Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

...skąd w klasztorze dziewczęta, na żony dla rolnika?????

 

nie marudz tylko kumbinujj, a siostry nimusz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może jakieś przepowiednie cenowe na kolejne miesiące

 

przynajmniej jeszcze trzy cztery miesiące bryndzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
UWAGA NA JAJA Z POŁUDNIA POLSKI mogą być jeszcze ze stycznia......... a ich właściciele mogą być agresywni ..................bez urazy ....ja cię lubię

czesc

 

rozumiem, że nie masz już na kogo narzekać, więc bierzesz się za południową Polskę. Nasze jajka są góra 3-dniowe więc nie każdy jest nieuczciwy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś powiedziałam sobie "dość" i niestety doszłam do wniosku, że bez konkretnych działań NIKT nic nie zdziała!! Więc kupiłam jaja w dziesiątce (M) po 3,10 w sklepie (sklep kupił je za 2,15 - kolega tam pracuje) po zakupie z radością stwierdziłam, że: brak informacji o pakowni; klasie jajka; wielkości, rodzaju chowu (na jajku był nr jednak ciekawe jakim cudem dali taką niską cenę, bo jajka zanim trafiły do sklepu przeszły jeszcze przez dwie hurtownie). Zgłosiłam to więc do inspekcji jakości handlowej i do miesiąca będę miała pismo w tej sprawie odnośnie przeprowadzonej kontroli.

 

Jeśli i Wy producenci chcecie wreszcie spać choć chwilę spokojnie zacznijcie stosować taką samą taktykę - tylko to nam pozostało. Nikt inny nam nie pomoże, jednak my musimy zacząć działać! Jeśli znów znajdę takie tanie jajka to niestety ponownie to zgłoszę, bo coś jest nie tak.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas przygotowań do Wielkanocy to finansowe żniwa dla producentów jaj. Sprzedają ich dwa razy więcej niż zazwyczaj i liczą rekordowe zyski.

 

To było rok temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czas przygotowań do Wielkanocy to finansowe żniwa dla producentów jaj. Sprzedają ich dwa razy więcej niż zazwyczaj i liczą rekordowe zyski.

 

To było rok temu

 

ale to już było i nie wróci prędko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wyniku przeprowadzonej kontroli nie stwierdzono nieprawidłowości.... taki będzie raport końcowy inspekcji.......W NASZYM KRAJU TO SŁUŻBY KRYJĄ BAŁAGAN I CZASEM COŚ DO MEDIÓW DADZĄ ostatnio ZAKŁADY MIĘSNE VIOLA ......

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziś powiedziałam sobie "dość" i niestety doszłam do wniosku, że bez konkretnych działań NIKT nic nie zdziała!! Więc kupiłam jaja w dziesiątce (M) po 3,10 w sklepie (sklep kupił je za 2,15 - kolega tam pracuje) po zakupie z radością stwierdziłam, że: brak informacji o pakowni; klasie jajka; wielkości, rodzaju chowu (na jajku był nr jednak ciekawe jakim cudem dali taką niską cenę, bo jajka zanim trafiły do sklepu przeszły jeszcze przez dwie hurtownie). Zgłosiłam to więc do inspekcji jakości handlowej i do miesiąca będę miała pismo w tej sprawie odnośnie przeprowadzonej kontroli.

 

Jeśli i Wy producenci chcecie wreszcie spać choć chwilę spokojnie zacznijcie stosować taką samą taktykę - tylko to nam pozostało. Nikt inny nam nie pomoże, jednak my musimy zacząć działać! Jeśli znów znajdę takie tanie jajka to niestety ponownie to zgłoszę, bo coś jest nie tak.

 

Pozdrawiam,

....nie tędy droga!!!! To urzędnicy zgotowali ci ten los, a ty napadasz bliźniego swego, który do gara nie ma wrzucić czego!!!! Uczycie inspektorów a oni później gryzą nas wszystkich we fleszu kamer!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na jaja z Ukrainy !!!!

Made in Czarnobyl ...

 

images12569.jpg

 

Kupuj Nasze PL są powody do dumy!

 

85% Polaków stara się wybierać polskie produkty!

 

Razem realnie wpływamy na kondycję naszej gospodarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba naglaśniać kto sprowadza made in czarnobyl ....

- o W. M. jest b. głośno,

 

ps.

Ekoferma co ty na to, a tobie jak idzie handelek? , koledzy z twojego terenu coś skarżą się na ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...myślę że Jajczarek sprowadza "made in czarnobyl"

...w postaci zbóż i dodatków do karmy dla swoich kur!!!! Truje ludzi żeby obniżyć koszt wyprodukowania jaja!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...myślę że Jajczarek sprowadza "made in czarnobyl"

...w postaci zbóż i dodatków do karmy dla swoich kur!!!! Truje ludzi żeby obniżyć koszt wyprodukowania jaja!!!

 

....świadomie wprowadza konsumenta w błąd, po to aby sam osiągnoł korzyści materialne!!! Na to ,to jest paragraf!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...myślę że przeor sprowadza "made in czarnobyl" i nie tylko

...w postaci proszku jajecznego do swojej produkcji !!!! Truje ludzi żeby obniżyć koszt wyprodukowania masy jajecznej!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...myślę że przeor sprowadza "made in czarnobyl" i nie tylko

...w postaci proszku jajecznego do swojej produkcji !!!! Truje ludzi żeby obniżyć koszt wyprodukowania masy jajecznej!!!

 

 

 

....świadomie wprowadza konsumenta w błąd, po to aby sam osiągnoł korzyści materialne!!! Na to ,to jest paragraf!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...