Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

może w twoim regionie nie wstawiali ale w moim inwestują nadal i kurki sami odchowują czy na tym zarabiają ............... ale to robią jak nie wiesz dlaczego to z nimi porozmawiaj .....

zakup na dziś ... ceny nie podam bo się wkurzycie

czesc

 

Nie w moim regionie tylko ogólnie...wiem bo rozmawiałem z kilkoma wylęgarniami z Polski i Niemiec.... Pozdr.-) a jeśli chodzi i ceny pasz to macie racje....dymają nas jak mogą...jeszcze trochę i się wyrówna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję Producenta jaj 1-pl z pakownią , oraz jaj kremowych (od Messy , Rosy , Sasexa lub innych kur niosących jaja jasne. tel 690-668-545

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ogłoszeniami proszę gdzieś indziej tu piszemy wszystko o cenach, czyli kto i czemu jest winien obecnej koniunkturze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z ogłoszeniami proszę gdzieś indziej tu piszemy wszystko o cenach, czyli kto i czemu jest winien obecnej koniunkturze

dobrze gadasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiemu winni są h........

Ps.

Zaraz będzie zadyma

Oj będzie, będzie.... W jedną lub w drugą stronę ale będzie. I to niezła zadyma. Taka sytuacja jak teraz nie może trwać wiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiemu winni są h........

Ps.

Zaraz będzie zadyma

Oj będzie, będzie.... W jedną lub w drugą stronę ale będzie. I to niezła zadyma. Taka sytuacja jak teraz nie może trwać wiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hodowca mi powiedział że rozmawiał z paszarnią a ona że obniży cenę paszy od pażdziernika bo do tego czasu robi ze starego zboża ..............

pszenica 620 zł na dziś

co do jaj to ruch marny ofert sprzedaży coraz więcej .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hodowca mi powiedział że rozmawiał z paszarnią a ona że obniży cenę paszy od pażdziernika bo do tego czasu robi ze starego zboża ..............

pszenica 620 zł na dziś

co do jaj to ruch marny ofert sprzedaży coraz więcej .......

 

z pustych magazynów ??? u mnie dziś z rana nawet pojechały jaja z rannego zbioru bo mi brakowalo do zamówienia więc ...... braki braki świeżego i dużego jajka

panowie ceny do góry czas podnieść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz robią ze starych zapasów, a ciekawy jestem jakby za 3 miesiące zboża wróciły do ceny czy jak będą jechać na tanim ziarnie które kupili teraz to cena paszy będzie niska. Sam sobie odpowiem NIE. Wtedy powiedzą że nie kupowali taniego bo słabej jakości był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hodowca mi powiedział że rozmawiał z paszarnią a ona że obniży cenę paszy od pażdziernika bo do tego czasu robi ze starego zboża ..............

pszenica 620 zł na dziś

co do jaj to ruch marny ofert sprzedaży coraz więcej .......

My też jaja produkujemy z paszy jeszcze po starych cenach a to wychodzi ok. 30gr. za 1a. Tak więc u mnie na fermie ceny na dziś:

 

"0" -35gr.

1a - 30gr.

1b - 28gr.

2a - 25gr.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Kupię używaną drukarkę - znakowarkę do jaj.

Tel. 602673120

 

Mogę ci zaproponować stemplownicę do jaj własnego pomysłu koszt wykonania ok 500 zł + pieczątka 72zł + sprężarka ja kupiłem za 430 zł nową , ja zamontowałem ją w sortownicy mobanetka i pięknie stempluje jaj napełnianie tuszu w stemplu co 50 000 jaj wymiana pieczątki zalanej tuszem ok 1 min banalnie proste jak byś był zainteresowany wyśle ci filmik jak to pracuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie 1a wiejskie 2 palety na ten tydzień najlepiej od kury do 50 tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakich ofert ? pustki na magazynach , a pszenica już 550zł okolice Wrocławia .

Ps. PASZA 20 ZŁ W DÓŁ (od poniedziałku) .

 

Kolego gdzie masz takie ceny?... Po 680 nie ma komu przywieść a co dopiero w tej cenie. Jeśli masz namiar z chęcią kupię ok. 300 T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Kupię używaną drukarkę - znakowarkę do jaj.

Tel. 602673120

 

Mogę ci zaproponować stemplownicę do jaj własnego pomysłu koszt wykonania ok 500 zł + pieczątka 72zł + sprężarka ja kupiłem za 430 zł nową , ja zamontowałem ją w sortownicy mobanetka i pięknie stempluje jaj napełnianie tuszu w stemplu co 50 000 jaj wymiana pieczątki zalanej tuszem ok 1 min banalnie proste jak byś był zainteresowany wyśle ci filmik jak to pracuje .

 

z checia sam bym zobaczyl jak to dziala saleki@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...