Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Chciałabym zaoferować Państwu kartony, przekładki paletowe oraz narożniki (kątowniki) z tektury falistej w różnych rozmiarach i o różnej gramaturze tektury.

Zapewniamy ceny producenta oraz transport na terenie całego kraju (i nie tylko).

 

Polecam serdecznie

 

 

W sprawie wyceny proszę o kontakt ze mną:

 

Monika Borkowska

tel: 500 48 55 83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALE cisza na forum.... 'przeor (pseudoprzeor) przemianowany na Jajczarka zapodałbyś jakieś nowe teksty - smutno się robi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam ceny ?????? 4zł/ kg na skupach :/ no ciekawie ciekawie się robi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najwiecej szczeka najmniejszy pies, to samo z detalistami-handlarzynami, najwiecej maja do powiedzenia te wlasnie placzki zydowskie z bazarkow z wiejskimi babami hehe Najgorsza praca to praca ze spoleczenstwem, dokladnie to jest motloch na tych bazarkach... nie zazdroszcze! ja tam wole siedziec na fermie, przez telefon wiecej sprzedam niz ci detalisci jezdzac i calujac po tylkach wszystkie punkty Bo zawsze moge obnizyc cene, oni jak kupili tak musza sprzedac z marza.Zala sie niektorzy pazerniacy co przed swietami nabrali jajka i jeszcze je sprzedaja, ja juz cena w doli jak wszyscy pare groszy i sprzedaje dalej a oni podobno spac niemoga po nocach

 

I nie przesadzajcie, ja kilka telefonow robie i wiem po ile sprzedaja jajo inni producenci z mojego rejonu, kazdy chce zarobic wiec niewiem kto niby podjazdy robi z polowa ceny albo mniej haha bajeczki piszecie i mozecie je opowiadac temu motlochowi na bazarze conajwyzej...

 

MLYNARZ PRZESTAN TYLE MAKI WCIAGAC NOSEM BO SIADA CI NA MOZG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze w temacie jajecznym też się robi syf ,czy będzie kiedyś normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ALE cisza na forum.... Jajczarek zapodałbyś jakieś nowe teksty - smutno się robi

 

Świat bez handlarzy byłby jak ogród bez kwiatów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świat bez jajczarka to jak ogród bez kreta ............

ceny jaj to dopiero ogród...................

rozrzut to nawet 8 gr.

1a można kupić za 0,30 gr. i 0,36 gr.

a M to od 0,34 do 0,27 i nawet ja mam problem co dalej przyniesie nowy tydzień ......... też wiem że przemysł płaci po 4 zł czyli wychodzi 2a po 0,23 gr. i ktoś kiedyś napisał że ceny będzie ustalał przemysł a nie hurtownicy więc macie odpowiedż gdzie ma was przemysł..................

po prostu odbija sobie górkę.

pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny biedronki są realne i będzie taniej ,, toco zabralista to odata,,detal stoi ex portu niema,robi się nie ciekawie detal nie sprzedaje jaj,nic dobrego to nie wróży,o cenie zadecyduje Siec biedronka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mizgiery kupują m po ,25 gr. więc zobaczymy jak inni podejdą do sprawy cen ...........

co do sprzedaży to detal stoi całkowicie ......... podjazdy cenowe nawet o 10 gr. taniej niż oferta własna część klientów wzięła tani towar i widać że trzeba będzie u pozostałych obniżyć bo konkurencja bardzo agresywna ...........

pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
świat bez jajczarka to jak ogród bez kreta ............

ceny jaj to dopiero ogród...................

rozrzut to nawet 8 gr.

1a można kupić za 0,30 gr. i 0,36 gr.

a M to od 0,34 do 0,27 i nawet ja mam problem co dalej przyniesie nowy tydzień ......... też wiem że przemysł płaci po 4 zł czyli wychodzi 2a po 0,23 gr. i ktoś kiedyś napisał że ceny będzie ustalał przemysł a nie hurtownicy więc macie odpowiedż gdzie ma was przemysł..................

po prostu odbija sobie górkę.

pa

 

przemysł ma tam producęta, gdzie on go miał przed świętami nie są dobre takie skoki cenowe dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że ceny spadły jak nie ma komu sprzedać , ja osobiście od świąt dopiero dziś sprzedałem jedno auto (hurt) , detal 40% pobiera i to po wielkich bólach , ja osobiście wolę jak jajko jest drogie i go brakuję wtedy zdrowszy jest handel nikt nie podjeżdża każdy pilnuje swojego rynku i tyle , różnica tylko taka że trzeba więcej kasy na towar ale to chyba nie problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie LEHORNOWI ze ze śmieciami nie dyskutuje...

