Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

nie wystepowalem tutaj, czasem przed swietami czytalem ppr i ceny jaj, ale widze ze handlarze sobie tu zrobili blog probuja za wszelka cene zbic cene producenta hehe

Bierdona nie dziw sie, duzo nowych czytelnikow przybylo pewnie po tegorocznych cenach

 

U mnie chwilowo jajko jest, po swietach cos uzbieralem, uwierzcie ze gdyby loklanie nie sprzdawali 1a po 45gr to tez bym trzymal cene z przed swiat a byla u mnie :

S-60

1a-54

1b-52

2a-50

 

mam tez mloda kure

 

2b-40

3- 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze sa wlasnie takie "HANDLARZYNY"

 

tryska frustracja na odleglosc jeszcze po swietach ze nie zarobil tego co zwykle hehe

 

Smiac mi sie chce z tych marnych handlarzyn jak widze ich reakcje na tego roczne swieta i fakt ze nie zarobili za wiele (choc raz haha) co ? chociaz raz sie role odwrocily ? ze to producent byl gora ? morze lez handlarzy poplynela przez kraj polski i plynie do tej pory jak widac podemna, wykrzyczane zale

 

Mam nadzieje ze nie raz jeszcze bedzie taka sytuacja ze to producent bedzie kopal w dupe handlarza, bo milo mi bylo to robic w te swieta i obserwowac wijacychy sie handlarzy hehe piekne czasy, czekamy na odbicie po swietach !

 

Zobaczymy co bedzie na boze narodzenie, ja teraz cene lekko obnize zeby nie stanela sprzedaz, ale zaraz jak sytuacja sie odwroci, dowale cene znowu ! !

 

I TU SIE MYLISZ ZAROBILEM I TO TYLE JAK NIGDY

SREDNIO 15 GR NA JAJU

ALE CHODZI MI JAK BYLEM TRAKTOWANY JAK CENA SZLA W GORE

JAK BYS DOSTAL GORACZKI ZLOTA

JA CENY W DETALU ZOSTAWIAM

TO MOZE TY TEZ PRODUCENCIKU CENY ZOSTAW

 

TYLKO JA NIE MUSZE ODebra1C ZA TO TY MUSISZ ZEBRAC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie BIEDRONA tylko biedronka jakby co

ja też uważam żebyś trzymał jajo cena będzie rosła zobaczysz że zarobisz.........

pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli o mnie chodzi to bynajmniej zarobilem

Klatki mialem w miare nowe, jedynie lekko je przebudowalem, inwestycja mnie ominela a krzyczeli 2.5 mln euro za 1 kurnik...

 

Mozesz sobie 15 gr wsadzic.... miedzy ksiazki

 

I bedziecie tak traktowani jak g... przy kazdej okazji bo gdy cena siega dna to sie wozicie po kurnikach a dupy macie wyzej niz sracie.

 

Ps wiem ze niemozna wymagac od handlarza zbyt wiele, ale powsciagnij sie przed pisaniem z caps lockiem, bo krzyczac zachowujesz sie jak chlop na targu - w sumie typowy handlarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz Biedroneczka nie wiedzialem ze znajde tutaj kogos wrazliwego, sami grubosorni handlarze w okolo wiesz jak jest...

 

Caluje raczke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jedzie w dół i czy komuś się to podoba czy też nie żadnymi flustracjami jak na razie tego nie zatrzyma. Sytuacja była bardzo podobna przed świętami tylko że w drugą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to jest "flustracja" ? bo brakuje mi tego slowa w zasobach w celu zrozumienia sensu twojej wypowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1a - 54 gr

1b - 52 gr

2a - 50 gr

 

Najgorsze bo jajeczka zaczyna brakować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.nie ciesz się spadkiem ceny to chwila.ja już mam zamówienia na dwa tiry-będzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślisz,że ty na koszyki to zaraz i wszyscy.patrzący na twoje posty to pasujesz na koszykarkę w chustce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.nie ciesz się spadkiem ceny to chwila.ja już mam zamówienia na dwa tiry-będzie dobrze

 

A NOWE CZY UZYWANE ? I CZY Z NACZEPA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znów będzie młyn z cenami,jeszcze nie spadły a już w górę - ciekawe na ile teraz skoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.nie ciesz się spadkiem ceny to chwila.ja już mam zamówienia na dwa tiry-będzie dobrze

 

A NOWE CZY UZYWANE ? I CZY Z NACZEPA?

