Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

potentat w branży wali kolejne dwie hale i na tym nie chce zakończyć........

Komornik będzie miał co licytować !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potentat w branży już jest winien ponad 100 MILIONÓW za pasze

 

zapewne nie płaci dlatego że nie ma tylko dlatego że woli inwestować , a za jaja ma pewnie ze 200 milionów do oDebra1nia yoyo dokupisz bo cyna bedzie atrakcyjna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potentat w branży już jest winien ponad 100 MILIONÓW za pasze

 

zapewne nie płaci dlatego że nie ma tylko dlatego że woli inwestować , a za jaja ma pewnie ze 200 milionów do oDebra1nia yoyo dokupisz bo cyna bedzie atrakcyjna

Może Ty kupujesz za cynę albo jeszcze inny złom, ale ja jak wystawiam do sprzedaży to wystawiam normalną CENĘ w PLN.

A tak przy okazji, to faktycznie widać, że Ty NIE MASZ ZIELONEGO POJĘCIA o czym piszesz. Skup się może lepiej na swojej działalności a nie na komentowaniu czegoś, na temat czego nie masz podstawowej wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wal się na ryj i nie wkó,rwiai ludzi pala..ncie. (słowo zostało usunięte) od lat że dom sprzedałeś na pasze i wiele durnych pomysłów masz. koszyk do łapy filce na nogi i zbieraj jaja. dobrze że ty wiesz o czym piszesz chłopku małorolny. co ty wiesz o produkcji masowej jaj. nie komentuj więcej moich wpisów bo nie ręcze za siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dopisz sobie wywoz wlasny 6 tirow w tygodniu w busach bedzie ci lepiej pajacu

PS Gej to cie zrobil (Bez obrazy dla gejow) znam kilku i sa normalni nie musza klikac co 15 min zeby czuc sie dowartosciowani

 

No ale tak jak pajac napisal ROK PRODUCENTA CENA DO GORY [/code]

 

wal się geju w kakaowe oczko

 

to jest mądre co pisałeś jajcunie? przeczytaj swoje wcześniejsze posty , albo zmień hasło przed dziećmi , a dopiero oceniaj innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra będę starał się coś podnieść, zobaczymy jak zareagują moi odbiorcy?

 

Ps.

przecież to już zima, a i święta za chwile..

- starczy tej promocji

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wal się na ryj i nie wkó,rwiai ludzi pala..ncie. (słowo zostało usunięte) od lat że dom sprzedałeś na pasze i wiele durnych pomysłów masz. koszyk do łapy filce na nogi i zbieraj jaja. dobrze że ty wiesz o czym piszesz chłopku małorolny. co ty wiesz o produkcji masowej jaj. nie komentuj więcej moich wpisów bo nie ręcze za siebie

Masz jakieś problemy emocjonalne ? Chcesz z kimś o tym porozmawiać ? Może weź jakieś czopki na rozluźnienie, bo wyglądasz na bardzo spiętego.

Tak się składa Panie obserwatorjaj, że akurat trochę wiem na temat produkcji. Jestem hodowcą od 30 lat i znam dobrze tą branże. I naprawdę ręce opadają, jak czytamy tu "mądrości", które wypisujesz. Nie krytykowałbym Ciebie, gdybyś nie pisał głupot. Niestety, Twoje wpisy do mądrych nie należą. A Twoj powyższy wpis kwintesencją Twoich możliwości.

Zwróć uwagę, że zawsze odnoszę się do Twoich wpisów a nie do Ciebie personalnie. Wielokrotnie próbowałem Ciebie przestrzec i prosiłem, żebyś nie robił z siebie na forum pośmiewiska. Naprawdę po Twoich wpisach widać, że nie masz pojęcia o sytuacji hodowców, o produkcji jaj ani o wielu problemach z tym związanych. Nie znam Ciebie, i Cię nie oceniam. Oceniam za to Twoje wpisy. A te są niezbyt mądre. I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś ludzi traktowałem dobrze. Teraz z wzajemnością .

 

uczę się od najlepszych Panie jajczarek

 

4ev7.jpg}

 

 

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepłacasz ja kupuje 0,25 i też przepłacam, ale z drugiej strony 0,01gr na jaju to jest 90 zł razy ilość palet to prosty rachunek ameryki nie odkryłem cyna stabilna i nie zanosi się inaczej. są zapytania z rumunni , ale to chyba tylko zapytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przepłacasz ja kupuje 0,25 i też przepłacam, ale z drugiej strony 0,01gr na jaju to jest 90 zł razy ilość palet to prosty rachunek ameryki nie odkryłem cyna stabilna i nie zanosi się inaczej. są zapytania z rumunni , ale to chyba tylko zapytania
MOŻE I PRZEPŁACAM ALE NIE BIORE AŻ TAK DUŻEJ ILOŚCI JAK CO NIEKTÓRZY NA TYM FORUM TOWAR MAM ŚWIEŻY. BIORE OD JEDNEGO DOSTAWCY 3 LATA I NIE NARZEKAM HODOWCA CHCIAŁBY 36 GR.OK ZAPŁACE .PŁACIŁEM JUŻ 50GR.I DAŁEM RADE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie masz racje , każdy tyle płacił i jak przyjdzie taki czas że unia zrobi nas w h.uja jak ostatnio to będziemy tyle płacić , ale to już było i nie wróci więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przepłacasz ja kupuje 0,25 i też przepłacam, ale z drugiej strony 0,01gr na jaju to jest 90 zł razy ilość palet to prosty rachunek ameryki nie odkryłem cyna stabilna i nie zanosi się inaczej. są zapytania z rumunni , ale to chyba tylko zapytania

 

Jaki Ty dobroduszny jesteś? Jak słyszę takie bzdury "przepłacam", a płacisz g.... cenę, to się człowiekowi scyzoryk w kieszeni otwiera. Pisałem wielokrotnie, jak Ci za drogo to sobie kurnik postaw. Będziesz miał po 10gr. tak jak co niektórzy koszt produkcji wyliczają na tym forum.

 

 

Ceny słabe, ale stabilne. Magazyn pustoszeje i sporo nowych klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przepłacasz ja kupuje 0,25 i też przepłacam, ale z drugiej strony 0,01gr na jaju to jest 90 zł razy ilość palet to prosty rachunek ameryki nie odkryłem cyna stabilna i nie zanosi się inaczej. są zapytania z rumunni , ale to chyba tylko zapytania

Obserwatorjaj znowu "błysnął" intelektem. Ciekawe, czy on się czasami zastanawia nad tym, co pisze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...