 

Czy to ze cana po swietach spada i w okresie letnim sprzedaz maleje to nie jest jakies nowe zjawisko, przestancie sie tutaj za przeproszeniem spuszczac, ja do 2 tyg luzuje lekko magazyn, coby sie pozbyc starszego jaja, tez zapraszam doskokowych handlarzy po swierze jajko w cenie 30gr

 

A to lato sie przeskoczy jak kazde inne, za to na boze narodzenie sie znowu bedziecie zabijac o jajko i tak w kolo macieju, to niej est biznes w ktorym cena jest stabilna wiec sie nie cieszcie ze spada, co roku spada, i jest ten sam problem, ale przez tyle lat sobie czlowiek dawal rade to czemu teraz ma byc inaczej. Jak jako sprzedawalem po 10- 15gr nieraz w lipcu to watpie zeby w tym roku jakos duzo gorzej mialo byc, tak jest od wielu wielu lat. (słowo zostało usunięte)em babki nie nastraszysz jeden z drugim pamietaj... Ale za to jak w ta wielkanoc to nigdy takiej ceny wysokiej nie bylo i to was jeszcze boli psy ogrodnika, co zrobic taki narod...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zaniżania bądź zawyżania cen jest to bez sensu ja uważam małą łyżeczką a stale a nie skoki dziś 60 jutro 20 widzę że co niektórzy chcą dziś ukarać , dzis na rynku zostali tylko mocni hodowcy na razie ale nie starajmy się żebyśmy za chwilę nie kupowali jaja z Chin Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslisz ze ten motłoch nie kupi jaja z chin ? phiii, byla by ograniczona ilosc na sprzedaz w stonce, tj w biedronce to by sie bili, napewno by ktos zginal...

 

Ktos niezly art przytoczyl, dawno temu zakazali maczki teraz powinni zakazac proszku z jajek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MLYNARZ PRZEKAZALI MI ALE MOGLES TO SAM ZROBIC

ALE WIDOCZNIE MASZ MALE JAJA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie LEHORNOWI ze ze śmieciami nie dyskutuje...

 

Czy to ze cana po swietach spada i w okresie letnim sprzedaz maleje to nie jest jakies nowe zjawisko, przestancie sie tutaj za przeproszeniem spuszczac, ja do 2 tyg luzuje lekko magazyn, coby sie pozbyc starszego jaja, tez zapraszam doskokowych handlarzy po swierze jajko w cenie 30gr

 

A to lato sie przeskoczy jak kazde inne, za to na boze narodzenie sie znowu bedziecie zabijac o jajko i tak w kolo macieju, to niej est biznes w ktorym cena jest stabilna wiec sie nie cieszcie ze spada, co roku spada, i jest ten sam problem, ale przez tyle lat sobie czlowiek dawal rade to czemu teraz ma byc inaczej. Jak jako sprzedawalem po 10- 15gr nieraz w lipcu to watpie zeby w tym roku jakos duzo gorzej mialo byc, tak jest od wielu wielu lat. (słowo zostało usunięte)em babki nie nastraszysz jeden z drugim pamietaj... Ale za to jak w ta wielkanoc to nigdy takiej ceny wysokiej nie bylo i to was jeszcze boli psy ogrodnika, co zrobic taki narod...

