Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Zresztą nie wiń Nas handlarzy Jajczarku bo to nie nasza wina, że towaru jest dużo i że sami hodowcy dzwonią bo chcą go sprzedać. My też mamy rodziny, firmy i też chcemy żyć (ktoś kiedyś się pytał Jaśnie Wielmożnie Panującego - jak żyć, więc i Ty możesz spytać go jak żyć).

A jak wcześniej mówiłem - cenię hodowców z którymi współpracuję i jestem w stanie zapłacić im więcej niż na rynku bo uczciwie współpracujemy od wielu, wielu lat i nigdy mnie nie zawiedli, jak ja ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2a-0,21

ściółka za DARMO i nikt nie chce bo brudne........

do września eldorado dla handlarza a potem eldorado do kwadratu...

ALE CZAD z tymi jajami....

czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia

 

Ceny do wyboru do koloru z rożnych rejonów kraju od rożnych producentów dla rożnych odbiorców ;

 

Wywóz osobisty producenta

 

XXL - 0,50 / 0,60

XL - 0,44 / 0,50

L - 0,38 / 0,40

M - 0,30 / 0,35

 

Ceny porządnego handlarza

 

XXL - 0,43 / 0,45

XL - 0,38 / 0,40

L- 0,32 / 0,34

M - 0,24 / 0,25

 

Ceny zachłannego handlarza

 

XXL - 0,40 / 0,42

XL - 0,34 / 0,36

L- 0,28 / 0,30

M - 0,20 / 0,22

 

Ceny krwiopijcy handlarza

XXL - 0,35 / 0,37

XL - 0,30 / 0,32

L- 0,25 / 0,26

M- 0,16 / 0,18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja życzę dobrze hodowcom i nie mam im za złe, że rozbudowali się na potęgę - niech budują następne obiekty. Im więcej tym lepiej bo wtedy nam będzie lepiej a i konsumenci będą mieli tańszy towar. Prawda, że proste

pelna zgoda w tym temacie Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zresztą nie wiń Nas handlarzy Jajczarku bo to nie nasza wina, że towaru jest dużo i że sami hodowcy dzwonią bo chcą go sprzedać. My też mamy rodziny, firmy i też chcemy żyć (ktoś kiedyś się pytał Jaśnie Wielmożnie Panującego - jak żyć, więc i Ty możesz spytać go jak żyć).

A jak wcześniej mówiłem - cenię hodowców z którymi współpracuję i jestem w stanie zapłacić im więcej niż na rynku bo uczciwie współpracujemy od wielu, wielu lat i nigdy mnie nie zawiedli, jak ja ich.

i tu tez sie zgodze Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale czad coraz więcej busów pod fermami , nikt z hodowców nie odpuszcza , u sąsiadów widziałem jak kleją reklamy .

 

 

A mi nie odpadł żaden klient

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czas żniw rozpoczęty.

 

Producent jeden przez drugiego dzwonią, żeby sprzedać towar. Naprawdę w ładnych cenach można się zaopatrzyć.

 

Ile to jeszcze potrwa - nie wiadomo - najważniejsze, żeby za szybko się nie skończyło bo my handlarze możemy teraz poprzerzucać jaja i w końcu jakieś sensowne pieniądze zarobić.

 

z całego serca życzę ci wszystkiego najgorszego mendo jedna

 

nie zarabiajmy na czyjejś krzywdzie!

postaw się na ich miejscu!

to wina tych złodziei w białych rękawiczkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czad !!! Jak tu produkować jak na ich stronie mamy instrukcję jak zamknąć , lub doprowadzić do ruiny fermę ! Chyba podam ich do sądu za zastraszanie i namawianie do zamknięcia , a nawet zlikwidowania fermy. Czytajcie, i jak to oni mówią namawiam do zbiorowego pozwu. To co robią jest nieprawne.

http://gajanet.pl/projekty/najczesciej-zadawane-pytania/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......w lewym dolnym rogu, podpisał się sponsor tych wydziwów!!!

 

Ich sztandarowe chasło to: Zniszczyć produkcję z dziada-pradziada i kupuj w Chinach!!!!!

 

Pisałem już nie raz!!! Pedały i nieroby dorwały się do łatwych pieniędzy!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jaj zalezy od podazy i popytu , a czyja to wina ze za duzo kur siedzi w kurnikach . Sa tacy co mysleli ze jajo bedzie kosztowac 55 gr do konca zycia a jazda dopiero sie zacznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby na cały gwizdek funkcjonowały wszystkie zakłady takiego typu jak cukiernie, makarony, majonezy i wiele innych, oraz zęby nie wchodziło na nas rynek różnego rodzaju badziewie jak proszek jajeczny "INDIE" jaja" UKRAINA" to bym nie powiedział że u nas mamy nadprodukcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek ....

Mamy chu.jowych gospodarzy na górze, którzy dbają o własne interesy a nie narodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pan Jajcarek ma Pan racje znam takich co mówili że spadnie do 0,30 za śruta więc budować trzeba i teraz co? niezadowolenie i niesmak rok 2012 się skończył jak jest dzisiaj każdy widzi tylko żeby jeszcze wnioski były wyciągnięte, może i są jaja za wsch. granicy w Polsce ja takiej wiedzy nie mam, a jak są to szkoda że ten gość co miał zamiar sejm wysadzić tego nie zrobił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie jajczarek szkoda że się chłopu nie udało wysadzić a był tak blisko hhhehehhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wniosek ....

Mamy chu.jowych gospodarzy na górze, którzy dbają o własne interesy a nie narodu

 

i juz sie zaczał placz... a najlepiej poszukac winnego.. gdzie? na gorze. A ja tam wychodze z zalozenia ze nikt mi nic za darmo nie da. I czy byl rzad taki czy sraki to zawsze sobie jakos radze... Wiadomo ze najlepiej zeby było jak w grecji... Tam rzad dawał... za wszystko płacił.. i co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...