Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

M 0,12-0,14

L 0,15-0,16

Słabo bardzo słabo

rynek padł cena nieważna bo konsument i tak nie kupuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
by żyło się lepiej ........... takie hasło znamy od kilku lat i mamy co mamy.....

Jajczarku a w Mongolii byłeś ... tam byś wypoczął szerokie stepy kilometry bez ludzi to na pewno na psychikę dobrze robi ... pomyśl ile tam kurników byś nastawiał i od razu do Rosji zbyt pewny a i do Polski byś exportował.

czesc

jajcunio bez komputera chyba żartujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
0001hseo15nvglnkc102.jpg

 

Podobno obok jest stanowisko wolne...

Przy tej cenie w detalu jajko przestaje smakować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
0001hseo15nvglnkc102.jpg

 

Podobno obok jest stanowisko wolne...

Przy tej cenie w detalu jajko przestaje smakować.

 

wystarczy przyjechac do malborka na targowa a takie ceny to norma a babeczki z koszykow nawet po 1zl a jest kilku przynajmniej znam 2 ktorzy dzien przed kupuja w biedronce po 0,43 caly dzien zmywaja pieczatki fioletowym dobrze znanym plynem pakuja w koszyki i od 5 rano pakuja swoje babcie zakladaja fartuch i chuste na glowe i stawiaja na rynku by te same jajka sprzedawac po 0,85 zl kolesie stoja w krzakach i babulkom tylko podmieniaja kosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
0001hseo15nvglnkc102.jpg

 

Podobno obok jest stanowisko wolne...

Przy tej cenie w detalu jajko przestaje smakować.

 

wystarczy przyjechac do malborka na targowa a takie ceny to norma a babeczki z koszykow nawet po 1zl a jest kilku przynajmniej znam 2 ktorzy dzien przed kupuja w biedronce po 0,43 caly dzien zmywaja pieczatki fioletowym dobrze znanym plynem pakuja w koszyki i od 5 rano pakuja swoje babcie zakladaja fartuch i chuste na glowe i stawiaja na rynku by te same jajka sprzedawac po 0,85 zl kolesie stoja w krzakach i babulkom tylko podmieniaja kosze.

 

to jakieś ciule ja im sprzedam po 0,30gr 1A jako pośrednik i swoje 0,12 groszy przytule daj namiar na tych mocherowych biznesmenów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
0001hseo15nvglnkc102.jpg

 

Podobno obok jest stanowisko wolne...

Przy tej cenie w detalu jajko przestaje smakować.

 

wystarczy przyjechac do malborka na targowa a takie ceny to norma a babeczki z koszykow nawet po 1zl a jest kilku przynajmniej znam 2 ktorzy dzien przed kupuja w biedronce po 0,43 caly dzien zmywaja pieczatki fioletowym dobrze znanym plynem pakuja w koszyki i od 5 rano pakuja swoje babcie zakladaja fartuch i chuste na glowe i stawiaja na rynku by te same jajka sprzedawac po 0,85 zl kolesie stoja w krzakach i babulkom tylko podmieniaja kosze.

 

to jakieś ciule ja im sprzedam po 0,30gr 1A jako pośrednik i swoje 0,12 groszy przytule daj namiar na tych mocherowych biznesmenów

 

Nie zostawiaj po sobie potomstwa bo wstyd będzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spotkałem ostatnio biedronke jak po cukierniach z jajami śmigał, zobaczcie na jaką fure z nysy się przesiadł

 

 

04a20d3c3bc820b556c7006.jpg

 

 

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co trzeba nie rzucać się w oczy panowie .....

czesc

 

 

Nie rzucać? Z kilometra cie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ch....... sytuacjia z tym jajem, co ten kołchoz brukselski z nami wyrabia, to ch... za przeproszeniem, oni jawnie chcą nasze drobiarstwo wykończyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałeś unii to teraz masz ....... przecież ona jest gorsza od komuny.......

czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chciałeś unii to teraz masz ....... przecież ona jest gorsza od komuny.......

czesc

 

sama głosowałaś na tych debili nie wykręcaj się, co do mnie to ja nie mogłem o sobie jeszcze decydować chaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....Unia działa jak PGR-y!!!!! Jest duże prawdopodobieństwo że upadnie! Dziś jest na etapie marnotrastwa i podtrzymywania egzystencji po to żeby dyrektorzy zdążyli się ustawić. Jeszcze cóś!!!!!!! Podobieństwa można by mnożyć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...