Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

on się nie przygląda tylko przygloda

 

...a debilizacji innego użytkownika nie zapobiegniesz...

po prostu ten typ tak ma

 

zwa.l se a ci ulży albo żony szukaj, możesz kupić gumowce i kozy baranie nie puszczany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jajcarek wiem podnieciles sie ktos ci padline zucił a ty ja lykasz ale pamietaj za kiełbase trzeba zapłacić yo yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie na forum kupie jaja podajcie nr telefonu i zobaczycie ile kosztuja :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marny_popis ty idz tam graj ze swoja baba w gre bo cie gnomy wyprzedza hahahahahahaahahah!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest tu pare nickow, ktore pisza od kilku lat i mnostwo nowicjuszy zdarzaja sie tez marne podróby

 

Napisze to kolejny raz , jak wy sprzedajecie po 40 pare groszy to ok , ja kupuje po 25 , wiec wilk syty i owca cala , to o co wam chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto byl pierwszy Jajcarek czy Jajczarek ?

 

...Jajko czy kura ? nie moglem sie powstrzymac hahaha bez urazy

 

ostatni jesteś ty debilu, (słowo zostało usunięte)u i ku.rwiaku macaj te swoje 10 kur dziwie się takim wielkim producętom jak jajczarek że popiera twoje wypociny, i zniżają się do twojego poziomu. Prawdziwi producęci np. P. Leszkiewicz mają swoje zdanie , które cenie spadam z tąd bo szkoda nerwów

 

cena spada tak szybko jak rosła, ale około 15 maja znów będzie szybować w górę konsument tylko ma robioną wodę z mózgu to jest szok co się dzieje z ceną obniżyć z umiarem ale nie do 0.2 z przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jest tu pare nickow, ktore pisza od kilku lat i mnostwo nowicjuszy zdarzaja sie tez marne podróby

 

Napisze to kolejny raz , jak wy sprzedajecie po 40 pare groszy to ok , ja kupuje po 25 , wiec wilk syty i owca cala , to o co wam chodzi

 

jajcarek kupisz 5 palet i się podniecasz ja mysle ze ty czesciej jestes dymany wielki szu handlu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wbiega obserwator_wlasnych_jajek do kuchni.

 

- Mamo ja chcę kupe!

- Poczekaj syneczku, zaraz ci pokroję."

 

hahaha wiesz co to znaczy denerwowac sie ? mscic sie na wlasnym ciele za druga osobe, gratuluje !

 

 

dzieki za ta satysfakce ze choc jednemu handlarzykowi zepsulem choc troche zdrowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto byl pierwszy Jajcarek czy Jajczarek ?

 

...Jajko czy kura ? nie moglem sie powstrzymac hahaha bez urazy

 

ostatni jesteś ty debilu, (słowo zostało usunięte)u i ku.rwiaku macaj te swoje 10 kur dziwie się takim wielkim producętom jak jajczarek że popiera twoje wypociny, i zniżają się do twojego poziomu. Prawdziwi producęci np. P. Leszkiewicz mają swoje zdanie , które cenie spadam z tąd bo szkoda nerwów

 

cena spada tak szybko jak rosła, ale około 15 maja znów będzie szybować w górę konsument tylko ma robioną wodę z mózgu to jest szok co się dzieje z ceną obniżyć z umiarem ale nie do 0.2 z przodu

 

brawo jednego debila mniej jeszcze trochę i bedzie mozna normalnie pisać bajjjjjjj obserwator idź sie nachlac do stodoły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

numeropopis a ceny potrafisz napisac

a dlugi weekend przed nami

 

Dobra ide pobalowac za te wsze ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam trzeźwych

 

Ceny, jakie wczoraj i dzis oferowano (Polska południowa) - średni hurt:

 

L - od 0,30 do 0,35

M - od 0,26 do 0,30

 

Bez ostrych targów!

Ceny rzędu powyżej 0,40 za L można obecnie przenieść do historii.

Można sprzedać 2 skrzynki L za 0,40 (może trochę więcej) do sklepiku osiedlowego, w małych miejscowościach - tam, gdzie jest mała konkurencja.

Od niektórych słyszałem, że dalszy spadek niewykluczony, a od niektórych, że raczej koniec spadku cen. Jeszcze inni - że nic już nie wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedawać na siłę jaj, hieny tylko na taki łatwy kąsek czekają – to jest ich chwila którą chcą wykorzystać, nie długo armia ludzi zjedzie trzeba będzie ich w jakiś sposób wyżywić, cena na 200% pójdzie do góry.

 

ps.

jajcarek !!! dzwoniłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
numeropopis a ceny potrafisz napisac

a dlugi weekend przed nami

 

Dobra ide pobalowac za te wsze ceny

 

czym się podniecasz handlarzyku dostałeś kość i myslisz ze masz juz szynke za piec minut bedziesz sral w gacie i prosil otowar ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra ide pobalowac za te wsze ceny

 

 

A chorego Jajcarka należy po prostu OLEWAĆ i lekceważyć bo to chory człowiek który sam nie wie co mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę że dziś jest gorącą ale, do rzeczy

ceny w tym tygodnie

 

1A 0,31 brutto i dwa oczka w dół na sorcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaak czyli na proszki daja wiecej niz handlarzyki

 

 

jajcarek caly rok baluje chyba popija ajerkoniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak pierwszy raz w życiu chciałbym żeby cena rosła export powoli rusza ale wszystko jest chore w cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak pierwszy raz w życiu chciałbym żeby cena rosła export powoli rusza ale wszystko jest chore w cenach

Aty co chcesz loda zrobić hodowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...