Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Podzwoń po fermach to się zorientujesz, że niektórzy już kompletnie powariowali, nie będę tu wymieniał z nazwiska hodowców ale niestety to nie są odosobnione przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak chcecie jajka w odpowiedniej dla was cenie to sortownia/ferma pod Włocławkiem (bez nazwisk) sprzedaje w bardzo atrakcyjnych cenach. Tak przypuszczam sokro w Lewiatanie M w 10-ce po 4.10. A w sieci Gram jaja ze Sławęcina tez w bardzo okazjonalnej cenie. Brakuje towaru? Zapraszam w okoice Włocławka i Płocka na zakupy, przy wiekszych ilościach w sklepie napeno dostaniecie przyzwoity rabat;-) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadmiar mlodej kury. Jesli ktoś jest zainteresowany to moge sprzedac ok 18 tys sztuk. Wiek - 20 tydzien. Cena 16zl za sztuke przy własnym odbiorze. Zainteresowanych prosze o kontakt na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się to co stać się nie miało cenki w dół M 0,26 L 0,33 XL 0,45 . Bądź też jak kto woli IIa 0,26 Ib 0,30 Ia 0,33 S 0,38 O 0,45 no i D... A tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam jaja niesortowane w ilości 400 000 szt. tygodniowo, lub więcej. Cena jaka Mnie interesuje Mnie to 1,40 euro za kg. Co to proporcji to na kg średnio wchodzi 17 szt, i zawierają się one w następującej proporcji 60% M, 30% L, 10% S. Interesuje Mnie stała całoroczna współpraca. Towar do odbioru własnym transportem z terenu woj. Lubuskiego. Zapraszamy do całorocznej współpracy. Więcej info pod nr 501268478.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Zauważalna stabilizacja cen

i tak:

0-50gr

S-45

1a-36

1b-33

2a-31

 

na magazynach generalnie zapas 2dniowy czyli nic.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas ceny stabilne. Ostatnia podwyżka to:

I A - 0,34

I B - 0,32

II A - 0,30

ilości paletowe. Na horyzoncie podwyżki, ale jeszcze kilku wariatów puszcza taniej, więc zobaczymy jak będzie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam jaja niesortowane w ilości 400 000 szt. tygodniowo, lub więcej. Cena jaka Mnie interesuje Mnie to 1,40 euro za kg. Co to proporcji to na kg średnio wchodzi 17 szt, i zawierają się one w następującej proporcji 60% M, 30% L, 10% S. Interesuje Mnie stała całoroczna współpraca. Towar do odbioru własnym transportem z terenu woj. Lubuskiego. Zapraszamy do całorocznej współpracy. Więcej info pod nr 501268478.

 

Darszew zadzwoń do Suflidowa-oni chętnie kupią od Ciebie jajko niesortowane....

 

Ceny aktualne to:

1A 0,36

1B 0,34 itd.

Zapowiada się tendencja wzrostowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie podaje ceny na nieduzy hurt, nie drazniac cenami na wiekszy.

Ceny dzisiejsze (slask), juz przy ilosci 1 paleta:

 

1a - 33-35gr

1b - 31-33gr

2a - 29-31gr itd.

Wyglada to chyba na stabilizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! U nas ceny jak u kol.Arnolda ! Piszcie koledzy jak cenki w innych regionacz, im więcej wpisów , tym bardziej miarodajne jest nasze forum ps.Przetwórstwo zaczyna dobrze płacić ! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Chciałabym zaoferować Państwu kartony, przekładki paletowe oraz narożniki [(kątowniki) z tektury falistej w różnych rozmiarach i o różnej gramaturze tektury.

Zapewniamy ceny producenta oraz transport na terenie całego kraju (i nie tylko).

 

Polecam serdecznie

 

 

W sprawie wyceny proszę o kontakt ze mną:

 

Monika Borkowska

tel: 500 48 55 83

tel: 512 12 65 83:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koniec podwyżek cena w dół

co ty piszesz człowieku?

 

PS.

Jajcarek zbiera kupy po swoim psie... Na ch.j mu one

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wystarczy poczekać do poniedziałku i cena 2gr do góry, za jajem telefon za telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...