Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ceny w górę bo telefony za jajem, poszukiwane głównie grube jajo.

 

Zapomniales dopisac reka na pulsie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest cenaniemaceny

PostWysłany: 21:09 Pią 23 Sie 2013 Temat postu:

Panowie ceny w górę bo telefony za jajem, poszukiwane głównie grube jajo.

 

POTWIERDZAM !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jajcarek Czego ty gnoj.. chcesz ciągle tylko zaczepki szukasz, jaką to trzeba być kanalią i darmozjadem aby drwić tak z hodowców !!!

 

Z ciebie drwie a nie z hodowcow bo to ty od trzech miesiecy piszesz ze od poniedzialku 2 gr do gory i to jest smieszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jajcarek Czego ty gnoj.. chcesz ciągle tylko zaczepki szukasz, jaką to trzeba być kanalią i darmozjadem aby drwić tak z hodowców !!!

 

Z ciebie drwie a nie z hodowcow bo to ty od trzech miesiecy piszesz ze od poniedzialku 2 gr do gory i to jest smieszne

 

a nie mówiłem , że to pie..p..y gacek- krwiopijca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz taki cwaniak z ciebie bo bijesz kase po 10-15 gr na jaju, czego (słowo zostało usunięte).. jeszce chcesz ???

 

Od ciebie smrodzie nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajcarek dałeś się tu na forum poznać jako typowy zakompleksiony, zawistny i mega złośliwy du..k , który czerpie radość z tego że hodowcy-ludzie ! mają problemy ...kręci cię to co ? Ciekawa jestem czy też taki złośliwy i bezczelnie drwiący byłeś w czasach kiedy jaj brakowało i chciałeś kupić towar..... brzydzę się takimi anonimowymi szujami i mam nadzieję że nie będzie mi dane sprzedać towaru komuś takiemu jak Ty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jajcarek dałeś się tu na forum poznać jako typowy zakompleksiony, zawistny i mega złośliwy du..k , który czerpie radość z tego że hodowcy-ludzie ! mają problemy ...kręci cię to co ? Ciekawa jestem czy też taki złośliwy i bezczelnie drwiący byłeś w czasach kiedy jaj brakowało i chciałeś kupić towar..... brzydzę się takimi anonimowymi szujami i mam nadzieję że nie będzie mi dane sprzedać towaru komuś takiemu jak Ty...

 

Skoro masz problem z anonimowoscia przedstaw sie , kim jest i daj przyklad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajcarek nie mam żadnego problemu z anonimoością lub jej brakiem ! Jednak jestes ostatnią osobą której miałabym się przedstawić... na tym zakończę polemikę z tobą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ? hodowca sprzedaje jaja za marne grosze. W rezultacie produkcja nasza po prostu przestaje się opłacać. Z koleji w sklepach wszystko kosztuje fortunę. Komu to zawdzięczamy ?

Myśle ze całemu łańcuszkowi pośredników, którzy zabijają kokosy na spekulacji.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jajcarek nie mam żadnego problemu z anonimoością lub jej brakiem ! Jednak jestes ostatnią osobą której miałabym się przedstawić... na tym zakończę polemikę z tobą .

 

Wywolales mnie do dyskusji a teraz ja konczysz to nie polemika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wywołałeś tylko wywołałaś Jajcarek, czytaj ze zrozumieniem tekst który napisała FERMA07. Na tym forum są nie tylko faceci , są też i kobiety.

Rolnik, fermiarz, drobiarz - kobieta lub mężczyzna jakby nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich po dłuższej przerwie. Może ktoś w końcu napisze jakie ceny na dzień dzisiejszy, bo u nas bez zmian:

I B - 0,19

I A - 0,21

Powyżej to cena dnia .

Rzeczywiście telefony za jajem są. Nawet niektóre większe zakłady zaczynają wydzwaniać. Coś się kręci tylko jeszcze nie wiadomo jak się zakończy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dostawcy jaj z terenów małopolski , podkarpacia , lubelskiego .

 

6-10 palet tygodniowo

 

tel: 695-423-229

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://tnij.org/produktybankowe -> KLIKNIJ !

 

Konta firmowe

Konta osobiste

Kredyty hipoteczne

Kredyty inwestycyjne

Lokaty

Ubezpieczenia OC/AC

 

itd

 

Wszystko w jednym miejscu

 

Wypełnij formularz - KLIKNIJ - ZAMÓW

 

Poczekaj na połączenie z konsultantem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam dostawcy jaj z terenów małopolski , podkarpacia , lubelskiego .

 

6-10 palet tygodniowo

 

tel: 695-423-229

 

 

Ciekawe czemu zamieszczasz co chwile to samo ogłoszenie ? czyżby wszyscy hodowcy już mieli ciebie dość i nie chcą z tobą współpracować ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest ? hodowca sprzedaje jaja za marne grosze. W rezultacie produkcja nasza po prostu przestaje się opłacać. Z koleji w sklepach wszystko kosztuje fortunę. Komu to zawdzięczamy ?

Myśle ze całemu łańcuszkowi pośredników, którzy zabijają kokosy na spekulacji.

 

Tak to jest, jak jak się nastawia produkcję na duży hurt dla pośredników. A wystarczy przecież produkcję zmniejszyć i starać się ominąć cały "łańcuszek" tych pośredników, prawda ?

Pośrednicy zarabiają, bo mają towaru do wyboru, do koloru. Pełno jest ferm, co nastawiały kurniki, i teraz nie wiedzą co z towarem zrobić. Handlarze mają w czym wybierać i w czym przebierać. Zarabiają, bo hodowcy im na to pozwalają.

Nie chcesz, żeby zarabiali ? To nie sprzedawaj im towaru. Nie będą mieli czym handlować, to nie będą kasy robili. Aaaa..., ale nie miałbyś wtedy, co z towarem zrobić ? Na paszę Ci potrzebna kasa ? No to po co stawiałeś tyle kurników ? Miałbyś mniej kur (mniej pieniędzy na produkcję lub kupno paszy), mniej towaru i to TY dyktowałbyś wtedy cenę. Sam dałbyś radę towar rozprowadzić (bez pomocy łańcuszka pośredników) a dopiero ewentualna nadwyżka byłaby dla tych, co już na ten towar w kolejce czekają.

Także nie narzekaj kolego Jajczarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny do hurtu : 1A-0.23 ; 1B-0.20/0.21 itd jaja brak ledwo starcza dla stałych klientów ! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

dziś u swojego hodowcy zapłaciłem:

 

S-28gr

1a-24

1b-21

 

ceny netto

 

Zabrałem wszystko bo nie ma się na co oglądać,taniej nie będzie a dużego jaja po prostu brak wszędzie.Jeśli ktoś ma taniej niech bierze ile może bo się kończy taniocha i nareszcie będzie normalny handel.Wczoraj dostałem trzy meile odnośnie zakupu jaj L lub M do Rumuni,

Powodzenia w handlu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehehehehe

jeszcze 5-6 grosików do góry i jedziemy z tym koksem znaczy jajem.

Próbuje kupić jajako w promieniu 50 km sort obojętny płatne gotówka cena ustalona przez sprzedającego i nikt nie ma.

Chory kraj chcesz kupić jaja idz do pośrednika bo na fermie pusto nawet jak wiecej chcesz zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...