 

lecz się człowieku na nogi, bo na głowę to już chyba za póżno straszeniem i grożbami nic nie wskórasz może lepiej miel mąkę młynarzu ciulażu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co z tego że ceny spadły jak nie ma komu sprzedać , ja osobiście od świąt dopiero dziś sprzedałem jedno auto (hurt) , detal 40% pobiera i to po wielkich bólach , ja osobiście wolę jak jajko jest drogie i go brakuję wtedy zdrowszy jest handel nikt nie podjeżdża każdy pilnuje swojego rynku i tyle , różnica tylko taka że trzeba więcej kasy na towar ale to chyba nie problem

 

dokładnie tak jest nawet sami odbiorcy, konkuręcji dzwonią by dać im jajo nowy rynek sam przychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej witam wszystkich,

tak w googlach wpisałem ceny jaj i wyskoczył mi ten wątek...

ja trzymam tak od 20 do 120 kur, na własne potrzeby i żeby podreperować domowy budżet. Obecnie mam 40 zielononóżek, i się zastanawiam czy nie zaszaleć i w tym roku nie kupić z 200 niosek ogólnoużytkowych.

Owszem nie jest to jakiś interes życia, ale sądzę że da się na tym zarobić.

Zwłaszcza że karmię kury tylko pszenicą, i mają duży wybieg do dyspozycji.

Chciałem właśnie sprawdzić co się dzieje na rynku a tu czytam i nie wiem czy płakać czy się śmiać. Generalnie UE nie zrobiła tyle dobrego dla kur co dla producentów, powiedzmy sobie jedno to że ktoś dopłacał do produkcji było tylko i wyłącznie spowodowane tym że hodowcy nie są zorganizowani i co roku coraz więcej produkowali. Aż ceny tak poszły w dół iż większość chciała zamknąć interes. Teraz nastąpiła poprawa ale pytanie na jak długo? Inna sprawa że zupełnie nie rozumiem tu pewnych hurtowników? którzy bzdury piszą. Owszem chcę się dowiedzieć co sądzą o cenie i o tym co się będzie działo na jesień.

Ale pisanie że producent ma obniżyć cenę kiedy może zarobić jest dla mnie śmieszne.

Inna sprawa że ja przy mojej "produkcji" sprzedaję jajka bezpośrednio w detalu. Teraz przed świętami to 1zł za szt. tylko naprawdę stały klient dostał po 0,80gr... Jeżeli w sklepie będzie cena za fermową L około 1zł to będę szczęśliwy, dla mnie granica opłacalności tej zabawy wynosi 80gr pytanie tylko czy co najmniej tyle będzie na jesień?

 

Proszę o radę i pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecajcie się (wszyscy) bo wam jeszcze żyłka pęknie. Tak jak kiedyś pisałem, jeszcze jeden dołek i będziecie wszyscy stali pod jedną bramą u pana W albo B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jajus to handlaŻ Co motłoch panowie robi z tym krajem ? Biedota jak swinia w korycie siedzi w biedronce, ludzie nauczeni tylko tanio tanio i tanio, inaczej nie bedzie w tej patologicznej polsce,

 

Normalnych prosze o przymkniecie oka.

 

Psycholog to mało powiedziane.Tu by sie przydalo najpierw umiescic w takim pomieszczeniu, gdzie mozna woda pod cisnieniem z weza ta slome i kurze ku.py obmyc.Producęcik.Nie myl siebie z producentem,bo do produkcji, to potrzeba np. maszyn,surowcow i wyprodukowanego tymi maszynami i z tych surowcow dobra.Poki co to dajesz zarlo kurom i patrzysz, jak im gotowe jaj.co z d...y wyskakuje,wie.snia.ku itd...Pewnie tesknisz do miasta na tym za.d*piu i dlatego marzy sie,zebys byl tak nazywany.

Do hodowcy "przez duze H" tez masz daleko,bedac-co najwyzej-patologia w Polsce.Nawet w prostym poscie .ujami rzucasz,prostaczku (tu powinno byc duze "P").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do cen,to ciekawi mnie,jakie ceny na wtorek i srode na slasku??Moze jakis hodowca z tego regionu sie tez wypowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech ci producenci nie dadzą się wyspać i od rana wydzwaniają żeby choć parę palet przywieść nawet na termin płatności. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M 0,25 L 0,27 ,,ale czad'' (kto to tak pisał?) no i podjazdy Panów życia- producentów teraz już przez małe p, oczywiście tylko do najbliższej podwyżki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...