Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

cyna jaj stabilna i nie zanosi się na zmiany, no może lekki spadek w następnym tygodniu. Tak będzie do świąt wielkanocy, a po świętach niechce sie mówić L 0,25

Obserwatorjaj stara się czasami napisać "coś mądrego" ale, jak widać, w ogóle mu to nie wychodzi. Zamiast tego pisze głupoty i robi z siebie pośmiewisko. Jak czytam jego wpisy to mi ręce opadają. Ten facet nie ma zielonego pojęcia o tym, co pisze.

W powyższym wpisie zapomniał dodać o którą Wielkanoc mu chodzi. O 2015, czy o 2017 ? A co z Bożym narodzeniem ? No i przerwa sylwestrowa. Rozumiem, że tu żadnych zmian na plus lub na minus nasz jasnowidz nie przewiduje. Dobrze, że nie dodał na koniec, że na sklepach jest "ruch wakacyjny".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pożyjemy zobaczymy , a faktycznie chodziło mi o bożenarodzenie Panowie ja bym chciał by cena była wyższa , ale nie mamy na to wpływu. Dawałem do sklepu jaja L w opakowaniu 10 szt po 0,34 , a dzisiaj dzwonią że mają oferte po 0,30 i odpuściłem. To gdzie ta cena i zbyt jak w listopadzie są podjazdy i towar po kosztach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kochani, do nowego roku ani trzy miesiące po cena za wiele się nie zmieni w całej UE. Jak mi wiadomo na dzień dzisiejszy jest około 3 mil... jaj nadprodukcji w całej UE, trzeba wiec poczekać aż się uluzni na rynku jajecznym, wtedy będziemy zarabiać tz. ci co zostaną

A ja mówię: więcej kurników, więcej klatek, więcej kur w klatkach. Może wtedy będzie lepiej ! javascript:emoticon(':lol:')

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupował ktoś z was jaja na igrit.pl ? Korzystaliście z tego portalu ?

 

 

 

Cytuje jedno z ogłoszeń tego portalu

 

 

"Sprzedam około 50 jaj wiejskich dziennie. Cena do uzgodnienia. Przy zakupie większej ilości, możliwy dowóz w okolicy Staszowa (woj. świętokrzyskie). "

 

 

 

Hahahahahahahaha nie mogę się powstrzymać hahahahaha

Te ilości mnie przerażają, to jest portal dla grubych ryb hahahahahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie duże stanęło i tanieje.... ...... oby listopad nie był gorszy jak obecnie...

pozdrawiam

musze jechać BMW do serwisu na przegląd ..odezwę się wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie duże stanęło ...

Przykro mi, że Ci stanęło. Boli ?

 

musze jechać BMW do serwisu ....

Jak to mówią: Będziesz Miał Wydatki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie duże stanęło i tanieje.... ...... oby listopad nie był gorszy jak obecnie...

pozdrawiam

musze jechać BMW do serwisu na przegląd ..odezwę się wieczorem

 

 

To wymień na młodszy model, jak jeździsz starym parchem to i serwis musisz odwiedzać

 

 

Tak tak, duże stanęło, ale tylko u Ciebie. Zmień branże, bo w tej ciągle marudzisz i coś zawsze Ci nie pasuje. Po co się męczyć???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam 2 linie do wody, na ściółkę, lub odchów ( około 80m każda ), kompletne, używane, z pastuchem. Mazowieckie info 888-501-500

Czyżby szwedzka używka miała być wstawiana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
biedrona wymień bm-ke na Panamere , warto

 

 

 

Drogi kolego ale biedronka jeździ bmw 316i z gazem z 89r, jak by sprzedał to kupił by co najwyżej długopis z nadrukiem panamera hahahahahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam 2 linie do wody, na ściółkę, lub odchów ( około 80m każda ), kompletne, używane, z pastuchem. Mazowieckie info 888-501-500

Czyżby szwedzka używka miała być wstawiana?

 

Szczerze mówiąc nie pamiętam nazwy, ale coś używanego. Chyba meller, czy jakoś tak, a linie zostały po poprzednim właścicielu.

 

Ceny bez zmian.

 

1A poszło dzisiaj za 27gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...