Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Juz wiemy....jak moglsmy wczesniej nie wpaśc na to...jajczarek to super GOŚĆ..!!!

 

 

Panowie, przyznaję wam rację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem....jak moglem wczesniej nie wpaśc na to...jajczarek to KSIĄDZ..!!!

 

Te małorolny, a u was w Kobylance to je ksiądz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem to Panie przeor..

Zadaje sobie pytanie, gdzie przepisy o dobrostanie, gdzie jest zakaz stosowania ulepszacza gleby co na to powie PIW

- olać tą całą EU, banda biurokratów, złodziei i oszustów. angole słusznie że chcą odejść z takiego euro-kołchozu

 

ps.

unia to ZSRR bis prędzej czy później się rozleci, coraz bardziej staje się powiedzenie proletariusze wszystkich krajów bogadźcie się bo wasi przywódcy już dawno to zrobili..... naszym kosztem

- czy możemy spokojnie na to patrzeć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silverster13.gif

kmzu2mdg3odksnzuyntmzf1.gif

 

 

Kochani życzę Wam wszystkiego najlepszego,

żeby w tym pięknym dniu spełniły się

Wasze marzenia i pragnienia, a Nowy

Rok 2013 przywitajcie z uśmiechem na twarzy,

zostawiając wszystkie złe chwile za sobą.

Życzę Wam Kochani zabawy do białego rana,

najlepszych piosenek, pysznego szampana!

I choć nie jestem z Wami w Noworoczną noc,

pamiętajcie też o mnie przez następny rok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To , że obecnie żyjemy w socjalistycznym ustroju z elementami gospodarki rynkowej wiedziałem od dawna , niestety 98 % społeczeństwa nie.

I co najzabawniejsze wydaje się Tym 98 % ,że w naszym parlamencie są partie prawicowe , czy centroprawica - bzdura. Wszystko to jest prosocjalne , populistyczne i trzęsie dupą o sondaże -, więc ściemnia ludzi - bo ludzie tego oczekują. Na kogo głosuje te 2 % mam nadzieję , że państwo wiedzą. Kto od 30 lat mówi zawsze to samo , nie zmienia poglądów jak chorągiewka i pomimo ,że Jego poglądy są kontrowersyjne i NiePopulistyczne - mówi odważnie. A.... nie wiem czy skojarzycie , bo w Kontrolowanej telewizji pokazują tego Pana tylko wtedy jak muszą - przy wyborach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To , że obecnie żyjemy w socjalistycznym ustroju z elementami gospodarki rynkowej wiedziałem od dawna , niestety 98 % społeczeństwa nie.

I co najzabawniejsze wydaje się Tym 98 % ,że w naszym parlamencie są partie prawicowe , czy centroprawica - bzdura. Wszystko to jest prosocjalne , populistyczne i trzęsie dupą o sondaże -, więc ściemnia ludzi - bo ludzie tego oczekują. Na kogo głosuje te 2 % mam nadzieję , że państwo wiedzą. Kto od 30 lat mówi zawsze to samo , nie zmienia poglądów jak chorągiewka i pomimo ,że Jego poglądy są kontrowersyjne i NiePopulistyczne - mówi odważnie. A.... nie wiem czy skojarzycie , bo w Kontrolowanej telewizji pokazują tego Pana tylko wtedy jak muszą - przy wyborach.

http://korwin-mikke.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak ktoś pamięta mojego Idola , który nigdy nikomu nie obiecywał gruszek na wierzbie - cieszę się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To , że obecnie żyjemy w socjalistycznym ustroju z elementami gospodarki rynkowej wiedziałem od dawna , niestety 98 % społeczeństwa nie.

I co najzabawniejsze wydaje się Tym 98 % ,że w naszym parlamencie są partie prawicowe , czy centroprawica - bzdura. Wszystko to jest prosocjalne , populistyczne i trzęsie dupą o sondaże -, więc ściemnia ludzi - bo ludzie tego oczekują. Na kogo głosuje te 2 % mam nadzieję , że państwo wiedzą. Kto od 30 lat mówi zawsze to samo , nie zmienia poglądów jak chorągiewka i pomimo ,że Jego poglądy są kontrowersyjne i NiePopulistyczne - mówi odważnie. A.... nie wiem czy skojarzycie , bo w Kontrolowanej telewizji pokazują tego Pana tylko wtedy jak muszą - przy wyborach.

 

Mija kolejny rok trwania szatańskiej III Rzeczpospolitej, sygnowanej gębami Urbana i Michnika, Lisa i Stokrotki, Gugały i Kuźniara i setkami innych świńskich ryii, kolejny rok okradania i okłamywania, kolejny rok władzy kłamstwa nad prawdą, bezczelności nad pokorą, chamstwa nad przyzwoitością. Zasada: "Wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy waszych", a więc niepisana ale ściśle przestrzegana zasada Konstytucji Magdalenkowej ma się bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie ceny w nowym roku ?

Z towarem nie ma problemu. Na fermach magazyny pełne. Taki stan to oczywiście efekt Świąt i dni wolnych od pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...