Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

mój hodowca mówi mi cena 26gr. ok płace,mówi mi 36 gr.ok płace ,ja dolicze swoją marże i jest oki. także oco bijesz koles .tylko duzi hurtownicy zaniżają którzybiorą po 15-20 palet zaniżają.i rzucają ofertą hodowcą którzy nie mają na paszę.znam kilku i biedrona może się z nimi ustawić w szeregu

No przecież Biedronka napisał, że ten Twój producent to głąb bo przy tej ilości to powinien brać od Ciebie 0.28/0.29 gr. a bierze 0.26. Nie rozumiem, dlaczego wdałeś się z Biedronką w dyskusję, skoro on napisał tylko tyle, że cena 0.26 na innych fermach obowiązuje przy większych ilościach. Albo nie umiesz czytać, albo masz poważny problem ze zrozumieniem czytanego tekstu.

PRZECIEŻ BIEDRONKA SPRZEDAJE M-19-20GR. L-23 GR. TO PO ILE ON KUPUJE CO YOYO MISTRZU EKONOMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kładz się spać bo rano koszyk i na rynek
JA NA ŻADEN RYNECZEK MIE MUSZE CHODZIC CHYBA ŻE PO WARZYWA DO ZUPY.KLIENCI CZAKAJĄ NA ME PYSZNE JAJA W UMÓWIONYM MIEJSCU. 130-140 WYTŁOCZEK DZINNIE.DETAL KRZYWDY NIE MA ZA 3 GODZ.PRZYJEMNEJ PRACY.I BEZ STRESU JAK PRODUCENCI.A TY CENKA BUSY POMOGŁEŚ TACIE ZAŁADOWAĆ I DAWAJ W TEREN ODBIJAĆ PUNKTY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZAPODAM "SUCHARA"Z RANA BIEDRONKA TO SAMIEC CZY SAMICA JAK BY NAPISAŁ"HIENA" TO ODRAZU BYM WIEDZIAŁ ŻE TO OBOJNIAK

 

Kim by nie była nie masz prawa obrażać

 

j1gi.jpg :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZAPODAM "SUCHARA"Z RANA BIEDRONKA TO SAMIEC CZY SAMICA JAK BY NAPISAŁ"HIENA" TO ODRAZU BYM WIEDZIAŁ ŻE TO OBOJNIAK

 

Kim by nie była nie masz prawa obrażać

 

j1gi.jpg :

SAM SPIERDALAJ BURACZKU TATA MA TATA DA PRZYPOMNIEC CI TWOJE WPISY Z POCZĄTKU ROKU JAK KAŻDEMU CISNOŁEŚ,KRÓTKĄ MASZ PAMIĘĆ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenujące te przepychanki jak w sejmie ceny bez czary mary :

 

XL 0,34 L 0,24 M 0,20 S 0,16 lub O 0,34 S 0,27 IA 0,24 IB 0,22 IIA0,20 IIB 0,17-0,18 detal umarł hurt dogorywa no i d..a tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiążę stałą współpracę z Fermą 1-pl , posiadającą pakownię. Tylko świeży towar z własnej produkcji , jeżeli masz "chrzczony" nie dzwoń - potrzebuję oryginalne 1-pl. Polska południowa - tel. 690-668-545

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

....słyszał kto o kurach co się niosą w zimę na wybiegu????

Jak ktoś słyszał to zamawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żenujące te przepychanki :oops: jak w sejmie :roll: ceny bez czary mary :

 

XL 0,34 L 0,24 M 0,20 S 0,16 lub O 0,34 S 0,27 IA 0,24 IB 0,22 IIA0,20 IIB 0,17-0,18 detal umarł hurt dogorywa no i d..a tam :? :? :?

 

Detal umarł i nie prędko się podniesie. Jeżeli klient ma alternatywę w sklepie 10 jaj M - 4,49 zł ( pół kilograma jaj ) a obok ćwiartka z kurczaka - 4,49 zł. /kg to co wybierze? Na obiad jajecznica czy kurczak? Dopóki detal nie zrezygnuje z 80% marży ( a nie zrezygnuje gdy jest atakowany towarem z każdej strony) to nic się nie zmieni. Na kurczaku marża sklepu przy dobrych wiatrach 10-15%. I zawsze coś jest w promocji.

Ceny hurt potwierdzam jak wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam połowy dorsza udane po kilku dniach , a tu widzę że ciekawie było cyna bez zmian w tym tygodniu jak widziałem dokumenty jestcyna to sprzedawaj na targu te jaja po 0,80 . masz busy to i straganiarki ogarniesz ide spać po cięzkich dniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię jaja - 10 palet tygodniowo !

 

2A - 1B - 1A

 

Polska południowo-wschodnia

 

695-423-229

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rapid

PostWysłany: Sob Lis 16 7:17 GMT 2013 Temat postu: Kupię !!!

Kupię jaja - 10 palet tygodniowo !

 

2A - 1B - 1A

 

Polska południowo-wschodnia

 

695-423-229

 

 

podaj ceny jakie chcesz zapłacić za ten towar ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...