Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

aaale jadą !!!! a tu cenka powoli hamuje , szczególnie M 0,28 - coś mi się widzi , że panowie Producenci(tak, tak przez duże P) troszkę się zapędzili -ale to nic nowego. Detal siedzi aż miło. No i D...A tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego myślisz, że z Kielce skoro ja tu widze numer z Mazowieckiego?

Poza tym - 2 pośredników - hehe dobre.

 

Napisałem większych - nie detalicznych po parę palet tygodniowo, a skoro za takiego się nie uważasz to się pomyliłem - 1

Zresztą to można sprawdzić co kolega Rafa wcześniej pisał i z kim handlował i od kogo kupuje a będzie wszystko jasne. Ja nie piszę tutaj po nazwisku nikogo. Natomiast w branży handlarzy większość się zna albo przynajmniej jedna strona zna kto i gdzie handluje. (choćby bo po to żeby sobie niepotrzebnie nie wchodzić w drogę).

Tyle w temacie. Ceny:

Ex, S - każdy się cieszy jak coś dostanie, cena indywidualnie

Ia - 0,36

Ib - 0,32

IIa - 0,30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aaale jadą !!!! a tu cenka powoli hamuje , szczególnie M 0,28 - coś mi się widzi , że panowie Producenci(tak, tak przez duże P) troszkę się zapędzili -ale to nic nowego. Detal siedzi aż miło. No i D...A tam

 

ALE ŚCIEMA, CZYSTEJ WODY PROPAGANDA

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aaale jadą !!!! a tu cenka powoli hamuje , szczególnie M 0,28 - coś mi się widzi , że panowie Producenci(tak, tak przez duże P) troszkę się zapędzili -ale to nic nowego. Detal siedzi aż miło. No i D...A tam

 

Masz rację Kolego, nie ma co przesadzać z ceną bo niedługo znowu dojdzie do tych absurdalnych sprzed świąt. Detal może i siedzi ale zależy gdzie - jak u Ciebie to szczerze współczuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolego Yayo co takiego niemoralnego zrobil Kolega Rafa780 chce jedynie poinformowac ich ze sa zdzierani i mysle ze dobrze robi a jesli ktos musi zarabiac 10 groszy na jaju to niech nie beczy tylko wezmie sie za prace co do cen to aktualnie jest spory rozstrzal cenowy 1a od 34 do 40gr lecz jak zwylke jedna czesc Polski goni druga i na koncu pozostali a kto chce dostac towar ten placi nie wazne ile Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolego rafal780 nie zgodze sie z Toba bo sam jestem klientem jednej z tych ferm i od trzych tygodni nie mozna kuoic u nich towaru bo maja wymiane stad. Dodatkowo tam nigdy nie bylo niskich cen a zeby cos urwac to musialem sie troche nagimnastykowac. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chmmm ja nic nie sugeruje ale....

kolega MICH7 dzisiaj załozył konto i nawet napisał pierwszy post

wcale nikt nie domyśli się, że chłopaki piszą sami o sobie

A skoro zawsze mają drogo, to po co tam kupujesz? Takie hobby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego najpierw trzeba czytac ze zrozumieniem a dopiero pozniej komentowac. Nie napisalem ze drogo tylko ze nie kupuje po niskich cenach. Przegladam do forum juz od dluzszego czasu i mialem zabrac glos w kilku dyskusjach ale poziom czesci komentarzy pozostawia sporo do zyczenia. Nie mowie o wszystkich bo jest tutaj sporo sensownych komentarzy. Nie bede dyskutowal z toba kto kryje sie pod danym nickiem bo stanie sie to jałowa dyskusja. Roznica miedzy nami polega na tym ze ja operuje faktami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZNOWU SIĘ NAKRĘCACIE!!!!

!MOŻE ZNOWU 1 ZŁ BEDZIE?A MOZE ŚWIETA Z GRUDNIA NA PAŻDZIERNIK PRZENIESIONO?!

 

 

pozdrowienia z 1410 roku

- musze spier.alac bo krzyżacy idą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woooow!!!! ale cisza.... znaczy się jest spokój a zaraz będzie dołek . No i D..a tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do końca roku cena powinna być satysfakcjonująca ale 2013 to będzie kolejny armagiedon.

Niemcy praktycznie samowystarczalni, Holandia był okres, ze produkcja z 38mln kur na 14mln, a dzisiaj już 22 do końca br 25mln a sierpień 2013 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
woooow!!!! ale cisza.... znaczy się jest spokój a zaraz będzie dołek . No i D..a tam

 

brak wiedzy i prymitywizm myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejmę współpracę z fermą 3-pl (ilości hurtowe) , 2-pl , 1-pl , 0-pl , Potrzebuję również zielononóżki - , płatność zawsze gotówką. Proszę TYLKO nr TELEFONU na grzecznościowego maila : eggs.marketing@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajcareczku drogi -oświeć mnie durnego swą wiedzą i doświadczeniem bo masz tego rozumiem w nadmiarze no i D...A tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Może ktoś z kolegów jest w trakcie przerabiania klatki przystosowując ją

do nowych wymogów?

Jeśli tak -polecam szybkiego montażu urządzenie do ścierania pazurów.

Kontakt do producenta: 607-683-120

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie będzie takiego cyrku jak to było stycz - kwiec... Cena wydaje mi się jest przyzwoita 34 do 38gr za L A churciarze nie muszą zarabiać po 10gr na sztuce i za 5gr przeżyje i odłoży jeszcze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...