Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Ale bedzie jazda po swietach

 

raczej przywóz nie jazda każdy będzie wiózł obyś oDebra1ł na marginesie cena jaja L- na poziomie hurtu 0,33 jak pisałem prawie dwa lata temu była by oki, ale wtedy pro..... mnie linczowali pisali że cena ta poniżej kosztów teraz macie lepiej to forum nie zmieni cen , ale nasze pójście na wybory może coś zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

humor na dobranoc bzyka jasio babcie i wchodzi ojciec do pokoju pytając , co ty robisz? jasio na to , ty bzykasz moją matkę , a ja twojej nie mogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale bedzie jazda po swietach

 

raczej przywóz nie jazda każdy będzie wiózł obyś oDebra1ł na marginesie cena jaja L- na poziomie hurtu 0,33 jak pisałem prawie dwa lata temu była by oki, ale wtedy pro..... mnie linczowali pisali że cena ta poniżej kosztów teraz macie lepiej

I dzisiaj też tak powiem. Cena 0.33 byłaby ok, gdyby była taka przez cały czas. Przy obecnych cenach paszy naprawdę nie można by narzekać.

Ale że cena jest teraz do dup.y, to krótkotrwały wzrost ceny nawet do poziomu 40 groszy nie wystarczy, żeby w ciągu pół roku pokryć nasze straty.

Jeśli nie rozumiesz tego biznesu, to lepiej się nie odzywaj. Już Ci to kiedyś mówiłem, że czytając Twoje posty mam wrażenie, że piszesz je chyba tylko po to, żeby się dowartościować. Nie rób tego. To ci nie wychodzi. Zamiast pokazać, jaki jesteś mądry, ośmieszasz się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden handlarz napisał:

 

Sprzedaje jaja L-ka po 0,36 gr

 

Zakup wynosi L-ka 0,26 gr (hodowca dowozi mi na miejsce)

Pracownik i paliwo 0,01 gr (dowóz na sklep)

Mój zysk to 0,09 gr ze sztuki

Moje zadanie to wyciągnięcie telefonu ,zamówienie towaru , no i zaniżanie ceny na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech sobie kupi 50 tys kur 18 tygodniowych ferme klatki pasze wytlaczanki roboty nie bede mu zalowal ciekawe ile mu zaplaca za jajo i co bedzie z nim po 80 tygodniach

NIE MUSZE ISC DO LEKARZA w marcu rusza moja ferma 260 tys szt a dla zainteresowanych najwiekszy producent w Polsce zwieksza z 5,5 mln dziennie do 9 mln na dzien do lipca chce byc najwiekszym w europie .Jemu sie opłaca zwiekszanie mi tez a kto płacze niech płacze a ja bede liczył zysk .ale wszytko za gotówke kupuje a nie jak padalce na tym forum kredyty i dofinansowania.to po (słowo zostało usunięte)a jezdzicie BMW jak macie non stop straty wytnijcie stada na salmonelle Panstwo wam zwóci szkody i idzcie pracowac do marketu za 1000 zł miesiecznie przeciez lepiej miec 1000 zł niz dokładać do interesu.Co ja wiem to wy dokładacie do jajka od 14 lat bo tyle jestem w brazy.uratował was styczen 2012 to po co wydaliscie kase .

 

CENA JAJ W DÓŁ CENA KURY TAKZE W DÓŁ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech sobie kupi 50 tys kur 18 tygodniowych ferme klatki pasze wytlaczanki roboty nie bede mu zalowal ciekawe ile mu zaplaca za jajo i co bedzie z nim po 80 tygodniach

NIE MUSZE ISC DO LEKARZA w marcu rusza moja ferma 260 tys szt a dla zainteresowanych najwiekszy producent w Polsce zwieksza z 5,5 mln dziennie do 9 mln na dzien do lipca chce byc najwiekszym w europie .Jemu sie opłaca zwiekszanie mi tez a kto płacze niech płacze a ja bede liczył zysk .ale wszytko za gotówke kupuje a nie jak padalce na tym forum kredyty i dofinansowania.to po (słowo zostało usunięte) jezdzicie BMW jak macie non stop straty wytnijcie stada na salmonelle Panstwo wam zwóci szkody i idzcie pracowac do marketu za 1000 zł miesiecznie przeciez lepiej miec 1000 zł niz dokładać do interesu.Co ja wiem to wy dokładacie do jajka od 14 lat bo tyle jestem w brazy.uratował was styczen 2012 to po co wydaliscie kase .

 

CENA JAJ W DÓŁ CENA KURY TAKZE W DÓŁ

Łoł ! Koleś, ale pojechałeś. Takich głupot, to już dawno nigdzie nie czytałem. Czy Ty się oby na pewno dobrze czujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exportimp.. nie musi wiedzieć nic ludzi będzie miał cały sztab od tego... i menagera za 20 tysi na miesiąc...(może podkupi go od pana W.) i po roku zamiast 260 tys. będzie 500 tys. ! My ćmoki nie odzywajmy się bo koleś ma rację ps. a ja jutro chustka na głowe i kolejny pracownik do zwolnienia....Zycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...