Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam prognozy na następny tydzień, słyszałem, że niektórzy gotują się z jajkiem i chcą sprzedawać M po 10gr byle tylko wziąć. A tu zbliża się dłuuuuuggiiii weekend majowy i 5 dni bez handlu wtedy to dopiero pierd...lnie to wszystko. I niech mi ktoś powie, że za komuny było gorzej przynajmniej nie było takiego dzikiego zachodu jak jest teraz na różnych punktach typu cukiernie, piekarnie - z dnia na dzień nowa niższa cena, nawet sami hodowcy wożą i zaniżają ceny byle tylko swój towar wepchnąć, a cukiernicy zacierają ręce bo jajka tak taniego nie widzieli dawno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM JAJA (2PL ściółka )

cena od 22.04.2013 do 29.04 .2013rok

S=0.20 gr

M=0.30 gr

L=0.40 gr

XL=0.50 gr

+7% WAT

z transportem do 200 km

ilość ok 3 palet

tel: 797 570 250

tel; 500 139 301

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tam prognozy na następny tydzień, słyszałem, że niektórzy gotują się z jajkiem i chcą sprzedawać M po 10gr byle tylko wziąć. A tu zbliża się dłuuuuuggiiii weekend majowy i 5 dni bez handlu wtedy to dopiero pierd...lnie to wszystko. I niech mi ktoś powie, że za komuny było gorzej przynajmniej nie było takiego dzikiego zachodu jak jest teraz na różnych punktach typu cukiernie, piekarnie - z dnia na dzień nowa niższa cena, nawet sami hodowcy wożą i zaniżają ceny byle tylko swój towar wepchnąć, a cukiernicy zacierają ręce bo jajka tak taniego nie widzieli dawno

Bez przesady nie ma co wierzyć w co się słyszy a taka jest prawda że dzisiaj ,,S"

sprzedałem po 12gr .8 palet. a pewna M jest po 14-16gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 5 maja to lepiej niektóre fermy omijać a szczególnie te co na dziś mają towaru dużo .........i nawet za 10 gr. nie warto.

czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj widac tylko jajczarek i biedronka zostali na forum !! Trudno o jakiekolwiek informacje.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo reszta już pojechała na wolne tylko ja i kol. pracujemy do wtorku..... co zrobić przemęcze się

czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj widac tylko jajczarek i biedronka zostali na forum !! Trudno o jakiekolwiek informacje.......

 

co chcesz kol. wiedzieć, bryndza nyndza jakich mało i w najkrótszym czasie na lepsze się nie zanosi, co do cen każdy sprzedaje za ile tylko może, taniej drożej byle sprzedać. Są to skutki zniszczenia całej gospodarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m-0.25

l-0.32

xl-0.40

nie dajcie się dymać , kur coraz mniej cała eu, :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna czytam to forum poniwaz interesuje sie hodowla nioski ale tylko takiej z wolnego wybiegu. Napiszcie prosze cos na temat handlu takim jajem. Jakie sa ceny itd. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj widac tylko jajczarek i biedronka zostali na forum !! Trudno o jakiekolwiek informacje.......

 

co chcesz kol. wiedzieć, bryndza nyndza jakich mało i w najkrótszym czasie na lepsze się nie zanosi, co do cen każdy sprzedaje za ile tylko może, taniej drożej byle sprzedać. Są to skutki zniszczenia całej gospodarki.

 

 

Kolego nie słuchaj się jajczarka on nie wie co mówi. Tak naprawdę to jest ameryka dwa dni temu wywoził sam po takich cenach

 

 

"wracajmy do tematu...

 

Wywóz osobisty

 

XL 50/60gr

L 40/45gr

M 30/35gr

 

Ceny proponowane przez h....... na fermie

 

XL 35/38gr

L 19/22gr

M 12/17gr "

 

Tylko musisz się uchronić tych na h....... i nie sprzedawać na fermie a będzie wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie lepiej w 2015 r....... do tego czasu poniżej 0,20 gr.średnio....... podobno nie ma za co oDebra1ć super luksusowych aut z salonu ... tak słyszałem od znajomego.... taki był kryzys że 4 miechy na produkcje auta się czekało za ok. bańke.....a tu narzekanie że jajo taniocha ... kto upadnie to trudno ale wielcy kasy mają na kilka lat kryzysu.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bedzie lepiej w 2015 r....... do tego czasu poniżej 0,20 gr.średnio....... podobno nie ma za co oDebra1ć super luksusowych aut z salonu ... tak słyszałem od znajomego.... taki był kryzys że 4 miechy na produkcje auta się czekało za ok. bańke.....a tu narzekanie że jajo taniocha ... kto upadnie to trudno ale wielcy kasy mają na kilka lat kryzysu.

pozdrawiam

 

Co zaglupstwa opowidasz, nie słyszałem żeby ktoś zrezygnował.....

 

Ps.

- kogo masz na myśli wielcy, wielcy w kredytach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kredyt to nie problem jak jest na niego zabezpieczenie....... jakbyś nie wiedział...... pamiętaj ludzie swoje wiedzą także coś jest na rzeczy.

czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro brak dochodu to należy go szukać w innej branży a nie tylko narzekać....

a tak dla przypomnienia cen...

nie napisze bo się wkurzycie ale znowu taniej kupuje.

czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

przykra sprawa, a może sprzeda i będzie miał św. spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skoro brak dochodu to należy go szukać w innej branży a nie tylko narzekać....

a tak dla przypomnienia cen...

nie napisze bo się wkurzycie ale znowu taniej kupuje.

czesc

 

nic tylko produkować i samemu rozprowadzać, wyeliminować h...... darmozjadów, niech oni szukają innej branży np. ogrodnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co takiego mogło sie stać żeby doszło do egzekucji komorniczej, przecież nie było aż tak zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustrzeż nasz Boże od takich sytuacji...

- współczuje tym ludziom, wolałbym żeby pięciu h...... komornik zlicytował niż jednego hodowce, możne trochę nauczyło by ich pokory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuję temu hodowcy i jego rodzinie

Przykro patrzeć na takie rzeczy.

Oby nas to nie spotkało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...