Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny jaj na dziś:

XL- brak

L - 0,26

M - 0,24

S - 0,21

 

Generalnie dużo telefonów odnośnie M i S. Niektórzy proponują za te sorty więcej niż napisałem ale tu chyba i tak nikt nie uwierzy więc pisze te najniższe propozycje. Co do kłótni na tym forum to ja z moimi handlarzami żyję dobrze od wielu lat. Zarówno oni jak i ja wiemy, że koniunktura jest różna i trzeba się do tego dopasowywać aby wspólnie dalej działać w tym sektorze. Mam nadzieję, że niektórzy tutaj też to zrozumieją i przestaną się "obrzucać błotem". Bo ja bym bez tych którzy odbierają jaja regularnie nie przetrwał ale i oni zdają sobie sprawę z tego, że wiele razy towar dla nich był w stabilnej cenie wtedy kiedy gdzie indziej go nie było i był bardzo drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego farmer1966, ceny mamy bardzo podobne i zgadzam się z Tobą w 100% co do układów z handlarzami.Przez lata można wyciągnąć wnioski z kim warto handlować a kto szuka frajerów...Takich kilku tu na forum można zlokalizować....Szkoda ,że tak mało tu osób "normalnych"i konkretnych...I jak zwykle biedronka wrózy,co nastąpi,czyli ceny sięgną dna ! Myśle ,że może być zupełnie inaczej, bo wielu hodowców likwiduje częśc produkcji (ja do nich się zaliczam) Więc może nie będzie aż tak zle..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM, TAK OD CZASU DO CZASY TU ZAGLĄDAM I NIC CIEKAWEGO DO POWIEDZENIA NIE MACIE TYLKO JEDEN DRUGIEMU DOGRYZA ,I TAK SIĘ ZASTANAWIAM PO CO TO FORUM JEST ,BO ANI CENY KONKRETNEJ ,ANI NOWINEK,NO PANOWIE, PANIE PISZMY SENSOWNIE I NA TEMAT ,POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedronka dostala szklana kule do wrozenia na mikolaja ? I przepowiada przyszlosc hodowcom na rok 2014 .?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy to prawda że mają zakazać produkcji na ściółce w obecnej formie ?

jak u was ruch i ceny .... no i czy magazyny wyczyszczone do bieżącej sprzedaży

czesc

 

 

Powiem ci kolego że osobiście jestem za likwidacja tych śmiesznych "ferm'' , jajko jest brudne i nie estetyczne , z resztą nikt poważny w dzisiejszych czasach w ściółki się już nie bawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy to prawda że mają zakazać produkcji na ściółce w obecnej formie ?

jak u was ruch i ceny .... no i czy magazyny wyczyszczone do bieżącej sprzedaży

czesc

 

 

Powiem ci kolego że osobiście jestem za likwidacja tych śmiesznych "ferm'' , jajko jest brudne i nie estetyczne , z resztą nikt poważny w dzisiejszych czasach w ściółki się już nie bawi

 

nie generalizuj , że są brudne i nieestetyczne , z mojej fermy jest jajko czyste i estetyczne, niejednokrotnie czystsze od klatkowego , sam widziałem jajko klatkowe usyfione że hej u mojego hurtowego odbiorcy

 

zakazać a dlaczego , Niemcy idą w kierunku odejścia od produkcji w klatce tylko ściółkowe , co siejesz propagandę biedron , skąd takie info

 

stan magazynowy zero zejście ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy to woliera a nie ściółka choć już ta woliera się znudziła i wolą produkować w klatce , kolego egg2pl masz czyste jaja bo każde jedno myjesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam cenki?

duże zainteresowanie M i S.

na fermach za M mówią 23 gr,ale jeszcze nie znalazłem fermy na której można byłoby załadować 8-10 palet M bo wszystko idzie na bierząco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wydzierżawię tanio kurnik 1200m2 w Busko Zdroju woj.Świetokrzyskie ,interesuje mnie tylko długa dzierżawa. Darek 663-950-192.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niemcy to woliera a nie ściółka choć już ta woliera się znudziła i wolą produkować w klatce , kolego egg2pl masz czyste jaja bo każde jedno myjesz

 

swoje tak tych od kury nie muszę , nie siej propagandy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,kol.egg2PL ma zupełną rację,ściółkowe kury są dzis o niebo inteligentniejsze i tez idą z duchem czasu na dzień dzisiejszy 97%jaj jest w gniazdach,już o tym pisałam,jaja z klatek wcale nie są czystsze...a pan jest cenaniemaceny musiał robić zakupy w marnym kurniczku.Pamietajmy-jaki pan taki kram.Po 15 latach klatek mamy teraz ściółkę i święty spokój magazyn zerowy,wszystko idzie na bieżąco,pozdrawiam,miłego popołudnia życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,kol.egg2PL ma zupełną rację,ściółkowe kury są dzis o niebo inteligentniejsze i tez idą z duchem czasu na dzień dzisiejszy 97%jaj jest w gniazdach,już o tym pisałam,jaja z klatek wcale nie są czystsze...a pan jest cenaniemaceny musiał robić zakupy w marnym kurniczku.Pamietajmy-jaki pan taki kram.Po 15 latach klatek mamy teraz ściółkę i święty spokój magazyn zerowy,wszystko idzie na bieżąco,pozdrawiam,miłego popołudnia życzę

 

 

 

Skoro są tak inteligentne może by je na studia posłać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na tym forum jak zwykle riposta musi być cięta...chciałam tylko uświadomić niektórym panom,że mit o ;brudasach ze ściółki; został dawno obalony.Chyba,że macie do czynienia z bardzo starą metodą chowu i nie dopilnowaniem ze strony producenta porządku i czystości ale to już inna bajka.Osobiście wiem swoje i nie mam zamiaru udowadniać,że nie mam garbu pozdrawiam wszystkich i miłego popołudnia życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te myte 3% jaj proszę sprzedawać osobno, bo ciężko je wyłapać, zawsze jak kupię ściółkę to trafiają się zbuki u klientów. Jakby ktoś nie wiedział to myte jajko traci swoją naturalną ochronę i w zasadzie powinno być traktowane jak stłuczka, do szybkiego zużycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie rafall8888 nie musi mi pan o tym mówić,dla mnie to jest tak normalna rzecz jak poranna kawa takie jajko idzie do natychmiastowego zużycia nie do handlu...milutkiej niedzieli życzę i jak najmniej mytego jajka z klatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dzwonek na podnoszenie cen

- trzeba podnosić aby po świętach było z czego opuścić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...