Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

3-0,17-0,18

2B-0,23

M-0,26-0,29

L-0,32-0,33

S-0,36

O-0,41-43

duże sorty się trzymają w porównaniu do cen świątecznych ale średnie oraz małe poleciało sporo........

jutro więcej info bo muszę się bardziej rozdzwonić .............teraz jadę na małe zakupy.

cześć

aha

pozdrowienia dla Jajczarka prawie bym zapomniał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważście jak cena idzie do góry to są tu same wpisy hodowców, a jeśli jest małe poświąteczne zachwianie w handlu, handlarze przechwalają się jak to oni dziś mogą taniej kupić

 

PS.

Z wszystkich hodowców idiotów nie zrobicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy że sam z siebie robisz.............

jeżeli sami hodowcy mówią ci cenę jak dzwonisz to kto tu jest........

na koniec stycznia wszystko się wyjaśni co będzie dalej na teraz to idzie wysyp małego i na wybijalni masz cenę 4,2 do 4,5 kg. łatwo przeliczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi warto się przebadać!. Co Ci szkodzi, nie bój się to nie boli!. Uwierz mi, ja chcę jedynie Twojego dobra!. Nic nie sugeruję!. Chodzi mi jedynie o Twoje dobro!. Niech Twoją dewizą będzie hasło "Zdrowie jest najważniejsze"!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam ceny biedronki M-0,27 L-0.32 XL-0,36gr.,powoli Ukraina się szykuje na polski rynek M-O,60 centów $,podobno od 01.03.2013r. ,niepokoi cena paszy1270zl. tona,ale jest nadzieja ze potanienie pszenica.Kto wie jakie były nastawienia kur niosek od sierpnia 2012r. do końca grudnia 2012r. na detalu jest duży ruch .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pajacu martw się aby grypa cię nie dosięgła bo powikłania potrafią mózg wyniszczyc .............. ceny na dół.

czesć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Ukrainy do UE ( dostawy proszku jajecznego a nie jaj ) ..

Ukraińcy muszą czekać do kwietnia, co ma związek procedurami formalnymi dopuszczającymi do eksportu.

- na dzień dzisiejszy i tak jest on sprowadzany z krajów takich jak INDIE itp. gdzie nie ma żadnego dobrostanu nadzoru wet. ani nie jest prowadzony łańcuch żywnościowy.

 

- tak wygląda nasz wielki brukselski kołchoz, ale nie ma co sie martwić, o kwietnia wchodzi program salmonelli to się wszystko wyrówna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pajacu martw się aby grypa cię nie dosięgła bo powikłania potrafią mózg wyniszczyc .............. ceny na dół.

czesć

 

 

a ty jeszcze się prowokujesz transwestyto

ps.

GEnialne , ZAMIAST DZIURY MA FIUTA Z JAJAMI!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pajacu rozbawiłeś mnie muszę to przyznać ................. cenka na dół a brudasy ze ściółki to za ile chcesz..........

czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama masz pojedynczy zwój mózgowy, który odpowiada za to byś kloca nie waliła pod stołem w kuchni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sama masz pojedynczy zwój mózgowy, który odpowiada za to byś kloca nie waliła pod stołem w kuchni.

 

On w przeciwieństwie do ciebie ma przynajmniej pojedynczy zwój mózgowy a ty sie urodziłeś jako inwalida umysłowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On w przeciwieństwie do ciebie ma przynajmniej pojedynczy zwój mózgowy a ty sie urodziłeś jako inwalida umysłowy

 

Gdybyś był posiadaczem organu zwanego mózgiem to nigdy nie napisałbyś czegoś PO-dobnego do bzdetów, które zamieściłeś jako komentarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omleciku nie obrażaj inwalidów bo to nie ładnie porównując ich z tym osobnikiem zwanym potocznie JAJCZARKIEM

ale to forum się rozkręca po moim powrocie ale żeby nie było poprzednie dni też ciekawe.............

czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś był posiadaczem organu zwanego mózgiem to nigdy nie napisałbyś czegoś PO-dobnego do bzdetów, które zamieściłeś jako komentarz.

 

 

Długo nad tym myślałeś????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

onnnnnnn najpierw pisze a nie myśli ani przed ani Po. mózg nasz jajczarek ma wielkości pestki słonecznika a tylko dlatego że mu spuchł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O / 0,45zł

S / 0,41zł

1A / 0,37zł

1B / 0,34zł

2A / 0,32zł

 

XL / 0,43 – 0,45zł

L / 0,36 – 0,38zł

M / 0,31 – 0,33zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...