Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

CZY ZAKAZ STOSOWANIA MĄCZKI OBWOIĄZUJE W CALEJ UNII CZY TYLKO W TAK BOGATYM KRAJU JAK POLSKA???

Zakaz obowiązuje w całej UE. Osobiscie jestem za zniesieniem zakazu stosowania mączki mięsno-kostnej. Skoro jednak ten zakaz obowiązuje, to niech obowiązuje on WSZYSTKICH hodowców. Widać jednak, że niektorzy uważają, że ich prawo nie obowiązuje. Mam nadzieję, że dostaną bardzo dotkliwe kary !!!!

 

....myślisz że ludzie ryzykują z dobrobytu???? Czy żeby się ratować??? Żeby było uczciwie to trzeba nie kupować jaj z krajów trzecich gdzie mączkę stosuje się legalnie!!!

Tylko kto to sprowadza takie jajko ? Okazuje się, że sami producenci ! Nie do Unii więc te pretensje, tylko do nieuczciwych kolegów.

Zamiast biadolić na unię, podajcie adresy, gdzie można znaleźć ukraińskie jajko, a jeszcze dzisiaj dostarcze te adresy tam gdzie trzeba !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Apel do uczciwych producentów a także do handlarzy. Jeśli wiecie o nielegalnym używaniu mączki mięsno-kostnej, lub o nielegalnym imporcie jaj- zawiadamiajcie odpowiednie służby !!!!

 

Jesteś mutasem piszącym bzdury, gdybyś był debilem to byś zmienił sobie m na k.

Jajczarek, nazwałeś mnie k.ut.asem. Niech inni uczciwi producenci na tym forum (i handlarze zresztą też) sami ocenią, kto tym k... jest faktycznie. To wlaśnie przez takich, jak Ty mamy w drobiarstwie, tak jak mamy. I żadna Unia nie jest temu winna. Postaw może jeszcze jeden lub jeszcze dziesięć nowych kurników. Może cena będzie wtedy wyższa. I nie zapomnij dosypać mączki do paszy, żeby można było towar taniej puszczać od tych, którzy uczciwie produkują. Przez takie praktyki, d.y.m.a.s.z innych producentów (tych uczciwych) i dorabiasz nieuczciwych handlarzy (na których notabene psy wieszasz). To nie Unia, a właśnie Ty kolego rozkładasz Polskich uczciwych producentów.

Mam nadzieje, że kontrole będą teraz częstsze. Tyle właśnie winne nam jest państwo: eliminować NIEUCZCIWYCH konkurentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze w tym wszystkim jest to że u nas wzmożone kontrole mączka itp a tym czsem kazdy kto ma trochę kasy do zainwestowania może w czysty i legalny sposób sprowadzić smierdzącego syfa z ukrainy i to nie przeszkadza naszym kontrolerom weterynaryjnym że ukraińskie kury wp....dlają mączke!!!!! Obudzilibysie debile i zastanowili dlaczego jednych karzą a drugiemu bez mrugnięcia okiem podpisują papiery po wwiezieniu tego gówna do kraju!!! Warunki importu śmierdzących jaj z ukrainy dostępne na stronie gównianego inspektoratu weterynaryjnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najciekawsze w tym wszystkim jest to że u nas wzmożone kontrole mączka itp a tym czsem kazdy kto ma trochę kasy do zainwestowania może w czysty i legalny sposób sprowadzić smierdzącego syfa z ukrainy i to nie przeszkadza naszym kontrolerom weterynaryjnym że ukraińskie kury wp....dlają mączke!!!!! Obudzilibysie debile i zastanowili dlaczego jednych karzą a drugiemu bez mrugnięcia okiem podpisują papiery po wwiezieniu tego gówna do kraju!!! Warunki importu śmierdzących jaj z ukrainy dostępne na stronie gównianego inspektoratu weterynaryjnego

Główny instpektorat wet. twierdzi, że w tej chwili nie ma LEGALNEGO importu jaj z ukrainy i prosi, żeby wszystkie znane "incydenty" z Ukraińskim jajkiem zgłaszać w powiatowych placówkach wet. Przestańcie więc biadolić, tylko zacznijcie zgłaszać i skończy się wtedy temat ukraińskiego jajka.

