Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

jajczarek widze ze boli ciebie ze wiem o tobie wszystko

moze kiedys jak zaczynalem dawalem tobie towar a moze ktos odemnie pracowal w twoim syfie? sam pomysl na co sie porywasz . wiem wiem ty jestes gosc bo jezdzisz przystankiem autobusowym z niemiec hahahaha

daj jakiegos mema bo tylko tyle potrafisz . sory zapomnialem lubisz jeszcze sie zabawic przed ekranek kompa

gdzie twoje przy(słowo zostało usunięte)sy dzis tylko ty piszeszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są to zdrowi ludzie, którzy tak piszą? Tyle nienawiści, zacietrzewienia i głupoty. Odpowiedz sobie sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy są to zdrowi ludzie, którzy tak piszą? Tyle nienawiści, zacietrzewienia i głupoty. Odpowiedz sobie sam

 

 

Czytając od dłuższego czasu twoje posty to właściwie to jest twój poziom wypowiedz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszalem na grilla a ty wolales go benzyna polac

nie placz nie prowokuj jak nie wiesz z kim piszesz cwaniaku od siedmiu bolesci

jak sie dowiesz wtedy pogadamy albo i nie bo wywale ciebie i twoich przy(słowo zostało usunięte)sow z terenu pakowni hhahahahahaha

3 pl to juz przeszlosc zaraz przystanek sprzedasz zeby miec na rachunki

chyba ze oglosisz upadlosc jak taki jeden tez wielki zrobil to jakis czas temu a teraz oferuje magazyny do wynajmu chyba wiesz o kim pisze czy jeszcze nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy są to zdrowi ludzie, którzy tak piszą? Tyle nienawiści, zacietrzewienia i głupoty. Odpowiedz sobie sam

 

 

Czytając od dłuższego czasu swoje posty to właściwie to jest mój poziom wypowiedzi .

 

pełna zgoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dno. Tyle zostalo z tego forum. Miało być ocenach jaj a jest o grillu podpalanym benzyną, wakacjach w Dubaju i o infiniti na krechę. Podpowiem Wam, że są inne fora w internecie na tego typu dyskusje !

 

Moja prognoza:

Przełom sierpnia i września cena jaj (średnio) 5gr do góry. Nie będzie to jednak koniec ciężkich czasów dla hodowców (ceny ciągle będą poniżej kosztów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bix po mojemu to obstawim wrzesien max 4 grosze( w przyszlym roku dopiero sytuacja sie wyklaruje jak jeszcze kilku hodowcow odpadnie) . ja jestem maly wiec znachor jajczarek powie prawde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba wiesz o kim pisze czy jeszcze nie

 

nie mam wśród znajomych psychicznie chorych, także nie wiem co za schizofrenik ze mną pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla przypomnienia ...

 

XL - 0,43 / 0,46

L - 0,35 / 0,37

M - 0,25 / 0,30

 

bez pomocy pośrednika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba wiesz o kim pisze czy jeszcze nie

 

nie mam wśród znajomych psychicznie chorych, także nie wiem co za schizofrenik ze mną pisze

wiec widze ze jestes de bil albo prawie zdrowy .

widze ze nie wiesz o kim pisze wiec po mojemu cienki nadal jestes jak nie wiesz kto co robi z wiekszych . myslalem ze ja jestem maly ale ty w sumie sam nie wiesz kto z kim handluje jakie ceny sa i co sie dzieje na rynku

jeszcze tydzien i przystanep sprzedasz .

juz któryś raz sprawdzam twoja wiedze a ty jak blacha mozna w nia walic a ona nadal bedzie plaska

wiekszosc z forum na pewno odrazu wiedziala o kogo chodzi ale nie ty sory za to ze myslalem ze jeszcze cos myslisz

ty tylko nadajesz sie na targowisko (nie pomyl marchewki z cebula )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cienki jestes jak ja 3 lata temu . zero znajomosci rynku hodowcow i handlarzy hahahhaaaa idz bo jeszcze wszystkich blokow nie odwiedziles dzis z jajami . moje auto stalo caly weekend oznakowane w boszkowie jak bys przyjechal widzial bys z kim piszesz biedaku . zaszalej idz na targ i ustaw 9 straganow jeden przy drugim obok siebie z jajami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie odpowiedziales na zadne z moich pytan ! cwaniak od siedmiu bolesci chyba juz wszyscy wiedza z kim maja do czynienia ( biedak ktory jezdzi przystankiem autobusowym)

CHYBA WIDZAC JAK UWIDOCZNILEM BRAK WIEDZY U TEGO POPAPRANCA DUZO MOWI A GOWNO WIE .

CENY SRUTY SOJOWEJ KAZDY DOSTAJE RAZ DZIENNIE SMS-M

CHLOPIE OGARNIJ SIE TU TYLKO MOZESZ SOBIE BAJKI PISAC BO NA KONKRETY CIE NIE STAC ALBO NIE WIESZ CO PISZESZ ahahahhahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nabijac posty kazdy potrafi .

a ty jestes akurat w tym mistrzem przyznam bez 2 zdan . zacznij pisac na foru ma temat czyli o cenach jaj i prognozach a nie o syfie i gnebieniu mniejszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę własnym oczom uwierzyć - ZNALAZŁ SIĘ WRESZCIE KTOŚ KTO POKONAŁ JAJCZARKA - SZACUNECZEK DLA PANA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię jaja - ilości paletowe

 

6-10 palet tygodniowo

 

1B i 2A

 

Płatne gotówką

 

Tel : 695-423-229

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magik !!!! O czym ty biedny krzykliwy durniu piszesz ? Weź se czopek (ten duży zielony) i sobie zaaplikuj tam gdzie KOGUT (jeśli masz kuper)

 

Ps.

Magik, przyjdzie zima twoich jaj nima

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupię jaja - ilości paletowe

 

6-10 palet tygodniowo

 

1B i 2A

 

Płatne gotówką

 

Tel : 695-423-229

 

p. rapid, proszę podać ceny, jak będą komuś pasować to zadzwoni ..

- nie krępuj się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Magik !!!! O czym ty biedny krzykliwy durniu piszesz ? Weź se czopek (ten duży zielony) i sobie zaaplikuj tam gdzie KOGUT (jeśli masz kuper)

 

Ps.

Magik, przyjdzie zima twoich jaj nima

myslisz ze kury trzymam w szopie jak ty swoja klatke? opryski i antybiotyki juz ci do reszty rozum wypalily

uwazaj bo dopiero poczatek wakacji a ty przystankiem dlugo nie pojezdzisz jak zabierze ci go bank bo na rate nie bedziesz mial

jak cos to pomoge w handlu tobie jak sobie nie radzisz ( ty tylko drukowac umiesz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...