Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

A wystarczyło nie zwiększać produkcji.

kiedyś chyba ferma07 napisał jak jaja były na szczycie cenowym żeby nie znaleźli się tacy co zwiększa obsady no i się znaleźli i nie piszcie ze nie bo znam takich co maja teraz 2x więcej i dalej budują. Myślicie ze miedzy producentami nie ma konkurencji duze fermy chcą pozbyć się małych a nie ma większych importerów jak potężne pierdolniki . Nie pierwszy to raz i nie ostatni

 

Nie przetłumaczysz... Najlepiej cały czas eldorado i wykupywanie wszystkiego co się nawinie... samochody.. mieszkania... działki... ziemie... ile togo można. Zobacz jaką kase zrobili a jak przychodzi dwa tyg zle to płacz i pretensje do nie wiadomo kogo. Cały czas klatki, kredyty, pasza droga sramto tamto. Mi osobiście rzygać się chce już od tego słuchania. Cały czas tylko zle i zle i zle. A handlarz to cały czas (np. według Jajczarka po 30 gr zarabia) i pokazywanie że jajka na kurnikach 30 a w sklepie 60 czy 90 no dla mnie dziecinada... nie rozumie co mowi. KOMPLETNIE.

Ja proponuje cofnąć się na forum do 1 stycznia i przesledzic cały rok 2012 do lutego tego roku. Ze szczegolnym uwzględnieniem lutego i marca 2012 .

Przestańcie już pisać tych głupot.

IA 0.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najpierw się cofni do 2010

I w koło Macieja....ALBO 2000 mozna by tak sobie pogadywać bez końca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wtedy to handlarze wykupywali kurniki ,domy i ziemie...

 

ALE czy któryś coś tu narzeka??????????? CZY którykolwiek narzeka że paliwo drogie... opłaty... ZUSY... ??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak 1a kosztowała ponad 0,40 to na forum się gotowało

a Jak jest poniżej 40 to cały czas się gotuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wtedy to handlarze wykupywali kurniki ,domy i ziemie...

 

ALE czy któryś coś tu narzeka??????????? CZY którykolwiek narzeka że paliwo drogie... opłaty... ZUSY... ??????????

 

 

Nie narzekasz bo nie dokładasz 10-15 groszy do swojej sprzedaży tylko czy mniejszą czy większą kasę zawsze coś zarabiasz.

Bez nas byście byli takimi krezusami jak żeście zaczynali czyli golasy, a teraz wielcy panowie, którzy jeszcze lepszymi brykamy od nas śmigacie, w basenach się pluskacie, coraz młodsze dziewczynki obrabiacie i zamiast drelichów chodzicie z aktówką i wkrawacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wtedy to handlarze wykupywali kurniki ,domy i ziemie...

 

ALE czy któryś coś tu narzeka??????????? CZY którykolwiek narzeka że paliwo drogie... opłaty... ZUSY... ??????????

Ja też bym nie narzekał, gdybym zarabiał a nie ciągle dokładał !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wtedy to handlarze wykupywali kurniki ,domy i ziemie...

 

ALE czy któryś coś tu narzeka??????????? CZY którykolwiek narzeka że paliwo drogie... opłaty... ZUSY... ??????????

 

 

Nie narzekasz bo nie dokładasz 10-15 groszy do swojej sprzedaży tylko czy mniejszą czy większą kasę zawsze coś zarabiasz.

Bez nas byście byli takimi krezusami jak żeście zaczynali czyli golasy, a teraz wielcy panowie, którzy jeszcze lepszymi brykamy od nas śmigacie, w basenach się pluskacie, coraz młodsze dziewczynki obrabiacie i zamiast drelichów chodzicie z aktówką i wkrawacie.

 

 

 

Ubrany się urodził pan świata żałosny pajac (bez ciebie jestem kim jestem a co byłby z ciębie za golas gdyby nie producenci klatek i prądu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwicie się ze nie rozpaczamy z waszego powodu .Od zawsze po nas jedziecie bez znaczenia czy cena jest 0.20 czy 0.50 groszy za jajko .

Czego oczekujecie ? ze jak brakuje to będziemy całować po rekach, a jak nadprodukcja to przepłacać ?

 

Jeśli zniknę ja to moje miejsce zajmie ktoś inny kto dostarczy towar i to samo jest w waszym przypadku .Nikt do mnie reki nie wyciągnie żeby pomoc wiec wasze problemy i co z wami będzie mam gdzieś tak ja wy moje bo w końcu to tylko hiena ,pasożyt ,złodziej itd itd ...

