SAMA JAK DLA STALEGO CO I SKOCZKA

WICE JESZCZE RAZ

 

DZIS JAJO TANIEJE PRODUCENCI

 

POZDRAWIAM

 

STALY KILENT [/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze sa wlasnie takie "HANDLARZYNY"

 

tryska frustracja na odleglosc jeszcze po swietach ze nie zarobil tego co zwykle hehe

 

Smiac mi sie chce z tych marnych handlarzyn jak widze ich reakcje na tego roczne swieta i fakt ze nie zarobili za wiele (choc raz haha) co ? chociaz raz sie role odwrocily ? ze to producent byl gora ? morze lez handlarzy poplynela przez kraj polski i plynie do tej pory jak widac podemna, wykrzyczane zale

 

Mam nadzieje ze nie raz jeszcze bedzie taka sytuacja ze to producent bedzie kopal w dupe handlarza, bo milo mi bylo to robic w te swieta i obserwowac wijacychy sie handlarzy hehe piekne czasy, czekamy na odbicie po swietach !

 

Zobaczymy co bedzie na boze narodzenie, ja teraz cene lekko obnize zeby nie stanela sprzedaz, ale zaraz jak sytuacja sie odwroci, dowale cene znowu ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mlynarz przedtem pod jakim nickiem występowałeś ?

jak czytam że handlarz daje po 0,45 gr i wypija krew to ............. co będzie robił jak jajo będzie po 0,20 gr.?

pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaja szly rok temu w lato po 15gr nawet, to nie cena 45 gr czyni handlarzyne wampirem, tylko fakt ze to przewaznie łakoma hiena, pazerna dziw..... dopisz sobie, handlarze maja mentalnosc jak zydzi to czyni ich wyjatkowymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LEHORN ma racje nie można mieć sentymentów bo ostatnie dwa miesiące pokazały jacy są hodowcy dla stałych klientów ..............

zero skrupułów , zero sentymentów,

i wystarczy dziś wyłączyć telefon aby jutro kupić to samo jajo 2 gr. taniej

TANIEJE TANIEJE TANIEJE ciekawe jakie ceny w Nowym Sączu?

pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...