Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

cena do hurtu ;jaja z chowu ściółkowego 2PL

XL - 40-45gr cena zależy od wielkości zamówienia i transportu

L - 32-35gr cena zależy od wielkości zamówienia i transportu

M - 26-28gr cena zależy od wielkości zamówienia i transportu

S-???????? nie mam większej ilości sprzedaje z kurnika w detalu po 10zł za 30sztuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno sie nie odzywalem

u mnie zamowienia praktycznie na 2 tyg do przodu i tak obcinam jezeli moge bo kury sie nie rozdwoja

widze ze u was podobnie magazyny tez macie puste jak piszecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podałem stan swojego magazynu a tu juz słyszę cena do góry

sory ale ja to jestem bardzo małym producentem w porównaniu do co po nie których . faktem jest to iz u wiekszosci magazyny sa wyczyszczone a jak slysze ze u kogos sa pelne to troche dziwne jest (podajcie namiary zobaczymy czy to prawda) w rzeczywistości prawda jest taka kazdy z was jechal polowa produkcji po tompnieciu a odbudowa stad troche zajmie . teraz tylko sie cieszyc ze dzwonia i prosza o jajo jezeli ktos nie wykozysta tej chwilowej sytuacji to tylko do czubow odeslac pajaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jak to odpoczynek a nie ciągłe szarpanie , 50 % produkcji na te czasy to w sam raz

 

Ile podniosles w tym tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co taka cisza czyżby spadek ceny za m-0,19-0,20 był tego powodem...

 

Chyba ktoś ma rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,kupujących jak i produkujących.

 

Mam pytanie,gdzie te tanie świeże jaja o których to wątek się przewija?

Gdzie ta M po 19-20groszy ? Sam chętnie kupię tylko dajcie namiary.

U swojego producenta taniej jak 23gr za M nie płaciłem oraz 27 za L

Prawda jest taka,że nie ma towaru na fermach.Przepraszam,tzn jest ale tylko dla stałych odbiorców a jak chcesz kapkę więcej to już nie ma.

Przykładem tego może być mój znajomy z północnego mazowsza (czytaj powiat żuromiński) który auto 28 paletowe M ki ładował dwa dni u sześciu producentów nie małych.

Co bedzie dalej czas pokaże.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chciało by się powiedzieć...Ave Cesar ps.kto głupi ( małozaradny) niech sprzedaje 1A po 0.24 lub tp......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena do hurtu ;jaja z chowu ściółkowego 2PL

XL - 40-45gr cena zależy od wielkości zamówienia i transportu

L - 32-35gr cena zależy od wielkości zamówienia i transportu

M - 26-28gr cena zależy od wielkości zamówienia i transportu

S-???????? nie mam większej ilości sprzedaje z kurnika w detalu po 10zł za 30sztuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja będzie brakować nadal ponieważ hodowcy nie mają za co kupić odchowaną kurkę....;////

 

CENA JAJ NA RAZIE STABILNA.... M: 0,23 - 0,24gr./szt. ; L- 0,26 - 0,28gr./szt.

 

POZDRAWIAM!

PS. MA KTOŚ NAMIAR NA TANIE KARTONY Z NADRUKIEM????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy dla Ciebie "tanie"? No i jakie ilości? Teraz surowiec podrożał 50 eurusów na tonie więc wszystkie kartonownie zmieniają ceny.

Na 360 jaj przy gramaturze 440 i z nadrukiem, cena waha się od 1, 50 do 2,00zł. Wszystko zależy od ilości w zamówieniu i odległości transportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szokiem dla mnie było, gdy się dowiedziałem, że na kilkunastu fermach zabezpieczono mączkę mięsno-kostną dodawaną jako dodatek do paszy. I nie chodzi mi tu wcale o zdrowie obywateli, tylko o bardzo nieuczciwą konkurencję. Nie dziwi mnie teraz, dlaczego w okolicach Ciechanowskiego zagłębia jajczarskiego, koszt wyprodukowania jajka był o dobrych kilka groszy niższy, niż w innych rejonach. Stosowanie mączki mięsno-kostnej zamiast soi, obniża koszt paszy o ok. 20-300 zł na tonie ! Jak tu konkurować z takimi nieuczciwymi producentami, którzy w imię zachlanności stosują takie praktyki. 30 kur w klatce, mączka mięsno-kostna, wyludzanie VAT-u przy produkcji własnej paszy czy nielegalny import jaj z Ukrainy i można puszczać jajka po 20 groszy. I jeszcze na tym zarabiać !!!!! Bardzo się cieszę, z ostatnich kontroli. Oby takich kontroli było więcej. Myślę, że kary finansowe to za mało. Powinni takich producentów likwidować. Jeśli nie potrafią produkować legalnie, to niech się lepiej zajmą handlem. Psują tylko cały rynek i wpędzają uczciwych producentów w poważne tarapaty !!!!

Apel do uczciwych producentów a także do handlarzy. Jeśli wiecie o nielegalnym używaniu mączki mięsno-kostnej, lub o nielegalnym imporcie jaj- zawiadamiajcie odpowiednie służby !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L- 0,28

M- 0,24

 

Nie przyjmuję zamowień od nowych klientow. Ogrniczona ilość towaru nawet dla stałych odbiorców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZY ZAKAZ STOSOWANIA MĄCZKI OBWOIĄZUJE W CALEJ UNII CZY TYLKO W TAK BOGATYM KRAJU JAK POLSKA???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...