Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Halooo ludzie co z Wami ? Zero wpisów , bo jajczarka nie licze Wróciłam z urlopu i nie wiem po ile jajko sprzedawać ? Napiszcie coś koledzy , tylko bez ściemy !! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BEZ ŚCIEMY - CHA CHA CHA - Taż to szkoda klawiatury - tu jest FESTIWAL ŚCIEMY- lepiej zadzwoń do wróżki , więcej prawdy Ci powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Halooo ludzie co z Wami ? Zero wpisów , bo jajczarka nie licze Wróciłam z urlopu i nie wiem po ile jajko sprzedawać ? Napiszcie coś koledzy , tylko bez ściemy !! Pozdrawiam

 

- bez ściemy, jak chcesz mieć magazyn pusty po tyle możesz gonić

 

1A 30-32

1B 27-29

2A 24-26

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Halooo ludzie co z Wami ? Zero wpisów, Wróciłam z urlopu i nie wiem po ile jajko sprzedawać ? tylko bez ściemy !! Pozdrawiam

 

 

- po 20 latach pracy 3 dni urlopu wypoczynkowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chciałbym nawiązać współprace z naprawde rozsądnym producntem.W gre wchodzi stała współpraca i duże ilosci jajka klatki L i M.

Prosze o kontakt osoby odpowiedzialne,chcące nawiązać współprace z rzetelnymi i profesjonalnymi kupcami.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynajmę tanio kurnik 1200m2 w pełni wyposażony do odchówki nowe linie paszowe i wodne, nowy silos 18t. zaplecze socjalne w pełni wyposażone obok kurnika . okolice Buska zdroju woj Świętokrzyskie .tel 663-950-192.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za cisza, czyżby wszyscy na urlopie?

- ale wróćmy do tematu..

Ceny są rozbieżne od 4,4zł do 5,5zł zł średnio za kg netto, zależy to od wielkości jaja, ilości i terminu płatności, oraz w jakiej potrzebie finansowej jest hodowca. Podane przeze mnie ceny są tylko dla orientacji, ale w finale wygląda całkiem inaczej

(każdy kupuje i sprzedaje po ile chce).

- jeśli zwiększy się frekwencja wpisów na forum będzie oznaczało to ze coś się dzieje w jaju, jak na razie jest stabilnie.

 

L 0,34 / 0,37

M 0,27 / 0,30

 

Ps.

- nie mam 10gr na jaju tak jak mają handlarze, ale przy tej cenie jeszcze idzie wyżyć.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

Chciałbym nawiązać współprace z naprawde rozsądnym producntem.W gre wchodzi stała współpraca i duże ilosci jajka klatki L i M.

Prosze o kontakt osoby odpowiedzialne,chcące nawiązać współprace z rzetelnymi i profesjonalnymi kupcami.

Pozdrawiam.

 

Czy jajko ściółkowe także cię interesuje? Jestem producentem , jeśli tak to proszę o kontakt na priv

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam do sprzedania zgrzewarkę do taśmy obornikowej - zainteresowanych proszę o kontakt na nr 691844184 Jak nie odbiorę to proszę o sms-a - oddzwonię. Przepraszam, że tu umieszczam ogłoszenie, ale to jest dla hodowców kury w klatce - a to są Wasze tematy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam wasze wypociny to czasem aż mi nie chce się komentować tego trolostwa .Malo pisze ale czytam forum regularnie . Czy wy życia prywatnego nie macie? Moglibyście pisać konkrety jaka cena na tydzień u pośrednika czy producenta a nie niekiedy ceny różnią sie o kilkanaście procent szczyt głupoty wypisywać bzdury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny na ten tydzień:

1B - M-ka jak kto woli 0,32+ Vat

1A - L-ka jak kto woli 0,34 + Vat

Ceny hurtowe (przy min. 10 paletach płatne gotówką) nie detaliczne. Na magazynie pustki. To i tak nie są ceny, które pokryją kredyt i paszę.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam wasze wypociny to czasem aż mi nie chce się komentować tego trolostwa .Malo pisze ale czytam forum regularnie . Czy wy życia prywatnego nie macie? Moglibyście pisać konkrety jaka cena na tydzień u pośrednika czy producenta a nie niekiedy ceny różnią sie o kilkanaście procent szczyt głupoty wypisywać bzdury

 

 

Magicznykuraku, po twoich wypocinach nie widać żebyś chociaż raz zadał sobie trudu inapisał jakie są u ciebie ceny.

- no śmiało wal konkrety czekamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Co do cen to mamy takie same kolego ferma 1 , ale z tym ze przy tych cenach na koszta nie zarobisz ....juz niestety się nie zgodzę Uważam że takie ceny są ok. Pozdrawiam ps. kolego MAGICZNAKURA może poza komentowaniem sam napisz coś rzeczowego na temat ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś zakupiłem jajeczka w następujących cenach

2A-29gr

1B-30gr

1A-32gr

jajko świeże z 1.10.2012r ogółem jaja jest do kupienia w podobnych cenach lecz na rynku detalicznym zastój jest straszny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...