Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Tanio jest zawsze tanio, nie znaczy że dobrze i z jakością.

Jak z jakością to będzie dobrze i nie będzie tanio.

Jak dobrze to może będzie ok z jakością ale też nie będzie najtaniej.

 

PROSTE?

 

Za M na export proponują różnie od 13 do 16 gr (jajo max 3-5 dni, jak starsze to wraca na Twój koszt). Trafi się pleśń to jeszcze dopłacisz do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wkurwiajcie mnie dziś ...... auto załadowane pleśnią do zwrotu w nocy jadę sam oddać ten tygodniowy towar hodowcy który mi bezczelnie wpiera że jaja miały tydzień ...... jak mnie wkurzy to mu na tej kostce wypierdole te świeże i więcej tam mnie nikt nie zobaczy...

 

.....poruszyłeś dopiero trzy centymetry z dwóch metrów mułu!!!! Zostało jeszcze jeszcze 197 cm... Uważaj na siebie!!!!

 

 

Nie ma rzeczy na świecie, której nie można trochę gorzej wykonać i trochę taniej sprzedać, a ludzie którzy patrzą tylko na cenę zawsze będą ofiarami takich poczynań. Niemądrze jest zapłacić za dużo, ale jeszcze gorzej jest, gdy zapłaci się za mało. Jeżeli zapłaci się za dużo można stracić trochę pieniędzy i to wszystko. Jednakże jeżeli zapłaci się za mało, wtedy czasem można stracić wszystko, ponieważ zakupiony przedmiot może nie wypełnić przeznaczonych mu funkcji. Reguła gospodarki nie dopuszcza, żeby za małą cenę otrzymać dużą wartość. Wybierając najtańszą ofertę trzeba uwzględnić koszty ryzyka. Gdy się to zrobi, wtedy nie ma się już tyle pieniędzy aby kupić coś lepszego.

 

John Ruskin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM JAJA OD MESSY 2PL ŚCIÓŁKOWE

 

S = 34 gr

1a = 25 gr

1b = 22 gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
admi

Wysłany: Sro Maj 29 8:24 GMT 2013 Temat postu:

SPRZEDAM JAJA OD MESSY 2PL ŚCIÓŁKOWE

 

S = 34 gr

1a = 25 gr

1b = 22 gr

 

czy to oznacza że nie ma już tanich jaj? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

 

TANICH JAJ JUŻ NIE MA, NIECH PAN S.P.I.E.R.D.A.L.A

 

A JAJCZAREK MA JESZCZE TANIE JAJA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś od tej MESSY - już się nudne te twoje ogłoszenia robią... nawsadzałeś kur to teraz se je karm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podnośmy ceny, h..... nie mają skąd kupić świeżego jaja.

Od poniedziałku krzyczeć 10gr drożej, nie pierdolta się chłopy, mają naszą zagrabią kasę, jest z czego ciągnąć

 

ps.

Leon, nie chciałbyś mieć tyle kasy co ja mam jaj na magazynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzyczeć to ty możesz na swojego partnera...............

jajeczka wymienione hodowca przeprosił na sobote transport sam przywiezie i zapewnił że taka sytuacja się już nie powtórzy........

czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co niby miał zrobić jak zawinił...... jedyne rozsądne wyjście ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty lepiej idż spać bo na procesje zaśpisz..... skoro masz tyle jaj na magazynie to pewnie świeżością nie grzeszysz.....

dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje busy dostarczają same świeżonki , a na cukierniach które przejmuje słychać ,, ten pośrednik to mi same stare jaja dowoził i jeszcze kazał płacić 28gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolesie leonis i orran czas iść do szkoły i nauczyć sie czytać, ogłoszenie o jaja to MOJE pierwsze od miesięcy, a że Messa 02 daje ciągle ogłoszenia o jaja bo nie ma zbytu, to nie mylcie mnie ze mną, a propo Messa 02 i Omlecik to jedna i ta sama osoba i nie dawno pisał omlecik Messa 02, że producent powinien dopłacać handlarzowi żeby zabierał jajka, A SAM JEST PRODUCENTEM Z BIEŻUNIA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech wszyscy się dowiedzą jaka jest cena , cukiernie sklepy itd. ... niech wiedzą ile pośrednik zarabia , jak zdołować to zdołować cene .!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niech wszyscy się dowiedzą jaka jest cena , cukiernie sklepy itd. ... niech wiedzą ile pośrednik zarabia , jak zdołować to zdołować cene .!!!

 

Myslisz ze dasz rade

Tak samo cukiernicy czytaja to forum, jak ty wypuszczasz 10 busow dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...