Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

ty mądralo

 

Spadaj głupku na swoje forum, tam cię chociaż znają i już nic sobie nie robią z twoich postów poniżej krytyki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia

 

Uwaga na jaja z Ukrainy !!!!

Made in Czarnobyl ...

 

images12569.jpg

 

Kupuj Nasze PL są powody do dumy!

 

85% Polaków stara się wybierać polskie produkty!

 

Razem realnie wpływamy na kondycję naszej gospodarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak sobie myslę, że ci, co w zeszłym roku krzyczeli, że jajo będzie za złotówkę i najdrożej sprzedawali towar, to teraz mają najniższe ceny. Większość się na nich wypięła i tyle. No to robią promocje na potengę byle się pozbyc towaru.

Teraz serce im pęka, bo pośrednik zarabia kasiorkę. Jak w zeszłym roku pisałem na tym samym forum, że jest dokładka, bo taniej się sprzedaje niż kupuje, to komentarz był jeden: przestań się żalić i płakać i weź się za robotę bo to jest żałosne i nie chce się tego czytać.

Do tego ta zawiść, że akurat dzisiaj ktoś może mieć lepiej, że ta nędzna handlarzyna zarabia. No to co trzeba zrobić? Składać oferty na detal, cukiernie, piekarnie.

Tylko po to, żeby zbić cenę staremu dostawcy. I już nie ma znaczenia czy to pośrednik czy producnet. Jak dożynki to ma całego.

A czy ktoś z was pomyślał ile teraz zarabia cukiernia czy piekarnia?? Kalkulację na swoje wyroby mają na zakup jaja średnio na jakieś 55 groszy. Reszta to jest ich czysty zysk.

Niech sobie zarobią. Nie mam nic przeciwko. Tylko czemu, my siedzący na jednej gałęzi cieszymy się ze wspólnego nieszczęścia???

To ja mam skakać do nieba jak producent dokłada? A wódkę stawiać jak ja mam w plecy?? Może właśnie z tego powódu jest jak jest...chyba to typowo polska przywara. Smutne i przykre to.. Nie cieszę się z tego co mam, ale mam radochę że komuś idzie źle....masakra..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to oddaj za darmo. Kto bogatemu zabroni...?

Ciekawe po ile będzie szło na caukiernie jak karta się odwróci..

Handlarz będzie dawał np. 0.35 a na cukiernie dasz dalej po 0,25..? No śmiech na sali.

Bo tak to działa. Opuścic cenę i dać taniej to jest proste. W drugą stronę idzie znacznie trudniej.

Jak ktoś próbuje wejść do mojego klienta to oczywiscie się bronię i tez opuszczam. Ale przy następnej dostawie też opuszczam swoim dostawcom. I tak to działa.

Zrozumcie jedno: mało kur=mało jaj= wysoka cena!!

A po ile mam zapłacic za jaj?? W netto po 0,23 a mam płacic 0,30??

Do tego codziennie kilka telefonów z ofertami i przebijanie się cenami.

Nawet nie chce mysleć co będzie po świętach. A do tego zrobi się ciepło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupuje jajka od zaprzyjaźnionej baby ze wsi. Fakt , że po 1 zł za sztukę. Ale mam pewność, że są świeżutkie i zdrowiutkie. Kurki wylatane po dworze, z kogucikiem, na zdrowej pszeniczce i gotowanych ziemniaczkach. A nie te sklepowe z nieludzkiej hodowli na której gnębi się kury i nioskarzy. Wole zapłacić drożej za to , że wiem co jem. I nie dziwię się , że ludzie ich nie chcą nawet za pół ceny. Tych z fermy się nie tknę nawet po 0,18 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale kocioł ... busy obracają po dwa razy

 

albo kolega handlował już w detalu dawno. albo kity żeni

cały czas piszesz jak to handlujesz w detalu, a kazdy kto siedzi w tym biznesie pare lat wie , ze zdobycie nowego punktu , zbudowanie rentownej trasy dla samochodu ,znalezienie kierowców majacych pojecie o handlu trwa miesiace , a nie pare tygodni . No chyba ,ze jesteś magikiem i jak wchodzisz na sklep to wszyscy z radosci w majty popuszczają , ze w końcu do nich trafiłeś .

Na dzień dzisiejszy niewiele jest też cukierni biorących naprawde poważne ilosci swieżych jaja, wiele poszło w proszek.

Ale ja nic nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumcie jedno: mało kur=mało jaj= wysoka cena!!

Nawet nie chce mysleć co będzie po świętach. A do tego zrobi się ciepło...

 

mało kur = mało jaj = większy import !!!

