Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Polska gra jak G20 a co do ceny za duzo ferm duzych Państwo przyladuje za chwile jajem nie po 20 tys. Tylko po 200 wchodzi bo 18 tydzien dzis mowi jeden wartosc ferm 38mln. to 4 poswiece i tak mnie bank nie bedzie chcial wiadomo zartowal gosc ale tak jest jak ktos tu napisal ze na podwyzkach zarabiaja najwieksi posrednicy oni maja lepszy pszeglad jak 100 ferm bo jak kupuja tirami to sa 2 tyg. Wczesniej mają rozeznanie i dzis wydzwanaja i po 20 M 30 pal na dotyk ale kto komu broni fermy zakladac lub posredniczyc za błędy sorry ale dodam ze chlopaki sami produkujecie inni buduja nowe fermy a do mnie co kupuje i place macie zal niepatrzcie na sasiada ktory z 15 ma 20 a na tych co mieli a maja 600 bo oni wiedza gdzie zawiez jak nie rumunia to masa in NL lub Italy park ktory po 24 za M placil w tamtym tyg. Dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polska gra jak G20 a co do ceny za duzo ferm duzych Państwo przyladuje za chwile jajem nie po 20 tys. Tylko po 200 wchodzi bo 18 tydzien dzis mowi jeden wartosc ferm 38mln. to 4 poswiece i tak mnie bank nie bedzie chcial wiadomo zartowal gosc ale tak jest jak ktos tu napisal ze na podwyzkach zarabiaja najwieksi posrednicy oni maja lepszy pszeglad jak 100 ferm bo jak kupuja tirami to sa 2 tyg. Wczesniej mają rozeznanie i dzis wydzwanaja i po 20 M 30 pal na dotyk ale kto komu broni fermy zakladac lub posredniczyc za błędy sorry ale dodam ze chlopaki sami produkujecie inni buduja nowe fermy a do mnie co kupuje i place macie zal niepatrzcie na sasiada ktory z 15 ma 20 a na tych co mieli a maja 600 bo oni wiedza gdzie zawiez jak nie rumunia to masa in NL lub Italy park ktory po 24 za M placil w tamtym tyg. Dobranoc

 

 

 

Ty a weź teraz po polsku napisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bez problemow,gdzie by tu postawic przecinek ale prawie da sie zrozumiec...

Po paru glebszych pewnie byloby lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu na forum jak zawsze "wesolo".

Kol.Kreator napisal bardzo trafny post o ile ja go dobrze rozumie.

Panie Leszkiewicz - tu chyba nie chodzi o to,kiedy kazda jedna z promocji byla ustalana,tylko jak mi sie wydaje o to,ze na razie tych "promocji" jest jeszcze stosunkowo duzo.Nie bierz tez wszystkiego tak dokladnie do siebie,bo chyba nie wszystko dotyczylo konkretnie twojej osoby

Moim zdaniem jestes rozumny czlowiek,bo nie wdajesz sie w durne "wyzywanki".Absolutnie nie boli nas tez to,ze jajo podskoczy pare groszy do gory.Przeczytaj moze raz jeszcze,to chyba widac,ze wrecz przeciwnie -ucieszy!

Panie Yoyo -no i wlasnie-jak to jest z tym oddzialywaniem ceny detalicznej na hurt?

Jak pisalem wyzej -cos jeszcze duzo tych promocji...Moze jeszcze nie wszyscy sie tak pieknie wyczyscili z zapasow?Nie chce sie przekomarzac,ale ja w tym tygodniu slyszalem ceny za ilosci paletowe 1a 24-26gr. No to chyba na razie to bylo takie psykniecie jakies,a nie podwyzka

Mysle,ze prawie kazdy doswiadczony handlarz zrobil sobie jeszcze po starych cenach jakis zapas.Ja tez to zrobilem,ale na szczescie sie nie wyglupialem,bo jeszcze stosunkowo duzo taniego jaja na rynku.Jak najbardziej najpierw musi sie podniesc cena hurtowa,to i w detalu tez pojdzie-to racja!

