Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

KUPIĘ JAJA S(0) lub "BOLEK" (powyżej 75gramm)- płacę gotówką - tygodniowo ok. 30tys. sztuk. tel.690-686-242- Pilne ! - tylko świeży towar z dobrą wagą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aż przykro czytać. Jakaż wielka nienawiść i nietolerancja bije z tych komentarzy. A jakie umiłowanie, jaka lekkość w obrażaniu innych. Kto tu jest od kogo lepszy? Z pianą na ustach i w łyżce wody utopili by drugiego. Dramat. [/quote

 

żal to że czytamy twoje wypociny i chcemy na nie odpowiadac ! dajemy sie wciągać w twoje gierki, my poważni ludzie odpuść dzieciaku umysłowo niedorozwinięty to nie nasza wina że jesteś ułomny gdzie administrator tego forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aż przykro czytać. Jakaż wielka nienawiść i nietolerancja bije z tych komentarzy. A jakie umiłowanie, jaka lekkość w obrażaniu innych. Kto tu jest od kogo lepszy? Z pianą na ustach i w łyżce wody utopili by drugiego. Dramat. [/quote

 

żal to że czytamy twoje wypociny i chcemy na nie odpowiadac ! dajemy sie wciągać w twoje gierki, my poważni ludzie odpuść dzieciaku umysłowo niedorozwinięty to nie nasza wina że jesteś ułomny gdzie administrator tego forum

 

Jesteś encyklopedycznym wręcz przykładem DEBILA, z rodzaju tych co to "bo najwięcej do mówienia, mają ci, co nie mają NIC do powiedzenia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw się kogoś zaczepia i wyzywa, a potem sie szuka pomocy u admistratora...

- obsrywator, PO jaką cholerę się tak szmacisz ????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żal mi ciebie prostaku:cry: nigdy więcej nie zniżę się do twojego poziomu ciulu ułomny

 

trzymam cię za słowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUPIĘ JAJA XXL (powyżej 75gramm)- płacę gotówką - tygodniowo ok. 30tys. sztuk. tel.690-686-242- Pilne ! - tylko świeży towar z dobrą wagą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM JAJA (2PL ściółka )

cena od 7.04.2013 do 12.04 .2013rok

S=0.18g

M=0.24g

L=0.30g

XL=0.42g

z transportem do 200 km

ilość ok10 palet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaja ze ściółki m-0,13gr.

Biedronka jak zwykle kupuje najtaniej .Zaraz będziemy czytali że jej dopłacają do jaj które zabiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja napisałem że po tyle kupuje ..... ja tego syfu nie chce za 10 gr. jak już kiedys pisałem ........ a jak potrzebuje to wystarczy nr. nabić na fermie klatkowej i jajo mam czyste i świeże....

czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam jaja 2pl, sciółka od messy 2a, 1b, 1a, mazowieckie

 

wiadomość na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ja napisałem że po tyle kupuje ..... ja tego syfu nie chce za 10 gr. jak już kiedys pisałem ........ a jak potrzebuje to wystarczy nr. nabić na fermie klatkowej i jajo mam czyste i świeże....

czesc

 

specyfiką jaja ściółkowego , jest to ,ze nie do końca jest czyste i nie wygląda jakby wyjechało ze sterylnego laboratorium, ale jest na nie zbyt i popyt wiec nie fałszuj jaja i skoro wolisz 3 to handluj 3 , a nie z 3 robisz 2 -wszedzie szwindel,

i to Polska własnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM JAJA (2PL ściółka )

cena od 7.04.2013 do 12.04 .2013rok

S=0.18g

M=0.24g

L=0.30g

XL=0.42g

z transportem do 200 km

ilość ok10 palet

tel: 797 570 250

tel; 500 139 301

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM JAJA (2PL ściółka )

cena od 7.04.2013 do 12.04 .2013rok

S=0.18g

M=0.24g

L=0.30g

XL=0.42g

z transportem do 200 km

ilość ok10 palet

tel: 797 570 250

tel; 500 139 301

Pakowane w opakowania detaliczne po 10sztuk(18 op.w kartonie) +0.05g do 1 jajka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Miron Ty nie żartujesz z takimi cenami?! Przecież 2-pl stoi jeszcze taniej niż 3-pl i tak nikt tego nie chce kupować. Nie będę pisał po ile żeby Cię nie denerwować. Odpuść sobie to forum bo tu tylko spotkasz umizgi, docinki i chamstwo, a na pewno trudno tutaj o handlarza który kupi jajko w takich cenach. Lepiej będzie jak po bazarach, straganach się przejedziesz i tam pewnie znajdą się chętni na to jajko. Życzę powodzenia (szczerze).

 

Ostatnio dzwonił do mnie producent - ma około 300 tys kur (znane nazwisko w Polsce) i proponował 4 tiry L i M odpowiednio po 14 i 11 gr. Jajo polskie. Czy to jeszcze zapasy sprzed świąt??? Ale których??? bo chyba nie ostatnich???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego "koguciik" dzięki za radę .ale nie wszyscy mogą kupić w ilościach tirowych chociaż życzę wszystkim takich obrotów w handlu ale to jest inny świat wielkiego hurtu i mali odbiorcy na niego się nie łapią .

ale próbują zbić cenę do tej skali choć każdy wie że o przemyśle lub eksporcie nie mają zielonego pojęcia, ale jak ci ktoś sprzedaje po tych cenach to cicho siedż i "TRZEP KASĘ" po co tu piszesz i zawracasz sobie głowę tego nie rozumnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM JAJA (2PL ściółka )

cena od 7.04.2013 do 12.04 .2013rok

S=0.18g

M=0.24g

L=0.30g

XL=0.42g

z transportem do 200 km

ilość ok10 palet

tel: 797 570 250

tel; 500 139 301

Pakowane w opakowania detaliczne po 10sztuk(18 op.w kartonie) +0.05g do 1 jajka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co tu piszę?

Bo nie jestem w stanie zrozumieć co niektórych producentów którzy jeszcze nie dawno mieli po 100-120 tys kur, teraz mają 3-4 razy i ciągle budują nowe kurniki, a później dzwonią i proszą żeby zabrać im towar w ilościach tirowych najlepiej właśnie w takich cenach jak niżej. Wcześniej pisałem mam stałych dostawców o cenach u nich nie będę pisał bo ich szanują a oni mnie. Odbieram im całą nadprodukcję jaką mają w obecnej sytuacji. Szanuję ich i im pomagam teraz w gorszej dla nich sytuacji bo wiem, że ciężko pracują na to co mają ale wiem też że bez umiaru nie rozbudowali swoich kurników, mają podobną obsadę jak 10 lat temu i dlatego teraz nie narzekają, że nie mają co zrobić z jajkiem jak większość na tym forum hodowców.

 

A piszę żeby też niektórych ośmieszyć bo jak jajko stało w cenie to byli wielkimi panami, teraz za grosz więcej na jajku to by d... wylizali. MOŻE DO NICH DOTRZE - TRZEBA BYĆ CZŁOWIEKIEM NIEZALEŻNIE OD SYTUACJI I POZYCJI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...