Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Jajczarek kupuj!!! L kupisz po 030 sprzedasz po 0,45= 0,15 na jajku. M kupisz po 0,28 sprzedasz po 0,37= 0,09. Na tira wchodzi 324000jaj.L- 162000*0,15=24300zł. M- 162000*0.09=14580zł.Dodajmy 24300+14580=38880złotych.Wystarczy jeden TIR w tygodniu. Trzeba być skończonym tępakiem żeby nie skorzystać.

 

przeor, nie przypuszczałem że z ciebie taki geniusz ekonomista, do Watykańskiego banku za doradcę byś się lepiej na dał

- ty się normalnie marnujesz zajmując się handlem jajami, trzeba być skończonym tępakiem żeby nie skorzystać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na waszym miejscu koledzy handlarze się tak nie śmiał bo sam niedawno poznałem co to znaczy. Pokora nie jest moją mocną stroną więc niektórzy być może się obrazili za to co powiedziałem - nie ważne. O obecnej sytuacji na rynku można powiedzieć jedno - niepewność. Są braki dwóch czy trzech asortymentów i nadwyżki jednego czy dwóch. Ci co mają te brakujące asortymenty nie chcą schodzić z ceny i u nich się te ceny trzymają. Ci co mają dużo nadwyżki ale tych asortymentów które każdy ma, z ceny zeszli i jak tak dalej pójdzie to będą je sprzedawać poniżej 20gr.

Realnie to można kupić w takich cenach:

XL - 0,36

L (pożądna L, a nie jakaś licha Ib) -0,30

M - 0,26-0,28

S ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego I A i I B jest dużo na rynku, ale takiej dużej I A w dobrej gramaturze jest problem dostać. Nie wspomnę już o 0 i XL . Za 0 płacą: 0,36 gr, a za XL 0,40 netto i to bez proszenia. Biorą ile jest, a że jest mało to co niektórzy sami dorzucają grosza, żeby tylko zostawić dla nich.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M 0,23-0,25 L 0,27-0,30 XL 0,35 0,38 no i co ??? Jeden dzień ruch , drugi ,,bezruch'' no i tradycyjne D...A tam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaja co dostawę to tańsze ................. a o paszy też słyszałem że co tydzień to 40 zł. w góre..........

co do ruchu to jeden dzień ruch i dwa kaplica.........

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SPRZEDAM

 

1A L 65-70 29gr.

 

1B M 60-

....................

 

Kolego, daj sobie już siana.

Jak Ktoś będzie chciał kupić to Cię znajdzie, a jak nie masz co z jajami robić, to je zakop, i nie bierz się za produkcję bo psujesz ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol. Leszkiewicz , wydaje mi się , że ogłaszający się Pan nie jest producentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ten Pan działa tu na zasadzie:

 

Sprzedam:

L 0.29 zł

M 0.27 zł

 

Kupię:

L 0.26 zł

M 0.24 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P leszkiewicz to kup od niego przeciez wam zawsze brakuje

 

Cena w dol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...