Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Jajczarku w takich cenach jestem wstanie sprzedać po kilka palet danego sortu z dowozem. zainteresowanych zapraszam na priva

pozdrawiam

Kol jacku nie ma takich cen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie są ceny to napisze nam P. Leszkiewicz

 

tzn. na ile można jeszcze oskubać klienta i udawać że obniżka to max 5 groszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma handlu przez okres 2tyg – cena w dół

Wstrzymajmy sprzedaż na okres 2tyg – cena w górę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy producenci …

inwestujmy lepiej w porządne magazyny do przechowania jaj zamiast budować wielkie budy dla kur. Na dzień dzisiejszy mam 6 tys. sk. w magazynie (nie jest to powód przebudowy rampy) tylko przetrzymuję jaja by nabrały większą wartośc. Dojdę do 15 - 20 tys. i zacznę dopiero mały handel.

 

żadna lokata mi takiej kasy nie da, ani żadna produkcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma handlu przez okres 2tyg – cena w dół

Wstrzymajmy sprzedaż na okres 2tyg – cena w górę

 

Musiałoby za miesiac byc Boze Narodzenie. Im wiecej nazbierasz,tym szybciej pozniej trzeba to sprzedac

Wez pod uwage,ze na pewno nie kazdy bedzie czekal...

Miedzy wami tez jest konkurencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arnold skocz na wiesmaka do mcdonalda to ochloniesz. Kogos chyba dotknelo mocno to co pisalem o wiejskich bazarkach Nie spinaj sie tak bo ci zylka strzeli i bedziesz wieksze wazywo intelektualne niz jestes

 

Powtarzasz sie z tym prostaczkiem, nie masz wiekszego zasobu slownictwa? No prosze cie...

 

Zycze powodzenia we wrozbiarstwie, niech ci krysztalowa kula sluzy, tylko ja umyj nieco z kurzu, ale masz jakies predyspozycje, babcia / mama nie wrozyla czasami?

 

Dalsza polemika z toba nie ma sensu bo bynajmniej mnie nie satysfakcjonuje. Z kazdym kolejnym twoim postem jest mi ciebie coraz bardziej zal. Dlatego dam juz tobie spokoj, wegetuj sobie dalej nikomu krzywdy przeciez nie robisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy producenci …

inwestujmy lepiej w porządne magazyny do przechowania jaj zamiast budować wielkie budy dla kur. Na dzień dzisiejszy mam 6 tys. sk. w magazynie (nie jest to powód przebudowy rampy) tylko przetrzymuję jaja by nabrały większą wartośc. Dojdę do 15 - 20 tys. i zacznę dopiero mały handel.

 

żadna lokata mi takiej kasy nie da, ani żadna produkcja

 

Pomysl z magazynami - ok.Pozwala czasem na zlagodzenie gwaltownych spadkow.Na dluzsza mete,takie myslenie,to jednak utopia.Jaja dluzej przetrzymywane jednak traca na wartosci jako towar.Jesli nie ma popytu (a po wyzszej cenie zawsze czesc konsumentow kupi mniej),to i takie czary-mary nie pomoga na ogolny spadek ceny,przy fizycznym nadmiarze towaru.Dobry magazyn nie jest zly,ale pozwala lepiej przetrwac tylko krotkotrwale "zawirowanie" na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajczarek stawiaj chlodnie, przed bozym narodzeniem jedza Ci z reki takie lezaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blablablablablablabla......

Dalsza polemika z toba nie ma sensu bo bynajmniej mnie nie satysfakcjonuje.

Blablablablablabla...

 

Nareeeeeszcie wie.s.niak zrozumial.

Przynajmniej jedno zdanie mu prawie wyszlo.

Nawzajem i spadaj prostaczku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ci glupio sie tak publicznie pokazywac ze swoja glupota ? Przydomek prostaczek ci nadali? bo tak dobrze zapamietales to jedno przezwisko

 

jajczarek uwazaj bo Ci sie udzieli od tego motlochu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MLYNARZ WEZ TY CHLOPIE CHLEB POSMARUJ MARGARYNA PUKI NA NIA JESZCZE MASZ .....A NIE ZABIERAJ GLOS JAK DOROSLI ROZMAWIAJA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami analfabeci bez szkoly ci handlarze tutaj, dziwne ze kozystac z komputera potrafi jeden z drugim, chociaz temu Lehorowi caps lock sie wlaczyl i juz go nie potrafi wylaczyc hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sami analfabeci bez szkoly ci handlarze tutaj, dziwne ze kozystac z komputera potrafi jeden z drugim, chociaz temu Lehorowi caps lock sie wlaczyl i juz go nie potrafi wylaczyc hahaha

 

Widzę idiotę to piszę, że tak żebyś zrozumiał DUŻYMI LITERAMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sami analfabeci bez szkoly ci handlarze tutaj, dziwne ze kozystac z komputera potrafi jeden z drugim, chociaz temu Lehorowi caps lock sie wlaczyl i juz go nie potrafi wylaczyc hahaha

 

 

po hu..j szkoła ja wolę być tumanem z kasą , niż biedakiem z klasą

miel mąkę studęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MLYNARZ

Ale ja nie mam lustra ,a nawet gdybym miał to i tak nie miał bym czasu w nie spoglądać ,gdyż godzina ma 60 minut ja mam 55 a ty swoje 5 które się skonczyły zaraz po świętach a nawet tydzień wcześniej .....Poproś kota w butach żeby cie ożenił z księżniczka bo zdechniesz jak pies pluto bez myszki miki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.ppr.pl/artykul-co-bylo-w-trujacym-suszu-z-jaj-168586.php

 

Bardzo ważna informacja!!!! "Znaleźli kadm i ołów, ale – co ważne – w żadnej z próbek nie przekraczały one dopuszczalnych norm – zapewnia prokurator Jarosław Górnaś. Przyznaje jednak, że w próbkach pojawiły się także groźne dla zdrowia człowieka bakterie salmonelli.

 

– Na obecnym etapie nie jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić, czy zawierał je susz jajeczny, czy dopiero produkty, które zostały z niego wytworzone – mówi prokurator Górnaś. Pojawiły się "

 

Co w tym kraju się dzieje???! Najpierw się niszczy później zastanawia!!! To ciągłe poszukiwanie sensacji przez pismaków !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...