Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się wydaje , że będzie znowu szaleństwo.... Jak ktoś ma jaja >75gr(S) i (0) 70>75 gramm to niech da znać - bo baaardzo potrzebuję. IA- też nie pogardzę , gotówka czeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ferma07

 

 

 

Dołączył: 30 Sie 2007

Posty: 243

Skąd: wielkopolska

Wysłany: 22:15 Wto 21 Sie 2012 Temat postu:

Kolego Kacperku ! Ja wiem że nie będziemy sobie jako chodowcy zaniżać cen ,ale proszę Cie pisanie że większośc sprzedaje 1A po 0.36-0.37 jest lekką przesadą ??Chyba ilości śladowe typu 5 skrzynek... Bo u mnie 0.32 netto i szału nie ma , zejscie normalne. Owszem jest coraz więcej telefonów ale na duży hurt, bynajmniej na naszym terenie takich cen jeszcze nie ma... a jak w innych rejonach ? Pozdrawiam

 

Witam,

kolego ferma07 wrzuć tutaj swój nr tel a napewno zaraz będziesz miał propozycje od pośredników,że zapłacą Ci 0,35-0,36gr za 1A !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycie cenowe na dziś w dzwoniących telefonach:

1A - 0,36-37

2A - 0,28-30

a XL- 0,48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego leonis w temacie jaj wystarczy 1-2 dni i sutuacja cenowa zmienia sie diametralnie !! We wtorek była cena jaką pisałam, natomiast dziś jest 2 gr.wyżej . Jednak nadal nie 37gr. Ja pisze jaką cenę otrzymuje (ilości powyżej 10 palet), a nie jak gadam do telefonu np.skoczkowi . Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię jaja. Klatkowe ,Ściółkowe , W-W , Ekologiczne. Jeżeli towar i podejście do współpracy będzie akceptowalne - możliwa długofalowa współpraca. Proszę podać tylko telefon na który mam oddzwonić ,tylko telefon - proszę wysłać na maila: eggs.marketing@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kacper

Wysłany: Sob Sie 25 5:48 GMT 2012 Temat postu:

Teraz w każdym telefonie słysze stała współpraca

 

a to jest normalne-gdy jaj brakuje.

 

 

 

Szymon12

Wysłany: Pią Sie 24 9:28 GMT 2012 Temat postu:

Kupie jajka tel. 606-280-579

stłuczki też bierzesz????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubojnia Drobiu A&B DROB Sp. z o.o. zakupi każdą ilośc kury rosołowej ( nioski ) i mięsnej ( cieżkiej ) do uboju.

 

 

tel: 606 640 125

www.abdrob.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o cenach z kosmosu, a ja Wam podam kilka numerów i sami sprawdźcie jak koledzy hodowcy tanio sprzedają, np:

Mateusiak- 46 86 23 681

Pasoń - 41 394 21 32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podajcie wiecej telefonow a beda mieli dosc ale hieny nie proponujcie np za 1a 32 tylko 36 lub 38 bo i te ceny beda dobre od poniedzialku Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie mają spóźnione informacje ale nie martw się,tam gdzie później będzie najtaniej to u nich będzie drogo!

nigdy jeszcze tak nie było że wszędzie jest taka sama cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu jakies pretensje i epitety?A co 32 to taka nieoplacalna cena?Kazdy trzezwo myslacy powinien wiedziec,ze jak ktos bierze tira,to nie da tyle samo co ten,ktory bierze skrzynke.Rozwijac tematu chyba nie trzeba.

 

Potwierdzam ceny 32-34gr za 1a na nieduzy hurt (slask) z poczatku minionego tygodnia. Na wiekszy hurt - trzeba podzwonic i towar sie znajduje w nizszych cenach.

Jakie ceny z piatku - nie wiem,bo towaru mam dosc.

-A co od poniedzialku? - Zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kolege Arnolda ponizej 32 za 1a to mi czolg jedzie jak chcesz kupic tira jaj no tak chyba ze mowimy o malym hodowcy ktory ma 20tys kur i jest cyckany przez duzych handlujacych bo ciagle mu placze ze doklada do interesu i konkurencja ma taniej ale jak mi wszkazesz jakiegos pzrykladowego duzego hodowce powyzej 200tys kur ktory ma cene nizsza niz 32 to tylko szacunek dla Kolegi A dla pozostalych dzwoncie a znajdziecie w konca jest tylko ponad 1000 hodowcow to nie tak wiele i napewno ktorys wam sprzeda palete po 34/5/6 w koncu jak slyszymy koledzy cena jest nizsza niz co niektorzy pisza ale od poniedzialku paru duzych odowcow wystrzali cene do gory i znow beda telefony ze rozmawialismy w tamtym tygodniu i mial pan 1a po 36 to zamowie tira ale to bedzie juz nieaktualne i wtedy zostana mali hodowcy i cykanie po pare palet i podbijanie ceny takie zycie a wracajac do Kolegi Arnolda jak zaczynasz komus wyliczac czy cena oplacalna czy nie to zacznij hodowac to zrozumiesz jaki to ciezki chleb i musisz poddac sie aktualnemu tredowi na rynku a nie jak placisz ponizej kosztow produkcji to mowisz ze jeszcze hodowcy zarabiaja bo liczysz tylko to co kura zje a nie wszystkie koszty z wiazane z prowadzeniem calej hodowli 7 dni w tygodniu Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pozdrawiam, pozdrawiam.

Ja juz nic nie wyliczam,bo juz pare razy bylo liczone,tylko uwazam ze cena 32 w okresie letnim nie jest taka zla.Wspolczuje gorszych czasow jakie byly,ale wyglada na to,ze w tym roku przecietna cena nie powinna byc najgorsza - to chyba dobrze, prawda?Ceny podalem z poczatku tygodnia.Ze teraz bedzie drozej - nie neguje - mozliwe i nie oponuje.Moje pobozne zyczenie - zeby nie bylo znowu za 50gr i wiecej, bo uwazam, ze nikomu to nie sluzy.Lepiej mniejsza lyzeczka, za to systematyczniej,mniejszy stres i nie trzeba sie tyle ludziom tlumaczyc.Wahania cen zawsze jakies musza byc,gorzej jak jest porzadna zawierucha,choc wtedy tez zdarza sie dobrze zarobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego może sie przedstawisz skoro podajesz nazwiska hodowców.

 

 

Wy tu o cenach z kosmosu, a ja Wam podam kilka numerów i sami sprawdźcie jak koledzy hodowcy tanio sprzedają, np:

Mateusiak- 46 86 23 681

Pasoń - 41 394 21 32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega dla ludzi z branży znany, w końcu ilu może być w Kielcach większych pośredników - 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego myślisz, że z Kielce skoro ja tu widze numer z Mazowieckiego?

Poza tym - 2 pośredników - hehe dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego Arnold jak zaczynasz komus wyliczac czy cena oplacalna czy nie to zacznij hodowac to zrozumiesz jaki to ciezki chleb

 

 

- i ujrzał Pan pracę naszą

i był zadowolony,

a potem zapytawszy o zarobki nasze

usiadł i zapłakał….

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realne ceny na ten tydzień:

Extra- 0,44gr.

0 - 0,40gr.

1A- 0,36gr.

1b -0,34gr.

2A - 0,32gr.

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wszyscy wiedza gdzie Mateusiak i Pasoń wstawiaja razem jaja.

Prawda Panie Dudek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...