Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Artykuł ok, ale komenty jakie fajne chyba sama warszafka się się udzielała. A najbardziej słoiki. de.ile tyle.

 

Wybacz ale jeszcze nie widziałem zatrucia salmonellą po jajach z wolnego wybiegu...

A wogóle jakies widziałeś? A jeśli tak to pewnie po kremówce ze stuczki, która stała w baraku na ryneczku tzw manhatanie.

Podnoś ceny i nie zajmuj się pierdołami. Pamietaj im 3pl droższe to żółtonóżka jeszcze droższa. zielonka też.

Miałem rano klienta który myślał, że jaja eko to te od babci z podwórka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy wielkoduszni producenci czy według waszej wiedzy cena osiągnie granice ok 40gr w ciągu 2 tygodni mam teraz tylko marne 15gr zarobku a przydałoby się ze 30gr.

 

 

O właśnie się kompleksik ujawnił. Czyli co , żeby sobie producenci nie myśleli że tragarze teraz nie zarobią ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefony z każdej strony... Sprzedana L-0,28 i M-0,24 i na koniec tygodnia juz o 2-3 gr wyżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak ....

 

XL - 0,39 / 0,42

L - 0,25 / 0,27

M - 0,20 / 0,22

przetwórstwo 1kg 3zł za groch

 

ps.

podnosimy ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy wielkoduszni producenci czy według waszej wiedzy cena osiągnie granice ok 40gr w ciągu 2 tygodni mam teraz tylko marne 15gr zarobku a przydałoby się ze 30gr.

 

 

Tylko się dziady oduczyły płacić godziwą cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

logiczne , ze jeśli towaru brakuje to ceny w górę !!! Ktoś pytał o wstawienia . U nas młode wchodzą w pazdzierniku ale nie znaczy to, że będzie więcej bo w listopadzie stare do uboju.....i znów połową produkcji pojedziemy bo nie będziemy sie zadłużać na kolejne stado...na obecne czasy wolimy mała łyżeczką niż chochlą....Pozdrawiamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SŁUCHAJ CENA CZY JAK CI TAM!!!SPRZEDAJE DWIE PALETY W TYGODNIU MOŻE I TO MAŁO W PORÓWNANIU Z INNYMI,ALE PRZEDAJE W DETALU PO 60 GROSZY ZA SZTUKE.TAKŻE MI STARCZY.A CENA JAK NAJBARZDIEJ AKTUALNA 1A-23GR JAJO Z DZISIEJSZEGO ZBIORU.KUJAWSKO-POMORSKIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ferma07 dzięki za odpowiedź odnośnie wstawienia. Moje stado wchodzi koniec września i też na zasadzie wymiany (stare schodzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam ceny Jajczarka ...ale w detalu

Tylko za chwilę nie płaczcie, że w detalu sprzedajecie taniej niż jest w hurcie u producenta !!!

Niewielu sprzedaje w tak niskich cenach. Chyba tylko Ci, ktorzy na siłę próbowali wejść komuś na punkty. Właśnie przez takich d.b.li sklepy, cukiernie itp przyzwyczają się do niskich cen producenta i uważają, że jajko da się wyprodukować za 20 gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jednak .... Wink

 

XL - 0,39 / 0,42

L - 0,25 / 0,27

M - 0,20 / 0,22

przetwórstwo 1kg 3zł za groch

 

ps.

podnosimy ceny

 

potwierdzam ceny Jajczarka ...ale w detalu

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam ceny Jajczarka ...ale w detalu

Tylko za chwilę nie płaczcie, że w detalu sprzedajecie taniej niż jest w hurcie u producenta !!!

Niewielu sprzedaje w tak niskich cenach. Chyba tylko Ci, ktorzy na siłę próbowali wejść komuś na punkty. Właśnie przez takich d.b.li sklepy, cukiernie itp przyzwyczają się do niskich cen producenta i uważają, że jajko da się wyprodukować za 20 gr.

 

jak się przyzwyczaili, tak się szybko odzwyczaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......jaja to jaja!!!! Taka jest między nimi różnica ,jak między jajkami z klatek zmodyfikowanych i tych niezmodyfikowanych! Te drugie od pierwszego stycznia ganiali po całej Europie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...