Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Teken ma pan wielki problem z sobą zresztą jak wielu innych tu uczestników pozdrawiam tych normalnych , jakim prawem Pan może kogoś oceniać jeżeli nie radzisz sobię z sytuacją jaka panuję na rynku proszę udać się do specjalisty a nie wylewać gorzkie żale na tym forum bądź kogoś obrażając Ja do nikogo nie mam a jak mam to mówię to otwarcie czyżby Pan zabawiał się w trolowanie Patrz wikipedia Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem prawda boli nic na to nie poradze że zamieszczasz takie durne ogłoszenia może najlepiej ci przywieść 10 palet i ci dopłacić pare zł w podzięce ,a trolujesz to ty hhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz większe jest zainteresowanie jajem - myślę że niebawem będzie dobrze, nie musicie się martwić panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

a co tak spokojnie dziś na forum ?!!?!?

czyżby nikt nic nie kupywał? czy ceny już uległy zmianie?! hmmmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Numerek nie martw sie Skoro handlarz może mieć bardzo niską cenę to i ja dam radę ! Nie takie numery się przerabiało ! Takie dołki są czasami bardzo motywujące do zmiany starych nawyków. Jak idzie dobrze to człowiekowi nie chce sie zmieniać i kombinowac, ale gdy sytuacja cie do tego zmusza,musisz zmienić to co szwankuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiosna na forum...

 

Jest dobrze! przynajmniej u mnie nie ma powodow do narzekan. Jajo zaczyna sie sprzedawac w rozsadnych ilosciach.

 

Az zapomnialem o forum rolnym, bo zaczal sie maly ruch.

 

Cena 1a .42gr, 1b .38gr, 14 palet pol na pol, ale moja dostawa.

 

Platnosc co prawda do 2 miesiecy, ale kto ma cisnienie ten ma, a ja akurat po tych swietach nie mam

 

A ma byc jescze lepiej, ubojnie zawalone terminami, kurki ciupane w duzych ilosciach.

 

Szykuje sie za kilka miesiecy kolejna hustawka cenowa, ciekawe jakiej wartosci siegnie tym razem

 

No ale to pytanie zostawiam bardziej doswiadczonym wróżkom forum rolnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny na sredni hurt podobne,jak napisal pan przeor,moze troche wieksza rozbieznosc,np.:

L - od 27-31gr

itd.

Na duzy hurt-nizsze.

W sumie-bez zmian od poczatku tygodnia.

Niektorzy probuja podniesc o grosz,ale na razie chyba na podwyzke nie ma co liczyc.

Kto mial wziac na ten tydzien,to juz wzial.

U mnie dwa dni jezdzenia po towar,jeden wiekszy zakup,ale w handlu nadal zadnej rewelacji,wiec poki co-na tym koniec.

Dochodzi do tego tydzien zastoju za pare dni-no i wnioski mozna wyciagnac samemu.

Widac przeceny w sklepach -mozna sie domyslec,z jakiego powodu...

Po majowce nie spodziewam sie,zeby konsumenci koncowi mieli duzo kasy na zakupy.Chociaz podwyzka powinna byc nieunikniona,to rozsadnie chyba jednak poczekac z podbijaniem ceny.

Pogoda na majowke-na razie piekna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Arnoldzie!!! Tak jak, nie mówi się pan ksiądz, tak samo nie mówi się pan przeor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam ze w tesco jajka systematycznie znikaja z polek, mzoe nie w jakims zastraszajacym tempie, ale widac ze zaczeli kupowac, a cenka nie mala, od .69gr za do nawet 1,13zl za sztuke...

 

 

Pozdrawiam i powodzenia na przyszle tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ho ho, dotychczasowi stali odbiorcy podwajają odbiór.

Jajeczko znika aż miło.

1a - 43 gr, 40 gr, 38 gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyło się i to wyraźnie. Zarówno hurt, jak i detal. Nie wiem, jak majówka wpłynie na stan magazynu i na cenę jaj, ale wygląda na to, że przed długim weekendem wyczyszczę magazyn z towaru.

Póki co wstrzymuję się z podwyżkami (ze względu na długi weekend) ale jak będzie takie branie po długim weekendzie to na pewno będzie kilka groszy do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wekendzie 0,50.

Tylko dziś do południa poszło więcej niż przez cały tydzień.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drogi Arnoldzie!!! Tak jak, nie mówi się pan ksiądz, tak samo nie mówi się pan przeor.

 

-OK -To tak asekuracyjnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po wekendzie 0,50.

Tylko dziś do południa poszło więcej niż przez cały tydzień.

Pozdr.

 

A dziś w wieczornych wiadomościach :

Z nieznanych powodów dnia 26 kwietnia zwiększyła się sprzedaż jaj konsumpcyjnych u producentów .

W tej chwili nie wiadomo nadal czy winni temu są kosmici lądujący w Klewkach czy zbliżające się manifestacje pierwszomajowe ale producenci już sugerują ze cena za parę dni osiągnie 1 zł za sztukę .

Z ostatniej chwili wiemy ze wojsko zostało postawione w stan podwyższonej gotowości ,a policja stara się zabezpieczyć drogi dojazdowe do ferm gdzie ustawiają się kilometrowe kolejki zdesperowanych handlarzy .

Jest propozycja żeby powołać w tym celu komisje śledcza która zbada tą niecodzienną sytuacje .

W pierwszej kolejności przesłuchani zostaną osoby o pseudonimach "Yoyo "," Mlynarz" i "1. " W tej chwili trwa ustalenie ich miejsca pobytu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym braniem trzeba bedzie chyba jeszcze troche poczekac.

Polecam wyluzowac sie na majowke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając moje zapytanie o zakup jaj to paru chętnych się zgłosiło i jajeczko kupione w b dobrych cenach. Chociaż wczoraj i dziś hodowcy mniej skorzy do negocjacji i twardo ustają przy takich cenach:

L-0,28

M-0,25

Zobaczymy po weekendzie czy nie zrobi się niektórym nagle za dużo towaru i wtedy będą bardziej chętni oddać go po normalnych, kulturalnych negocjacjach a nie trzymać aż zajdzie pleśniawką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a jak wygladaja ceny na franowie? w jakich cenach jest luz i paczka? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...