Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Przetwórstwo tak jak pisze Jajczarek 4,70, a jak mają ciśnienie to nawet 5,30 płacą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy przy tej cenie jajka to nie ma co sie chwalic przetworstwem liczycie 4,7- 5,3 to wyliczcie po ile wyjdzie w gr 1a i to jest jakas rewelacja Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol Gall , nie placilem 1a wiecej jak 33 gr i naprawde mysle , ze raczej jest juz z gorki

 

ps Nie zaplacilem za 1B czy M wiecej jak 30 gr , a juz moge miec taniej , male weszlo w srednie i koniec gorki teraz w dol (co nie znaczy ze beda po 15 gr ale o 40 mozna juz dawni zapomniec kolego kacper) pozdowienia [/u]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że płacą 1a- 0,36 i 37, ale kol. Jajcarek zawsze kupuje 5gr taniej z ferm które są w lesie i bez mediów.Klepiesz że cena w dół a wydzwaniasz za towarem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydzwaniam tylko dostaje wiecej niz zamawiam , z czym 2 tygodnie temu bylo inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 sierpnia 2012

Lecimy dalej ,cenka na dziś:

1A- 0,36,38

2A - 0,30

i telefon dzwoni .

 

 

I piszesz ze od poniedzialku 2 grosze drozej czyli 1a 38-40 gr jak to sie ma do tego postu

 

Wysłany: Pią Wrz 7 19:41 GMT 2012 Temat postu:

Wystarczy że płacą 1a- 0,36 i 37, ale kol. Jajcarek zawsze kupuje 5gr taniej z ferm

które są w lesie i bez mediów.Klepiesz że cena w dół a wydzwaniasz za towarem

 

bbbbuuuuuuuuuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo są tacy co z doskoku płacą 0,38, a dziś za 5 palet XL zapłacił 0,48 netto a jaki był szczęśliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge dodac tylko tyle,ze odpowiednia cena dla odpowiedniego klienta,a odpowiedni klient szuka odpowiedniego towaru i ceny,no wiec czasem trzeba podzwonic... Nobla za to stwierdzenie chyba nie dostane

Z cenami podanymi przez Jajcarka absolutnie sie zgadzam,choc o 36 i 37 tez slyszalem.Jednak w tym tyg rzeczywiscie cena lekko spadla o jakies 2gr. Osoboscie nie wydaje mi sie,ze bedzie teraz jakies parcie ceny w dol,ale jest to mozliwe.Juz okolo miesiaca maja, nie tylko ja pisalem,ze sa wcale nie pojedyncze przypadki ferm,ktore planowaly nowe kurniki i wstawienia na wrzesien.Takze tutaj niedawno ktos pisal, ze sprzeda nioske 20 tyg.Moze wiec to jest oznaka wlasnie tego,ze "co za duzo,to niezdrowo".Wszystko wiec chyba bedzie zalezalo od tego,czy rzeczywiscie ujawni sie znaczna nadprodukcja. -A'propos - czy wie ktos ile ostatecznie ferm nie zdazylo z modernizacja

 

Nie wykluczam calkowicie,ze ktos moze sprzedac drozej,ale wydaje mi sie,ze jak ktos teraz sprzedaje 1a za 35gr, to robi dosc dobry interes - przy dzisiejszych,realnych (!) cenach,no chyba ze mowilibysmy o 3 skrzynkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mowie o tym ze piszesz , 1A 36-38 ceny na dzisiaj , potem piszesz ze od poniedzialku 2 gr drozej , wiec 1A 38-40, jednoczesnie piszac 1A 36-37, nie kumam chyba , ze klamiesz rozumiem ze u ciebie jajo poszlo w dol z 1A 38 po podwyzce na 37

 

Wysłany: Pon Sie 27 10:28 GMT 2012 Temat postu:

Lecimy dalej ,cenka na dziś:

1A- 0,36,38

2A - 0,30

i telefon dzwoni .

