Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Na L jeszcze nie urwiesz ale na M spokojnie mysle ze jeszcze tydzien i poleci tez L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KUPIE JAJA S,L,M . MOZLIWA STAŁA WSPÓŁPRACA Z FERMĄ.

TEL.537133119

POZDRAWIAM

 

JAJA DO PRZETWÓRSTWA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KUPIE JAJA S,L,M . MOZLIWA STAŁA WSPÓŁPRACA Z FERMĄ.

TEL.537133119

POZDRAWIAM

 

JAJA DO PRZETWÓRSTWA.

 

kolego CARLOS, jeden sam (28 palet) w tygodniu mógłbym ci podrzucić, napisz mi na email jaka u ciebie cena za 1kg netto i termin płat...

- o adres nie pytam bo mniej więcej wiem (K....e)

pozdrawiam Jaj czarek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niech piszą i mówią co chcą a ceny na fermie są następujące:

 

0-50gr

S-40 do 44gr

1a-36gr

1b-33gr

2a-29do30gr

 

Zejście w normie,zapasów na fermowych magazynach brak.Co się będzie działo i kiedy ciężko powiedzieć ale tanieć nie będzie.

Przetwórstwo ruszyło pełną parą,węgry i bułgaria kupują od nas więcej o 20% niż w czerwcu.....Nie powinno być źle

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania RENAULT MASTER IZOTERMA rok produkcji to 2007 październik , pojazd ma przejechane tylko 71000 km jest w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, wygląda jakby wczoraj wyjechał z fabryki. Renault jest przejęty za dług, w 2012 roku wcale nie jeździł po drogach, Auto jest zarejestrowane w Polsce, opłacone OC oraz przegłąd do stycznia 2013. Dla ubojni lub hurtowni auto może się spodobać bo na izotermie ma piękną naklejke z wizerunkiem tuszki z kurszaka, auto wyceniam na około 37000 zł. Zdjęcia na otomoto.pl . Mnie hodowcy taki pojazd nie jest potrzebny więc wystawiam go do sprzedaży, zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel. 501 737 447. Sprzedam też Forda Transit CHŁODNIA auto z 2001 roku pierwsza rejestracja 2003. cena to około 12500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się za mną stęskniliście to jestem

długo nie pisałem bo poziom tego forum a szczególnie JAJCZARKA nawet mnie przerósł ale każdego dnia czytałem ..............

co do cen to chciałbym sprowadzić wróżbitów na ziemię.

Jak tu piszecie że jaja drożeją magazyny puste i przetwórstwo ruszyło to ja wam wierzę .

A TERAZ PODAM CENY MAX. JAKIE PŁECĘ W TYM TYGODNIU.

O-0,45-0,47

S-0,39-0,40

1A-0,32-0,34

1B-0,29-0,30

2A-0,27-0,28

2B-0,21-0,22

3-0,16-0,17

towar z 4 różnych ferm z kraju i nie mam braków żadnego sortu a wręcz przeciwnie małego i m jest coraz więcej i chcą aby odbierać ale wszędzie m zaczyna się blokować.

Nie wiem co będzie za miesiąc dwa czy pół roku ale na razie towaru jest i będzie go przybywać całą jesień .

jedno co jest pewne to nadprodukcja i pewnie za tym dół w 2013 roku ale poczekamy zobaczymy

jak piszecie że 1a po 0,35-0,36 to też uwierzę bo kto musi ten zapłaci

co do dużych jaj to raczej nie powinno być spadku ceny ale m to na dziś 0,28 max.- jak nie wierzycie to zadzwońcie np. do Mizgiera i zapytajcie czy wogóle potrzebuje ten sort.

pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru a kolegom handlowcom radzę opróżniać magazyny bo pogoda nie sprzyja a cena chwiejna .

p.s.

nie odpisuje na inwektywy pod moim adresem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma danych,więc każdy opiera się na tym co gdzieś tam usłyszał. To że pojawia się małe jajko o tej porze roku nie jest chyba żadną sensacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak się za mną stęskniliście to jestem

długo nie pisałem bo poziom tego forum a szczególnie JAJCZARKA nawet mnie przerósł ale każdego dnia czytałem ..............

 

p.s.

nie odpisuje na inwektywy pod moim adresem.

 

Biedronka powracająca z targowiska

 

URL=http://imageshack.us/photo/my-images/337/miesznezdjcia.jpg/]miesznezdjcia.jpg[/url]

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajeczki opowiadają ci handlarze, nie ma mocnego ssania na jajo, ale zejście jako takie jest, mój nos przeczuwa ze koniec września sytuacja się odwróci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Z tego co ja wiem to o spadku ceny panowie handlowcy możecie pomarzyć...

Dzwonią nawet za małym jajkiem(s) wschód Polski , Słowacja itd..

Nawet mi brakuję towaru....na magazynach pustki!!!!

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Jajczarek , myślę że prościej dla Ciebie będzie jak sobie dasz w podpisie " Jajo juz tanieje , zaoszczędzisz sobie pisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego Jajczarek , myślę że prościej dla Ciebie będzie jak sobie dasz w podpisie " Jajo juz tanieje , zaoszczędzisz sobie pisania.

 

podobają mi się twoje żarty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie

 

Chciałabym zaoferować Państwu kartony, przekładki paletowe oraz narożniki [(kątowniki) z tektury falistej w różnych rozmiarach i o różnej gramaturze tektury.

Zapewniamy ceny producenta oraz transport na terenie całego kraju (i nie tylko).

 

Polecam serdecznie

 

 

W sprawie wyceny proszę o kontakt ze mną:

 

Monika Borkowska

tel: 500 48 55 83

tel: 512 12 65 83:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę wyhamowało. Może to spowodować lekkie korekty cenowe w dół. Jajka generalnie wciąż nie za wiele ,więc pytanie co "przytyka" - import?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...