Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to ściema i dołowanie ceny przez handlarzy, towar zaczyna lepiej schodzić

ps. POZDROWIENIA I SMACZNEGO DLA panów CO ŚCIĄGNELI Z UKRAINY

DOKŁADKA DO INTERESU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz to ściema i dołowanie ceny przez handlarzy, towar zaczyna lepiej schodzić

ps. POZDROWIENIA I SMACZNEGO DLA panów CO ŚCIĄGNELI Z UKRAINY

DOKŁADKA DO INTERESU

 

Również pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do sprzedania silos 18T firmy MICHAŁ silos nowy raz używany linie pojenia {MISECZKA INDO} z firmy indor 3x po 54 metry kompletne + dodatkowa gałązka z dozownikami. Posiadam też 2 linie paszowe rynienkowe z łancuchem kompletne i sprawne 2x kosz zasypowy. woj Świętokrzyskie tel 663-950-192 Darek.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm za M -0,13 jeśli ktoś jest zainteresowany sprzedażą za taką cenę i nawet Ty Biedronko to wal śmiało na priva - wezmę każde ilości. Mogę nawet oDebra1ć sam + gotówka do rączki. Owszem handluję jajem ale też nie lubię jak ktoś przesadza i jacy by nasi hodowcy nie byli to stokroć wolę towar od nich niż jakiś z importu. A ostatnio miałem styczność z jajkiem które przejechało trochę km zanim dotarło do Polski i powiem szczerze, że nie zapłacił bym za tą M nawet 5 gr. Zresztą jak ktoś siedzi w tym to wie doskonale, że można jajko przy obecnych cenach sprzedać i tu i tam i jeszcze całkiem sporo zostaje. Kluczowe pozostają kontakty i znajomości z sąsiadami Polski.

Info dla hodowców - mam wrażenie, że zejdzie jeszcze jakieś 4-5 mln kur do uboju i sytuacja się unormuje ale to przede wszystkim od nich samych zależy. Nam handlarzom też to będzie na rękę bo jak wielu już mawiało lepiej się handluje jak jajo droższe. Oby tylko część hodowców nie liczyła, że sąsiad wytnie to ja nie muszę bo tak to będzie trwało jeszcze długo, przynajmniej do następnych świąt wielkanocnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 / 15gr dokładki do jednego jaja, kto przy takich cenach wytrzymałby rok czasu - szok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównym celem propagandy przez Biedronke jest przede wszystkim osłabienie woli walki i chęci oporu przeciwnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktoś zainteresowany jajami a nie ma własnych środków pożyczę na 6/8 m-cy 2 TIRY(1500sk) jaj M, czy ktoś potrzebuję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekofarmer też ma ceny z kosmosu nie wiem albo próbuje jak Biedrona zbić cenę albo niech zrezygnuje z tego złodzieja co od niego bierze jeszcze raz, takie ceny to ściema!! do tych cen co on podaje trzeba średnio dodać od 3 do 5 gr.I jeszcze raz proszę niepiszcie takich głupot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena jaj w handlu

 

XXL - 0,70 / 0,90

XL - 0,65 / 0,75

L - 0,45 / 0,55

M - 0,35 / 0,40

 

promocja świąteczna;

10 / 20gr do dołu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cukiernie,piekarnie

2b-24

2a-27

sklepy

1a-40

0 -44

ceny brutto uśrednione

choć moje ceny zakupu są dalekie od tych które są wypisywane na forum, więc nie wiem czy mam się cieszyć czy byś smutny.

A jak u innych??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cukiernie,piekarnie

2b-24

2a-27

sklepy

1a-40

0 -44

ceny brutto uśrednione

choć moje ceny zakupu są dalekie od tych które są wypisywane na forum, więc nie wiem czy mam się cieszyć czy byś smutny.

A jak u innych??

 

BBBBBBBBBBBBBBB bardzo tanio sprzedajesz ja daje min. 10gr wiecej chyba ze to twoje nowe punkty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I ma kolejnego nicka

 

człowieku ty już masz obsesje na tle nicków

 

ps.

myślisz ze jak ty masz kilka to każdy jest takim świrem jak ty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

BBBBBBBBBBBBBBB bardzo tanio sprzedajesz ja daje min. 10gr wiecej chyba ze to twoje nowe punkty

tanio? jeżeli marża jest na poziomie 5-6 gr to mało? A to przepraszam po ile Ty sprzedajesz? I jaka powinna byś właściwa marża w tym biznesie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...