 

Wysłany: Pią Wrz 7 19:41 GMT 2012 Temat postu:

Wystarczy że płacą 1a- 0,36 i 37, ale kol. Jajcarek zawsze kupuje 5gr taniej z ferm które są w lesie i bez mediów.Klepiesz że cena w dół a wydzwaniasz za towarem

 

 

TO JAK TO JEST KOL KACPER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena 0,38 płaci skoczek,ale widze że Ty jesteś jednym z tych jak cena jest 0,15 to bazujesz na podjazdach, do tego dążysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dąże do tego , że BREDZISZ BZDURY I KAŻDY KTO CZYTA TO FORUM MA TEGO PEŁNA SWIADOMOSC ciebie nawet producenci poprawiają ZAL

 

NO ALE JAK ZAWSZE U KACPRA OD PONIEDZIALKU 2 GR DO GORY POZDRO

 

Litosci prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dąże do tego żeby jajka były po 15 groszy przy cenie paszy 1400 zł za tonę. I jeszczę dąże żeby wszyscy producenci w kraju robili za miskę zupy , a to żeby w końcu zdechli. Wtedy dopiero poczuje że jestem prawdziwym sułtanem handlu jajami i wszyscy producenci mogą mnie cmoknąć. A towar pierwszej świeżości przecież zawsze mogę sprowadzić, nawet z Afryki jak będę chciał , cena w dół paroby , i na kolana (słowo zostało usunięte)i. Kolego Jajcrek, tyś to swojak to wiesz o czym ja gadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ja rzadze rynkiem , ale wystarczy troche pomyslec co bedzie za kilka miesiecy

 

a nie zaklinac deszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ja rzadze rynkiem , ale wystarczy troche pomyslec co bedzie za kilka miesiecy

 

a nie zaklinac deszcz

 

Chciałbym wierzyć, że tak jak Ty za parę miesięcy będę płacił mniej za jajko ale wróżeniem z fusów się nie zajmuję. Moi dostawcy wcale większej produkcji po modernizacjach nie mają, a raczej borykają się ze zmniejszeniem ilości kur. Spojrzysz w różne miejsca w Polsce to zobaczysz, że wiele budów stanęło - kończą się kredyty, kurczą rynki zbytu, Holendrzy wypierają nas swoim, tańszym jajkiem z miejsc gdzie wstawialiśmy jak mieli mniejszą produkcję u siebie. W Bułgarii, Rumunii, na Ukrainie właśni Ci Holendrzy, Niemcy budują potężne kombinaty na wiele milionów kur - kryzys w branży może i przyjdzie ale w momencie jak zacznie siadać nasz export bo na rynek krajowy naszej rodzimej produkcji jajczarskiej będzie za dużo, sporo za dużo. To są moje gdybania - gdybym wiedział co będzie za kilka miesięcy to pewnie bym nie pisał na tym forum, a zajmował się przepowiadaniem przyszłości za dużo lepszą kasę

Ceny:

Ia -0,36-0,38

Ib -0,30-0,34

IIa-0,28-0,30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja dąże do tego żeby jajka były po 15 groszy przy cenie paszy 1400 zł za tonę. I jeszczę dąże żeby wszyscy producenci w kraju robili za miskę zupy , a to żeby w końcu zdechli. Wtedy dopiero poczuje że jestem prawdziwym sułtanem handlu jajami i wszyscy producenci mogą mnie cmoknąć. A towar pierwszej świeżości przecież zawsze mogę sprowadzić, nawet z Afryki jak będę chciał , cena w dół paroby , i na kolana (słowo zostało usunięte)i.

 

Twoja głupota jest większa niż myśl techniczna ZSRR (o ile potrafisz rozszyfrować ten skrót). która przerasta umysł kogoś kto swoją inteligencję ogranicza i wykorzystuje jedynie do siania nienawiści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dąże do tego , że BREDZISZ BZDURY I KAŻDY KTO CZYTA TO FORUM MA TEGO PEŁNA SWIADOMOSC ciebie nawet producenci poprawiają ZAL

 

NO ALE JAK ZAWSZE U KACPRA OD PONIEDZIALKU 2 GR DO GORY POZDRO

 

Litosci prosze

 

A Jezus w Gaju tylko patrzy na to w milczeniu i rozkłada ręce nad takim jak ty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...