Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy !!! dawać jaja w dół, bądźmy konkurencyjni dla tych cwaniaczków importerów i handlarzy co im nasze jajo nie pasuje, niech zostaną z tą posraną ukrainą na święta i po świętach, niech dokładają tak jak my... czym szybciej to zrobimy to ich tym sposobem wypier.dolimy, najlepszą obrona jest atak, jak popuścimy będziemy się z tym fantem miesiącami jeb.ać a oni z zyskiem będą sprzedawać

 

.......nie pękaj!!!!!! Ceny w górę!!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest cenaniemaceny

Wysłany: Pon Mar 4 20:04 GMT 2013 Temat postu:

z ukrainy jajo wychodzi 25-30 gr , jeden z Kielc już płacze że dołoży

 

dawaj tu jego namiary !

zaraz mu damy szkołe że nie kupuje polskich jaj tylko jakieś ch...stwo,

jest takie przysłowie:

chciwy traci 2x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy !!! dawać jaja w dół, bądźmy konkurencyjni dla tych cwaniaczków importerów i handlarzy co im nasze jajo nie pasuje, niech zostaną z tą posraną ukrainą na święta i po świętach, niech dokładają tak jak my... czym szybciej to zrobimy to ich tym sposobem wypier.dolimy, najlepszą obrona jest atak, jak popuścimy będziemy się z tym fantem miesiącami jeb.ać a oni z zyskiem będą sprzedawać

 

.......nie pękaj!!!!!! Ceny w górę!!!

 

 

wiesz że nie pękałem i nie pęknę PRAWDA .....

ps.

- ile teraz płacisz na przetwórstwo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa czyli taki pomysł Jajczarku...mamy zdołować ceny na maxa...!!!? Też tak można, nawet mysle że to bez wysiłku uczyni się samo , niebawem... Moje pytanie jest CO ROBI KONTROLA WETERYNARYJNA w temacie jaja z poza Unii ?????? Może koledzy podzwońmy każdy do swoich najbliższych powiatowych ,co by du...y ruszyli i sprawdzili najbliższe przetwórnie, pakowalnie itp Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy !!! dawać jaja w dół, bądźmy konkurencyjni dla tych cwaniaczków importerów i handlarzy co im nasze jajo nie pasuje, niech zostaną z tą posraną ukrainą na święta i po świętach, niech dokładają tak jak my... czym szybciej to zrobimy to ich tym sposobem wypier.dolimy, najlepszą obrona jest atak, jak popuścimy będziemy się z tym fantem miesiącami jeb.ać a oni z zyskiem będą sprzedawać

 

.......nie pękaj!!!!!! Ceny w górę!!!

 

 

wiesz że nie pękałem i nie pęknę PRAWDA .....

ps.

- ile teraz płacisz na przetwórstwo ?

 

......... nie pękaj tylko gadaj !!! Ceny w górę?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa czyli taki pomysł Jajczarku...mamy zdołować ceny na maxa...!!!? Też tak można, nawet mysle że to bez wysiłku uczyni się samo , niebawem... Moje pytanie jest CO ROBI KONTROLA WETERYNARYJNA w temacie jaja z poza Unii ?????? Może koledzy podzwońmy każdy do swoich najbliższych powiatowych ,co by du...y ruszyli i sprawdzili najbliższe przetwórnie, pakowalnie itp Pozdrawiam !

 

przetwórnie od dawna już te tanie badziewie łyka chociażby proszek jajeczny INDIE...

- PRAWDA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje pytanie jest CO ROBI KONTROLA WETERYNARYJNA w temacie jaja z poza Unii ?????? Może koledzy podzwońmy każdy do swoich najbliższych powiatowych ,co by du...y ruszyli i sprawdzili najbliższe przetwórnie, pakowalnie itp Pozdrawiam !

 

Na posiedzeniu w dn. 4 grudnia 2012 r. Stały Komitet Komisji Europejskiej ds. Łańcucha Żywnościowego i Zdrowia Zwierząt zagłosował pozytywnie nad projektem rozporządzenia dotyczącego zezwolenia na import ukraińskiego drobiu i jaj do UE - podaje FAMMU/FAPA.

Negocjacje w tej sprawie rozpoczęły się już w 2008 r., a unijne inspekcje ukraińskich zakładów drobiarskich były Przeprowadzane od 2009 r.

 

Po zakończeniu procedur formalnych dopuszczających do eksportu, pierwsze dostawy drobiu i proszku jajecznego z Ukrainy do UE powinny rozpocząć się w kwietniu 2013 r.

- i ot mamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już zaczyna się kontrola ale jojo przychodzi bez stępla , i mamy oferty typu ,,z drukiem lub bez druku ''

 

 

Kolego przecież ty masz detal i sam rozwozisz swoja produkcje wiec co cie obchodzi hurt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem pisklaki, idę na maxa 400cm na kurę jak kiedyś, 2 TIRY ulepszacza gleb zamówione....

- a co mi tam, im wolno to i mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- dziś też jednej hienie puszkę do ogona przyczepiłem za to że wchodzi nie na swój teren

 

ps.

co on węch stracił czy co, patrzcie jak mu kasa zapachniała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz to juz dla nas lepej zeby jebla, nawet do 10gr L

 

 

 

Dla nas też lepiej wiec wszyscy są zadowoleni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że najlepiej zarabia się na obniżkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja....

 

XL - 0,33 / 0,36

L - 0,25 / 0,27

M - 0,20 / 0,22

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- jak dobrze że człowiek od tych paparazzi jest nie uzależniony

 

nie mądrzyj się tylko do książki, nieuzależniony piszemy razem głupku bez szkoły.

ps. ty nie jesteś w dołku tylko w czarnej dup... z edukacją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posłuchaj małolacie .....

...dosypujesz mi ciągle soli do potrawy, ze to ty ciągle szukasz dziury w całym, jak nie w treści "do której trudno sie przyczepić", to do literówek, bo upierdliwym być trzeba za wszelka cenę ...przyczynę zawsze sie znajdzie, czyż nie?, a wystarczy milczeć samemu i nie prowokować dyskusji, ale ty raczej takiej wstrzemięźliwości nie wytrzymasz długo ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...