Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Kupie jajo klasy 3 tanio:P ceny oraz oferty na priv

 

To co jeszcze drogie że chcesz taniej- opanuj się chłopie, dołóż ze swoich 15gr do jaja zobaczysz ile wytrzymasz jaki poczujesz smak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pobrane25.jpg

 

Tego gościa potrzeba

 

...co ty promujesz????

 

To że masz żle pod sufitem to każdy o tym wie!!! Dziś przeszedłeś samego siebie!!! Gdyby tam zgineły twoje dzieci to byś nie żartował z czyjegoś nieszczęścia!!!! Masz zwiarzęce instynkty!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pytań

kol. Jajczarek nerwy puszczają z powodu ceny ????

nawet ten psychiczny nie pomoże polskiemu drobiarstwu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pachnie tu anarchia ,to jest karalne zmiecie portal.ceny spadają,zapasy na kurnikach,bardzo mały export,ale nie dajmy się,handlować trzeba ,narazie tanich jaj na marketach nie widać jedynie cerfur M-3,,50 w pakiecie za 7zl.x2szt. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupie jajo klasy 3 tanio:P ceny oraz oferty na priv

 

To co jeszcze drogie że chcesz taniej- opanuj się chłopie, dołóż ze swoich 15gr do jaja zobaczysz ile wytrzymasz jaki poczujesz smak ...

Wybuduj jeszcze kilka kurników po 150 tys kur w każdym to wtedy może jajko będzie droższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blablabla....tak to rzeczowo jest na naszym forum .. Jajczarek nie przeginaj z faszystami !! A swoją drogą to racje niestety mają niektórzy handlarze pisząc, że trzeba było jeszcze wiecej kur wstawieć !!! Jednak u nas i w mojej okolicy nikt nie ma większej obsady !! Wrecz przeciwnie o ładnych pare tysiecy mniej,na każdej fermie, po zmianie klatek !!! Koledzy takie pytanie , jakie są ceny na duże jajko powyżej 70gr. bo bardzo różne informacje mam ! ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może należy zainteresować telewizje dlaczego pan W. koło Zielonej Góry trzyma w starej klatce jako odchowalnie. Pytacie kto wstawiał po sam sufit - najwięksi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ferma07

 

O - 0,39-0,40

S - 0,35-0,36

 

Raczej trudno kupić większe ilości taniej co nie znaczy, że ktoś taniej nie sprzedaje/kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ nukito

 

Pan W. jest potentatem, inspektorzy, lekarze też inaczej na to patrzą. A dopóki ktoś mu tego nie udowodni to są to tylko plotki i posądzenia. Zresztą możecie sami zapytać go, a przy okazji spytać się dlaczego tak wiele jajka jego zostaje w Polsce i dołuje cenę - wystarczy przyjrzeć się na numerki w różnych hurtowniach i giełdach, a będzie odpowiedź - nie ma eksportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spytać się na ubojniach dlaczego proponują b wysokie stawki za kurę lekką bo po prostu wiele z nich stoi i nie ma towaru do obróbki. Wszyscy hodowcy czekają ze starą kurą do świąt, raz że taka tradycja, drugie to w miarę dobra cena na największe jajko, a trzecie nie potrafią sobie skalkulować, że to co teraz zarobią na największym jajku i tak nie pokryje tego co stracą ubijając kurę po świętach jak stawki za kg spadną do paru groszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajczarek czy ten na zdjęciu to twoja jakaś rodzina czy co ?

ceny jaj to dopiero spadną za 2 tyg....... zobaczycie kol. handlowcy jak nie chcecie dokładać to czyście magazyny do ZERA....... a potem mi podziękujecie...

czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakowac nioski bo lepiej to juz bylo nietety Panie i Panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie 2 tygo. Biedronka ma calkowitą racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za bzdury pogadujecie, są już poważne rozmowy na eksport po za UE, za chwilę może jaja zabraknąć, ja bym się tak nie podniecał :wink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nawet sa rozmowy to wiez ile odblokowanie potrwa ze 2 miesiace a jak wysylasz za granice to po ile ja dzis M 0,26 L 0,29 i juz krecili nosem ze drogo ze unich tez jest taka cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez najbliższe kilka lat zapomnijcie o cenie powyżej 0,30 gr................. i nie dlatego że ja tak pisze tylko dlatego że lobby międzynarodowe czuwać będzie i po kolei przejmować duże fermy aby stworzyc własny produkt za który trzeba będzie słona płacić ..... pamiętajcie nikomu w polskim rządzie nie zależy na polskim hodowcy ... dla nich to tylko numer w komputerze i dojna krowa

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przez najbliższe kilka lat zapomnijcie o cenie powyżej 0,30 gr................. i nie dlatego że ja tak pisze tylko dlatego że lobby międzynarodowe czuwać będzie i po kolei przejmować duże fermy aby stworzyc własny produkt za który trzeba będzie słona płacić ..... pamiętajcie nikomu w polskim rządzie nie zależy na polskim hodowcy ... dla nich to tylko numer w komputerze i dojna krowa

pozdrawiam

 

w polskim rządzie teraz zależy na pedałach i dziwolągach! Przypomną sobie o nas kilka tygodni przed wyborami a h.u.j. z nimi oni każdemu dadzą chleba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oda do Tuska :

 

Pewien fircyk - bez krepacji,

CUD obiecal calej nacji.

Trafnie uznal - lud to kupi!

Lud naiwny, ciemny, glupi.

 

No i mlodziez uwierzyla,

Do urn wartko podazyla.

I we Wronkach i w Pultusku,

Dali glos Donaldu Tusku.

 

No nareszcie jest nadzieja!

Naród wybral czarodzieja.

Media wielce mu pomogly,

Nawet Doda wzniosla modly.

 

To co najpierw obiecywal,

Po wyborach odwolywal.

Toz to kawal hipokryty,

Rude wlosy, wzrok kosmity.

 

Serki, jablka podrozaly,

A indeksy pospadaly!

No i w koncu stal sie CUD,

Czary mary... mamy SMRÓD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefonów masa, ale tylko zapytania po ile. Są propozycje 25gr za 1a ... 5000 tys tygodniowo do hurtu mi pierdyli ..

- ile ja im chu.jów pośle tym debilom to głowa mała, zdrowie przez tych krwiopijców stracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...