 

- po świętach będziemy mieli prawdziwą wiosnę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy niewiele jest też cukierni biorących naprawde poważne ilosci wieżych jaja, wiele poszło w proszek.

 

Miałem odbiorcę na dwa tiry w tyg. jaj, współpracowałem z nim ponad 4 lata i cooo NICI... leci na indyjskim proszku bo jest tańszy od moich świerzych jaj.

Najlepiej złożyć na hodowcę ze za dużo i drogo produkuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyyyllllaaatana kura.....) Buahhaha.... Tu jest fajniej niż w kabarecie.

Uważaj, żeby jej dupsko nie przymarzło do śniegu w trakcie lądowania. No chyba, że ta wcześniej wspomniana baba ma podgrzewany pas startowy...

Nie zapomnij też dodać, że oprócz ziemniaczków (sic!) i pszenicy takiej smacznej i zacnej, to kurka sobie też dziobnie troszkę gówienka swojej koleżanki ( nawet 30% zawartosci żołądka), smarki gopsodarza i wszelkie inne paskuctwo jakie jej wpadnie do dzioba. Popije to świeżutką wodą z kałuży wraz całą fauną i florą mikroorgaznizmów.

Nie no...smaki mi chłopie narobiłeś. Chyba zaraz kupie sobie takie jajo! Odżałuję już tą złotówkę i w końcu zjem produkt od odlotowej kury. W końcu dzielna jest dziewucha jak nasze orły na F-16 w Krzesinach..

Nowe hasło od dziś: OLEJ REDBULA!! TERAZ TYLKO JAJO I ODLOTOWA KURA!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam kupuje jajka od zaprzyjaźnionej baby ze wsi. Fakt , że po 1 zł za sztukę. Ale mam pewność, że są świeżutkie i zdrowiutkie. Kurki wylatane po dworze, z kogucikiem, na zdrowej pszeniczce i gotowanych ziemniaczkach. A nie te sklepowe z nieludzkiej hodowli na której gnębi się kury i nioskarzy. Wole zapłacić drożej za to , że wiem co jem. I nie dziwię się , że ludzie ich nie chcą nawet za pół ceny. Tych z fermy się nie tknę nawet po 0,18 zł.

 

75893a7ae4bab86d3dda256.gif

 

aljoz, kur.wa, masz szczęście ze nie jesteś w zasięgu mojej reki bo.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol:

 

cześc!!! przeorku, te jaja to mizgiera czarnobyl... juz nie ma komu wcisnąć

 

GOTÓW !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale kocioł ... busy obracają po dwa razy

 

albo kolega handlował już w detalu dawno. albo kity żeni

cały czas piszesz jak to handlujesz w detalu, a kazdy kto siedzi w tym biznesie pare lat wie , ze zdobycie nowego punktu , zbudowanie rentownej trasy dla samochodu ,znalezienie kierowców majacych pojecie o handlu trwa miesiace , a nie pare tygodni . No chyba ,ze jesteś magikiem i jak wchodzisz na sklep to wszyscy z radosci w majty popuszczają , ze w końcu do nich trafiłeś .

Na dzień dzisiejszy niewiele jest też cukierni biorących naprawde poważne ilosci swieżych jaja, wiele poszło w proszek.

Ale ja nic nie wiem

 

 

Ale jazda :):) sklepy i cukiernie same dzwonią bo dostarczali do nich producenci co próbowali im wmówić ze jajko nadal jest po 30-40 groszy .

Dzis musiałem zamówić dodatkowe transporty i płacić za nadgodziny kierowcą bo klientów co dzień więcej.

 

PRAWDA CZY FAŁSZ ??????

 

Takie bzdury co wypisuje " jest cenaniemaceny" świadczy jaki jest tylko sfrustrowany.

Bez znaczenia czy zawiezie po 0,15 czy po 0,35 gr. dokłada do każdego jajka od 0,10 do 0,20 gr. wiec trzeba go zrozumieć ze jedynym pocieszeniem dla niego jest to forum .

 

Rożnica miedzy nim , a mną jest jeszcze taka ze ja źle nie życzę nikomu i uważam ze każdy z tego tortu może mieć kawałek dla siebie tak samo producent jak i pośrednik ,a CENĘ I TAK DYKTUJE RYNEK

 

NICNIEWIEM znasz temat wiec sam dobrze wiesz ze wejść na punkty możesz bez problemu tylko te co nie płaca lub biorą 360 na tydzień i tez nie płaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
narobiłeś się tyle jajów nazbierać

 

sąsiad przyniósł na jutrzejszy strajk

 

GOTÓW !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie się przyłącze, by nimi obrzucać tych urzędasów k.u.t.a.s...... w białych rękawiczkach i krawatach za ojro za naszą kasę, mimo to że za tobą nie przepadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...