Prosiłem już (zresztą niektórzy handlarze także), podajcie tu na forum adresy, gdzie można się natknąć na takie jajko. Zróbmy wreszcie z tym porządek bo biadolić to każdy umie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem do pwiatowego w mojej okolicy i prosiłem o przygotowanie kompletu dokumentów do importu jaj spożywczych z ukrainy. Powiedział ze nie ma żadnego problemu więc czekam na te papiery z ciekawością co mi przyśle. Nie mam zamiaru tego gówna sciągać a chc jedynie udowodnić jaki burdel mają w poszczególnych inspektoratach i jak robią producentów w bambuko! BARANY ZA BIURKAMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dzwoniłem do pwiatowego w mojej okolicy i prosiłem o przygotowanie kompletu dokumentów do importu jaj spożywczych z ukrainy. Powiedział ze nie ma żadnego problemu więc czekam na te papiery z ciekawością co mi przyśle. Nie mam zamiaru tego gówna sciągać a chc jedynie udowodnić jaki burdel mają w poszczególnych inspektoratach i jak robią producentów w bambuko! BARANY ZA BIURKAMI

Bardzo dobry pomysł. Zrobię tak samo i zobaczymy co odpiszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam jajka klasa M.

- Polska południowo wschodnia

telefon 604419561

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam jajka klasa M.

- Polska południowo wschodnia

telefon 604419561

Po ile i jaka ilość ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co wy tu pierd......

jak powiatowy może wam dać takie dokumenty na to że będziecie ściągać jaja z ukrainy i wprowadzać je do handlu ?????

czegoś tu nie rozumiem!!!!

no chyba że jesteś wybijalnią-przetwórstem jaj to wtedy jest taka możliwość, co niektórzy coś o tym wiedzą jak to się robi i jakie są zyski na takim towarze ale gdy wtopi to problemy są zajebi... jedna wybijalnia do dziś jeszcze ma problemy przez te ukraińskie gówno.......ale to na własne życzenie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena do hurtu ;jaja z chowu ściółkowego 2PL

XL - 40-45gr cena zależy od wielkości zamówienia i transportu

L - 32-35gr cena zależy od wielkości zamówienia i transportu

M - 26-28gr cena zależy od wielkości zamówienia i transportu

S-???????? nie mam większej ilości sprzedaje z kurnika w detalu po 10zł za 30sztuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jajczarek, nazwałeś mnie k.ut.asem. Niech inni uczciwi producenci na tym forum (i handlarze zresztą też) sami ocenią, kto tym k... jest faktycznie. To wlaśnie przez takich, jak Ty mamy w drobiarstwie, tak jak mamy. I żadna Unia nie jest temu winna. Postaw może jeszcze jeden lub jeszcze dziesięć nowych kurników. Może cena będzie wtedy wyższa. I nie zapomnij dosypać mączki do paszy, żeby można było towar taniej puszczać od tych, którzy uczciwie produkują. Przez takie praktyki, d.y.m.a.s.z innych producentów (tych uczciwych) i dorabiasz nieuczciwych handlarzy (na których notabene psy wieszasz). To nie Unia, a właśnie Ty kolego rozkładasz Polskich uczciwych producentów.

Mam nadzieje, że kontrole będą teraz częstsze. Tyle właśnie winne nam jest państwo: eliminować NIEUCZCIWYCH konkurentów.

 

Nie jestem lekarzem, nie pomogę tobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię jaja 2A oraz 1B

 

10 palet tygodniowo

 

Tel : 695-423-229

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu gadki o niczym- znaczy temat zastępczy jest - a to oznacza tylko jedno- BEZRUCH W INTERESIE M 0,20 L 0,24 XL 0,40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż na super poziomie, a co najlepsze bardzo duże zainteresowanie towarem przejawiają kraje bałtyckie a na krajowym rynku takie firmy jak oldar itp .straszą swoich dostawców że brak zejścia.Panowie hodowcy nie dajcie się,towaru nie ma w takich ilościach jakich te firmy potrzebują,zapłacą ile zarządacie.XL - 0,38

L - 026-0,30

M -0,21- 0,24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
m 0,20 max.

Oczywiście do cen Biedronki trzeba dodać 2-3 grosze .Wtedy poznamy realną cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...