Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

koniec raz w miesiącu jadę na urlop kilkudniowy naprawdę te kilka tyś. nie robi ale wrażenia i wypoczynek po ciężkiej pracy BEZCENNE.

czesc

 

papieru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak biedronka mówiła to się śmiali co niektórzy ceny nie ma i nie będzie .... dziś rozmawiałem z jednym z większych producentów w Polsce i mówi że na dziś przy obecnej obsadzie i cenie ok. 30 zł do skrzynki dziennie dopłaca........ ale powiedział też że niedługo 60 zł. będzie miał na czysto tylko trzeba ten chlew jak go nazwał wytępić ....... tzn. poniżej 100 000 kur musi przestać istnieć i wtedy będzie git.... dodam tylko że docelowo chce rozbudować do 3 mln. kur w ciągłej produkcji........ nie wiem czy tak będzie ale zazwyczaj miał racje gdy coś mówił to tak było.

ceny dalej atrakcyjne.....

pozdrawiam

Ten Twój większy dostawca zapewne pan B...ki . To On rozbudowuje się w tym kryzysie, to On ma wszystko i wszystkich w du...ie. Tylko ten Twój wielki nie pomyslał !!!

Jeżeli zostaną sami wielcy , a mali niekoniecznie popadają, większość przejdzie na kup-sprzedaj i w tym kryzysie przez pare miechów zakupi jajko w super niskiej dla Pana B...go cenie i od niego, to oni wyjdą na swoje nie wstawiając stad i handlując tylko jego jajem. W pewnym momencie będzie tak, że Jemu zabraknie , a my czyli Ci mali -chlew (wg Niego) tak się obłowimy ceną dyktowaną przez Niego, że My będziemy w stanie wstawić nowe stada , a On już nie

ON CHCE WYKOŃCZYĆ SWOICH KOLEGÓW Z BRANŻY,NIECH PRÓBUJE I TAK GO JUŻ NIKT NIE LUBI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ma większe kłopoty z jajami w tej chwili jak wszyscy inni.

 

ps.

Henio R. też się szybko rozwijał i co ? i się zwinął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ferma1, domyslam sie kto wypowiedzial te slowa, ale napewno nie Ig..... Bo....., jak chcesz wiedzieć oni już dawno mają taką ilośc kur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.......no to się dowiedzieliśmy!!!!! My mamy tak produkować żebyśmy byli konkurencyjni co do cen z całego świata!!! Niezależnie ,kto co kurom daje do jedzenia i gdzie je trzyma!!!!! Katastrofa!!!!

 

 

http://pzzhipd.pl/dryrtyrtyrty/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajczarek , doskonale orientuje się ile On ma kur. Źle odczytałem post biedronki, myślałem , że chodzi o klienta , który chce się rozwinąć o kolejne 3 mln kur, a jej chodziło o to, że :

"dodam tylko że docelowo chce rozbudować do 3 mln. kur w ciągłej produkcji........ ".

Rzeczywiście pomyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany kupnem białego jajka w rejonie południowo-zachodniej Polski. Możliwa stała współpraca. Proszę o wiadomość na tel 0601 54 24 58. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam jaja z wolnego wybiegu od kur karmionych paszą bez składników genetycznie modyfikowanych. Jaja sortowane wagowo, pakowane w opakowaniach detalicznych po 10 szt. Pełna dokumentacja weterynaryjna. Możliwość stałej współpracy. Cena do uzgodnienia. Możliwy transport. Nr tel. 797-629-664

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam 3 tiry "M" wolne od ..... GMŁO !!!

ps.

skończcie z tymi bajerami, nie kantujcie ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM JAJA (2PL ściółka )

cena od 8.05.2013 do 10.05 .2013rok

M=0.30 gr

+7% VAT

z transportem do 200 km

ilość ok 3 palet

tel: 797 570 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

mam pytanie do hodowców. Czy stosuje ktoś z was przerywany program świetlny i widzi w tym jakies korzyści?

 

w dni upalne, dodawane 1-2 godz w nocy, w tym widzę sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu jak ceny pytam handlarzy i nie pytam o wywoz osobisty bo to wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

A ja się dziwię się,że jajka dużo nie ma u mojego hodowcy i w okolicach a cena taka tragiczna.

Co z tego ,że w piątek zabieram z fermy 19palet M jak wszyscy dookoła sprzedają kurę,teraz po dniach wolnych lawinowo a cena i tak tragiczna o zejściu już nie wspomnę.

Martwię się ,że za jakiś czas nie będzię się gdzie załadować.

To tyle prywatnych przemyśleń.Pewnie są tu na forum ''cwaniaki'' którzy każdy wpis komentują ale mam to gdzieś.

Pozdrawiam wszystkich,dobrych i złych....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Zalewo 2 tyg do przodu zapisy więc pewnie inne ubojnie to samo.

 

Witam,

 

A ja się dziwię się,że jajka dużo nie ma u mojego hodowcy i w okolicach a cena taka tragiczna.

Co z tego ,że w piątek zabieram z fermy 19palet M jak wszyscy dookoła sprzedają kurę,teraz po dniach wolnych lawinowo a cena i tak tragiczna o zejściu już nie wspomnę.

Martwię się ,że za jakiś czas nie będzię się gdzie załadować.

To tyle prywatnych przemyśleń.Pewnie są tu na forum ''cwaniaki'' którzy każdy wpis komentują ale mam to gdzieś.

Pozdrawiam wszystkich,dobrych i złych....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meksykański czy tam inny proszek jajeczny, który jest sprowadzany ma duży wpływ na dzisiejszą cenę jaj, makaroniarze i przetwórstwo na nim jadą, a w to miejsce mogłoby iść nasze jajo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...