 

Mam jednego długoletniego dostawce na którego zawsze mogę liczyć i w tej chwili place cenę maksymalna jaka mogę (przepłacam ale wiem ze warto ),a dostawca z przypadku minimalna jaka muszę lub wypad z mojej rampy .

Przykro mi ale takie są fakty choć nie ukrywam ze lepiej się handluje ja obie strony dobrze zarabiają i tego bym sobie życzył .

 

A co do zdobywanie nowych punktów sprzedażny to tylko zaniżanie ceny i zysk dla sklepu ,cukierni .

Biedronka pewnie dobrze sobie zdaje sprawę ze to co teraz straci to szybko te punkty do niego wrócą zresztą stać go na to żeby nie stracić żadnego i do tych istotnych nawet dokładać przez pewien okres tak ja większość z nas. Oddaje się tylko tych odbiorców którzy albo nie płaca lub biorą taka ilość ze nie warto się nimi przejmować .

Przypuszczam ze właśnie takie punkty przejmuje " mascott z windom "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że o jednego się tylko nie martwię bo wiem że sobie doskonale da radę w każdej sytuacji... Jajczarka... On zadzwoni do tych których tak pozdrawiał ostatnio ( prezesów firm "pozdrowienia dla prezesów") i oni mu zapłacą rzetelną cenę bo to nie hieny tylko partnerzy biznesowi i będzie ok.

Ja nikomu nie zazdroszczę i już pisałem WSZĘDZIE DOBRZE TAM GDZIE NAS NIE MA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wtedy to handlarze wykupywali kurniki ,domy i ziemie...

 

ALE czy któryś coś tu narzeka??????????? CZY którykolwiek narzeka że paliwo drogie... opłaty... ZUSY... ??????????

 

Nie narzekasz bo nie dokładasz 10-15 groszy do swojej sprzedaży tylko czy mniejszą czy większą kasę zawsze coś zarabiasz.

Bez nas byście byli takimi krezusami jak żeście zaczynali czyli golasy, a teraz wielcy panowie, którzy jeszcze lepszymi brykamy od nas śmigacie, w basenach się pluskacie, coraz młodsze dziewczynki obrabiacie i zamiast drelichów chodzicie z aktówką i wkrawacie.

 

Ubrany się urodził pan świata żałosny pajac (bez ciebie jestem kim jestem a co byłby z ciębie za golas gdyby nie producenci klatek i prądu)

 

 

 

wiesz co czopku, sam już nie wiesz co napisać aby mnie w jakiś sposób upokorzyć.

- cmoknij się w jaja jak je masz szkaradny geju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam że o jednego się tylko nie martwię bo wiem że sobie doskonale da radę w każdej sytuacji... Jajczarka... On zadzwoni do tych których tak pozdrawiał ostatnio ( prezesów firm "pozdrowienia dla prezesów") i oni mu zapłacą rzetelną cenę bo to nie hieny tylko partnerzy biznesowi i będzie ok.

Ja nikomu nie zazdroszczę i już pisałem WSZĘDZIE DOBRZE TAM GDZIE NAS NIE MA.

 

a może jestem jeden z nich - kto to wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam że o jednego ... Jajczarka... się tylko martwię bo wiem że może nie dać sobie rady w takiej sytuacji

 

O mnie się nie martw, o mnie się nie martw

Ja sobie radę dam

Jesteś to jesteś, a jak cię nie ma

To też niewielki kram

Jeśli chcesz wiedzieć same zmartwienia

Tylko przez ciebie mam

O mnie zapomnij, o mnie się nie martw

Ja sobie radę dam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

M 0,14 - 0,16

L 0,18 - 0,20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

M 0,14 - 0,16

L 0,18 - 0,20

Tak kupujesz czy tak sprzedajesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol. Bix dwie osoby zwoniły proponowały 0,14 ale jak podzwonisz to na dzis 0,16 za M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety smutną prawdą jest, że Was producentów wykańczają sami producenci. Szczególnie Ci którzy mają pakownie (pan M.) i ciągną towar ze wschodu i w zasadzie to skąd się da i taniej. A później zalewa rynek jajko po parę groszy i nawet handlarzom ciężko jest się przebić ze swoim towarem, dlatego też muszą wywierać presję na ich dostawców aby obniżali cenę. Tak koło się zamyka - ja prognozuję, że Ia zejdzie do 12 gr. w niedługim czasie i utrzyma się tak b długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...