 

 

wykaż się inteligencją kolego.a nie zadajesz głupie pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jechałem za tirem pana P. z Bieżunia -wstyd że taka rdza przy tej cena jaja...............

czy supercena to Jajczarek?

pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.nie ciesz się spadkiem ceny to chwila.ja już mam zamówienia na dwa tiry-będzie dobrze [/quot

 

 

A NOWE CZY UZYWANE ? I CZY Z NACZEPA?

 

 

wykaż się inteligencją kolego.a nie zadajesz głupie pytania

 

WLASNIE SIE WYKAZALEM ORAZ POCZUCIEM HUMORU CO PRAWDA NIE TAKIM JAK TY PISZAC ZE SPRZEDALES WLASNIE DWA TIRY PELNE JAJ ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.nie ciesz się spadkiem ceny to chwila.ja już mam zamówienia na dwa tiry-będzie dobrze

 

A NOWE CZY UZYWANE ? I CZY Z NACZEPA?

 

 

wykaż się inteligencją kolego.a nie zadajesz głupie pytania

 

ale ten LEHORN niemądry przecież wiadomo że tiry "nówka funkiel nie śmigane" a i z tyłu przyczepka kampingowa na stłuczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra może i nie mam tych tirów ale dostarczam do przetwórstwa masę jajeczną wprost z betoniarki !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie obyście się nie zagryźli My dziś ładujemy 16 palet na kraj a jutro nie 2 ale 1 tir leci na Węgry ! Co by nie czekać na litościwych handlarzy ... damy radę ! Jest z czego opuszczac ,ale w takich czasach dogłębnie można przejżeć pazernych.... i nie chodzi o to, że ma nie staniec !!! ale jak przez 2 tyg lutego poszło o 10gr to szału dostawaliście ,o epitetach jakie tu padały nie wspomnę,a tu 2 dni po Świętach i 10 gr.niżej wolać to jest dziadostwo !!! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatnio jechałem za tirem pana P. z Bieżunia -wstyd że taka rdza przy tej cena jaja...............

czy supercena to Jajczarek?

pa

 

nie ważne co na zewnątrz, tylko to co jest w środku - firma sprawdzona wypłacalna i uczciwa

 

czy supercena to Biedronka?

---------- ale czad ---------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie obyście się nie zagryźli My dziś ładujemy 16 palet na kraj a jutro nie 2 ale 1 tir leci na Węgry ! Co by nie czekać na litościwych handlarzy ... damy radę ! Jest z czego opuszczac ,ale w takich czasach dogłębnie można przejżeć pazernych.... i nie chodzi o to, że ma nie staniec !!! ale jak przez 2 tyg lutego poszło o 10gr to szału dostawaliście ,o epitetach jakie tu padały nie wspomnę,a tu 2 dni po Świętach i 10 gr.niżej wolać to jest dziadostwo !!! Pozdrawiam

A CO? MA ISC CO GODZINE W DOL JAK U WAS JAK JAJO DROZALO

PEWNIE JUZ TEGO NIE PAMIETASZ

MOWISZ ZE MASZ Z CZEGO OPUSCIC WIEC 10 GR W DOL 1A ZA 40 GR I PO SPRAWIE CZY JA CHCE ZA DARMO DOSTAC

ZOBACZ JAK TO BOLI PO KIESZENI DOSTAC ROZNICA 10 GR

JA TAK DOSTALEM TRZY RAZY I ZYJE TY RAZ I JUZ STEKASZ

ZYCZYL BYM TOBIE I SOBIE ZEBY ZOSTALO NA TYM POZIOMIE

ALE WIESZ CO JA MOGE JAK TANIEJE TAK JAK TY NIC NIE MOZESZ NA TO PORADZIC JAK DROZEJE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...