Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

tępaku myślisz że to Jajczarek pacan przykuty do komputera
a tu to właśnie na przykładzie babki mutanty się porobiły.hodzi o nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Dzięki kol.egg2PL ,interesujący art. Jestem bardzo ciekawa z jakich to selekcjonowanych zbóż, zrobiona jest pasza którą karmią te kury w Farmio ? Kto to kontroluje ? W mojej ocenie to jedna wielka ściema !!! Ceny u nas na dziś bez dowozu : 1A-0.23-0.27 ; 1B-0.19-0.22;2A-0.16-0.18 netto . Pozdrawiam ps.może zacznijcie pisać konkrety i na temat bo odechce się TU zaglądać wszystkim....

 

 

przecież Farmio to firma handlowa a nie producent, a kury są karmione tym samym co u pana Bo..go

i pana Mi...ra i jeszcze paru innych duzych producentów , bo to oni dostarczaja towar dla Farmio .Mysle ze to sprytne posuniecie ,dużych na rynku jaj .

reklanama w telewizji , promocje na sieciówkach itd.

troche czasu i przejmą wiekszość rynku , a mali beda pukac do drzwi farmio aby sprzedać towar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mali producenci mogą wspólnie stworzyć własną firmę handlującą FARMIIO bez pośrednika darmozjada i będzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mali producenci mogą wspólnie stworzyć własną firmę handlującą FARMIIO bez pośrednika darmozjada i będzie git

 

Do dzieła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 palet 1A zapraszam

cena? do uzgodnienia 517602281

 

Kolego Ty jesteś w jakimś innym świecie??? albo coś bierzesz.

Przecież dziś jest każdego sortu, każdego koloru w każdej cenie pod dostatkiem.

Myślisz że ktoś zobaczy Twój wpis i zadzwoni bo nie ma skąd wziąć??? Nawet 0 już się zrobiło tyle że można wszystkich "napaść".

Naprawdę dziwne te niektóre wpisy. To nie jest allegro tylko forum dotyczące cen jaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Dzięki kol.egg2PL ,interesujący art. Jestem bardzo ciekawa z jakich to selekcjonowanych zbóż, zrobiona jest pasza którą karmią te kury w Farmio ? Kto to kontroluje ? W mojej ocenie to jedna wielka ściema !!! Ceny u nas na dziś bez dowozu : 1A-0.23-0.27 ; 1B-0.19-0.22;2A-0.16-0.18 netto . Pozdrawiam ps.może zacznijcie pisać konkrety i na temat bo odechce się TU zaglądać wszystkim....

 

 

przecież Farmio to firma handlowa a nie producent, a kury są karmione tym samym co u pana Bo..go

i pana Mi...ra i jeszcze paru innych duzych producentów , bo to oni dostarczaja towar dla Farmio .Mysle ze to sprytne posuniecie ,dużych na rynku jaj .

reklanama w telewizji , promocje na sieciówkach itd.

troche czasu i przejmą wiekszość rynku , a mali beda pukac do drzwi farmio aby sprzedać towar

 

Kolego dowiedz sie ktore fermy tworza te marke a bedziesz wiedzial dlaczego pajac tak jej broni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hurtowników już się omija ....

 

 

A mnie nie i wiem jak to sie robi hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 palet 1A zapraszam

cena? do uzgodnienia 517602281

 

Kolego Ty jesteś w jakimś innym świecie??? albo coś bierzesz.

Przecież dziś jest każdego sortu, każdego koloru w każdej cenie pod dostatkiem.

Myślisz że ktoś zobaczy Twój wpis i zadzwoni bo nie ma skąd wziąć??? Nawet 0 już się zrobiło tyle że można wszystkich "napaść".

Naprawdę dziwne te niektóre wpisy. To nie jest allegro tylko forum dotyczące cen jaj...

 

czy taki h....... musi się wszystkich czepiać?

- podaj swoje ceny, a nie ferment tworzysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego dowiedz sie ktore fermy tworza te marke a bedziesz wiedzial dlaczego pajac tak jej broni

 

ty gnido dworka, miejsce jest dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prostak z ciebie pokazujesz to każdym wpisem ...... gnoju gnido (słowo zostało usunięte)u ... te twoje słowa są poza komentarzem barani łbie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawdę jesteś prostakiem ... normalnemu człowiekowi to po tylu postach dałoby to do myślenia ale ty prostaku nic nie czujesz po za swoją pychą i zadufaniem prostaku z kurnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Dzięki kol.egg2PL ,interesujący art. Jestem bardzo ciekawa z jakich to selekcjonowanych zbóż, zrobiona jest pasza którą karmią te kury w Farmio ? Kto to kontroluje ? W mojej ocenie to jedna wielka ściema !!! Ceny u nas na dziś bez dowozu : 1A-0.23-0.27 ; 1B-0.19-0.22;2A-0.16-0.18 netto . Pozdrawiam ps.może zacznijcie pisać konkrety i na temat bo odechce się TU zaglądać wszystkim....

 

 

przecież Farmio to firma handlowa a nie producent, a kury są karmione tym samym co u pana Bo..go

i pana Mi...ra i jeszcze paru innych duzych producentów , bo to oni dostarczaja towar dla Farmio .Mysle ze to sprytne posuniecie ,dużych na rynku jaj .

reklanama w telewizji , promocje na sieciówkach itd.

troche czasu i przejmą wiekszość rynku , a mali beda pukac do drzwi farmio aby sprzedać towar

 

Kolego dowiedz sie ktore fermy tworza te marke a bedziesz wiedzial dlaczego pajac tak jej broni

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...