Ja wam naprawde zycze,zeby cena jeszcze w tym roku poszla na 35 - 40gr i to na dluzej niz na miesiac!

Kol.koguciik tez dobrze pisze-stabilizacja w tym sektorze to rzecz niemozliwa Czesc slabszych musi odpasc,bo chyba byloby za dobrze i rzad musialby znowu myslec-co tu robic zeby komus dop......c?

A tak do wszystkich,to podobal mi sie ten maly wywod kol.Yoyo na temat "normy" i ceny,ktora musialaby pokryc straty.Ja bym sie tez niezle wk....l,jakbym mial miesiac zarabiac,a pol roku tyrac z dokladka do interesu.Niestety -i w handlu,i u hodowcow -jest konkurencja i czasem ludzie traca rozum.Hmmm...Niektorzy mniej niektorzy bardziej...

No to co dalej?

Moze w przyszlym tygodniu ciag dalszy podwyzek?

Bedzie 10-ty,dlugopisy i kredki juz chyba wiekszosc kupila,ludzie wyplaty podostaja,to moze sie i "promocje" szybciej pokoncza...

Milego weekendu,a komu w droge-temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polska gra jak G20 a co do ceny za duzo ferm duzych Państwo przyladuje za chwile jajem nie po 20 tys. Tylko po 200 wchodzi bo 18 tydzien dzis mowi jeden wartosc ferm 38mln. to 4 poswiece i tak mnie bank nie bedzie chcial wiadomo zartowal gosc ale tak jest jak ktos tu napisal ze na podwyzkach zarabiaja najwieksi posrednicy oni maja lepszy pszeglad jak 100 ferm bo jak kupuja tirami to sa 2 tyg. Wczesniej mają rozeznanie i dzis wydzwanaja i po 20 M 30 pal na dotyk ale kto komu broni fermy zakladac lub posredniczyc za błędy sorry ale dodam ze chlopaki sami produkujecie inni buduja nowe fermy a do mnie co kupuje i place macie zal niepatrzcie na sasiada ktory z 15 ma 20 a na tych co mieli a maja 600 bo oni wiedza gdzie zawiez jak nie rumunia to masa in NL lub Italy park ktory po 24 za M placil w tamtym tyg. Dobranoc

Я не понимаю, что вы говорите

أنا لا أفهم ما تقوله

私はあなたが言っているのか理解していない

I do not understand what you're saying

Ich verstehe nicht, was du sagst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiążę współpracę z producentem posiadającym pakownię tel. 690-668-545. Ilości ok. 16 palet / tydz. Płacę gotówką wszystkim każdorazowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawiążę współpracę z producentem posiadającym pakownię tel. 690-668-545. Ilości ok. 16 palet / tydz. Płacę gotówką wszystkim każdorazowo.

A Pana Tadeusz to daleko od stolicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje na tel jak pisze to duzo bledow i okulary mi zaparowaly od johnnie walkera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tak przy tych cenach mamy dokładkę

- TUSKU !!!! jak tu żyć

 

 

 

JAJCZAREK poki jest mlodosc w nas rozpierdalajmy hajs !! i jest mi wszystko jedno kiedy osiagne dno, dlatego pije wóde rucham kurwy ciagne koks pozdrowienia dla mistrza JAJCZARKA ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważasz kol. że co ja robię, spuszczam obornik na kurnikach

- pytanie......

czyją kasę rozpierdalasz, swoją czy starego

 

- tabletki w południe wziąłeś

 

ps.

w przyszłym tyg. będzie mała korekta cenowa jaj

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem rano jechać do klienta a tu towaru zabrakło. Czekam na zbór. Jaja prosto z kurnika idą na samochód. Magazyn pusty. U innych kolegów producentów jest podobnie.

 

1a 28gr.

1b 26gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam magazyn pusty

 

hurt ściółka

XL- 42

L- 34

M- 28

 

wszyscy z ktorymi rozmawiałem mają puste magazyny , zero zapasu, a hurtownik co odbiera nie pyta po ile ale zrób mi pan ze 2-3 palety chociaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...