Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

ok dzięki , życzę powodzenia tym którzy z nią współpracują Jak mówił Pawlak Z filmu Nie ma mocnych "Kolorowych i słodkich " resztę sami sobie dopowiedzcie ciekawe czy stać jeszcze producentów którzy z tą Panią pracują na bilet autobusowy żeby dojechać do fermy bo nie sądzę żeby było stać na porusznie się autem no chyba żę konną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest legalne jeżeli nie posiadam ani jednej sztuki kury mogę założyć nową działalność i nazwać się fermą czy nie jest to wprowadzanie klienta w błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam tą panią jeszcze z giełdy i nie tylko - cwana wyga, po trupach byle do celu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest legalne jeżeli nie posiadam ani jednej sztuki kury mogę założyć nową działalność i nazwać się fermą czy nie jest to wprowadzanie klienta w błąd

 

jest legalne bo w tym przypadku ferma jest to nazwa handlowa firmy, a że klienta wprowadza w błąd to tak jak te świąteczne promocje cenowe jaj

ktoś powinien to do kontrolować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej nie potrzebuje ktoś drobnego jaja? w większości trójka ale jeszcze może trafiac się czwórka narazie na magazynie czysto ale w przyszłym tygodniu znowu będzie kilka palet jakby ktoś wpadł na pomysł to proszę o telefon 517602281. Po za tym zapraszam do handlu z innymi sortami no i oczywiście czyściutka świeża messa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
echo jajcunie to ty masz w pustym łbie jesteś tu o każdej godzinie i zabierasz głos w każdym temacie forum Ty chyba naprawdę jesteś przykuty do wózka jak ktoś kiedyś wspomniał
przepraszam że się tu wtrącam ale .mi też szkoda takich ludzi . a ona to już profanacja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FERMA2012 napisał:

Ja też już słyszę echoooo na magazynie;-D

 

 

to prawda, większość hodowców słyszy echo w magazynie kiedy sami zaczęli rozwozić

 

 

 

Jajczarek dałem rade bez osobistej rozwózki ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
FERMA2012 napisał:

Ja też już słyszę echoooo na magazynie;-D

 

to prawda, większość hodowców słyszy echo w magazynie kiedy sami zaczęli rozwozić

 

Jajczarek dałem rade bez osobistej rozwózki ))

 

gratuluję !!!

 

Też nie mam na jutro całego składu, muszę poczekać aż zniosą i znów echo w magazynie..

 

ps.

HASŁO NA TEN TYDZIEŃ

CENA W GÓRĘ !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest postęp u jajcunia . już nie zmienia czyichś postów . ja jaja do ceny niima . robiłem nie uzależniony nie dawno 4 lata temu jaja na wylęg .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
predator nie masz jaj to czego tu szukasz ?

 

nie wnoszą tu nic po za wyjątkiem podkreślenia tego jakim jestem idiotą i bezmózgowcem, czasami musi ktoś przyładować mi w ten pusty łeb żebym oprzytomniał

 

754125b9958299e10e516a9.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem noże wy jajcunia tym faszerujecie .bo u nas kurka bardzo zdrowa jak zachoruje to nie ma czym leczyc . wszystko dla ludzi zarezerwowane nam tylko siano wolno dawac dla brojlera oczywiście .jajk tfój kolega powiedział . ja to pamiętam. kurczak to wata,.od tego się zaczęło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

predo !!! czy mógłbyś mi pomóc? Mam pewien problem sytuacja wygląda w ten sposób. Uruchamiając ciągnik wladimirec t-25, który znajduje się w ruchu na pochyłości lewej strony ma odbicia sprzęgła pedała. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co tydzień dajesz , a jak się gotuje rosół to jakby polopiryne wrzucił

 

wolę z kostki rosół niż z tych na szprycowanych chemią brojlerów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...