Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

'Nie wiem jak jest z tym poziomem produkcji ale znalazłem artykuł w którym piszą że jest niższy niż w roku 2011.Polecam artykuł w internecie pt "Polacy nieskorzy do jedzenia jaj" w którym autor pisze że za spodek spożycia odpowiadają dietetycy bo wmawiają ludziom że jajka są niezdrowe [mam takiego kolegę któremu dietetyk zakazał jeść jaj].Osobiści uważam że winne są też media które nie dość że nie zachęcają do tego aby Polacy jedli ich więcej [Japończycy dwa razy tyle co my]a wręcz przeciwnie głosząc tezy w programie [nie pamiętam tytułu]który prowadzi pani Anna Guzik że jaja z majonezem są bardzo niezdrowe .

 

Niestety potwierdzam. Mój dietetyk kazał jeść nie więcej jak 2 na tydzień.

Magazyn na zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie Jajczarek, jak tam Twoje inwestycje ? Nowe kurniki już obsadzone ?

 

A dziękuje wszystko jest OK

 

Ps

Następne w planie

Dzięki Takim hodowcom mamy pewność, że cena dłuuugo jeszcze będzie na bardzo niskim poziomie.

Takim z dużej litery? Taki mamy poziom i takie efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie Jajczarek, jak tam Twoje inwestycje ? Nowe kurniki już obsadzone ?

 

A dziękuje wszystko jest OK

 

Ps

Następne w planie

Dzięki Takim hodowcom mamy pewność, że cena dłuuugo jeszcze będzie na bardzo niskim poziomie.

Takim z dużej litery? Taki mamy poziom i takie efekty.

Wyrażasz się dosyć enigmatycznie. Czego poziom ? Jakie efekty ? Możesz pisać trochę jaśniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM . JAK W TEMACIE L-26GR.DZISIEJSZA DOSTAWA TOWAR Z WCZORAJSZEGO ZBIORU.DLA NIEKTÓRYCH TO PEWNIE DUŻO ALE TYLE PŁACE OD OKOŁO 5 MIESIECY.I NIE NARZEKAM NA JAKOSĆ. ZAPŁACIŁBYM WIĘCEJ JAK BY BYŁO TRZEBA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoyo zmień dietetyka albo powiedz mu niech przeczyta artykuł " Jaja na zdrowie-rozmowa z prof.Tadeusze Trziszką " . Osobiście polecam każdemu przeczytanie rozmowy z tym gościem. Jest to profesor który zrobił doktorat i habilitacje z jaj. A tak a propo burzy orkan CI nie wystarczy :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magazyn na zero

Produkcja schodzi na bieżąco, ale co niektóre fermy już się sypią.

Po Nowym Roku będzie przesiew. Tanio to już było.

Teraz tylko stare jest tanie, albo lejące się.

Pozdrawiam i życzę wszystkim hodowcą wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia zamierzonego celu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yoyo zmień dietetyka albo powiedz mu niech przeczyta artykuł " Jaja na zdrowie-rozmowa z prof.Tadeusze Trziszką " . Osobiście polecam każdemu przeczytanie rozmowy z tym gościem. Jest to profesor który zrobił doktorat i habilitacje z jaj.

Smakoszjaj, do której mojej wypowiedzi nawiązujesz ? O co Ci chodzi z tym dietetykiem ???? Piłeś coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czeka nas naturalna selekcja, tylko mocniejsi zostaną na rynku

Ta selekcja właśnie się odbywa.

Na rynku zostaną najmądrzejsi więc najsilniejsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyżekłem sobie, gdy towaru zabraknie to mam takich h.... których zmuszony będę musiał docenić, klękanie błagalnie nic im nie pomoże, wtedy ja im dam promocje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po bardzo długim czasie Panie i Panowie orientujecie się jakie są ceny za kilogram ciężkiej kury nioski mięsnej i jakie terminy płatności mają ubojnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZYŻBY JAJCZAREK SIĘ ZDENERWOWAŁ SIĘ NA SWOJEGO STAREGO PRZYJACIELA A BYŁO TAK PIĘKNIE. TAK GO BRONIŁEŚ JAK MÓWIŁEM ŻE JEST H.....!!!AHH CI LUDZIE TAK SZYBKO SIĘ ZMIENIAJĄ PS.TEŻ NA POCZĄTKU MOJEJ PRZYGODY Z JAJAMI,MIAŁEM DO CZYNIENIA Z TAKIM JAK BIEDRONA.OTWORZYC (DUŻĄ)SZOPKE I WYDAC PALETKE I PRZYTULIC 6 GR. NA JAJU I JESZCZE NIE ŚWIEŻE. NIE WYJEŻDZAJĄC Z PODWÓRKA. I TAK DWA, TRZY RAZY W TYGODNIU. NIE TRWAŁO TO DŁUGO.NASZCZĘSCIE TYLKO MIESIĄC TAKI JAK BIEDRONA NA WAS ŻERUJE PRODUCENCI KOCHANI JAK WAM BRAKUJE.DO PASZY ITD. ZAWSZE PŁACE CENE JAKĄ MOWI MÓJ HODOWCA I SIE NIE TARGUJE W TYCH CZASACH,CHYBA ZEBY BYLO PO 50GR.TO BYM SIE TARGOWAŁ.POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ŻYCZE MIŁEGO WEEKENDU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak biedronka taka szczera i sie bawic chce w swietego mikolaja,toniech zrobi promocje ze swojego wora !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

promocje i umowy na markety dawno ustawione i umowy podpisane , a wy drobni hodowcy jak zwykle z ręką w nocniku się budzicie czemuś biedny? boś głupi czemuś głupi? boś biedny ilość napędza dochód w tych czasach. skończyło się eldorado zarobku 0,20 gr na jaju i teraz forum się ożywi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
promocje i umowy na markety dawno ustawione i umowy podpisane , a wy drobni hodowcy jak zwykle z ręką w nocniku się budzicie czemuś biedny? boś głupi czemuś głupi? boś biedny ilość napędza dochód w tych czasach. skończyło się eldorado zarobku 0,20 gr na jaju i teraz forum się ożywi

Jarałeś coś ?

Wypisujesz takie głupoty, że nawet nie wiadomo jak to skomentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czemu jestem biedny? bom głupi czemu głupi? bom biedny ilość napędza dochód w tych czasach. skończyło się eldorado zarobku 0,20 gr na jaju i teraz forum się ożywi

 

Jak mnie bardziej rozsierdzicie, to odbiore sobie życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czemu jestem biedny? bom głupi czemu głupi? bom biedny ilość napędza dochód w tych czasach. skończyło się eldorado zarobku 0,20 gr na jaju i teraz forum się ożywi

 

Żebyś głupot już nie gadał, lepiej by cię ktoś przebadał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ty uwazaj zebys sie nie obudzil z kupa w reku ,a ohodowcow to sie przestan martwic ,nie wazne czy duzy ,czy maly ,wazne ze sobie radza .Wy tylko czekacie ,zeby ktos sie wylozyl , martw sie osiebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać tu ,że cytowany jak też cytujący badania musiałby zrobić...ale cóż to zmieni ? Tylko diagnoza powstanie ! A tu terapia intensywna jest wskazana... Jeden ograniczony umysłowo a drugi ma jak widać rozdwojenie jażni...Sorry ale nie da się tego czytac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...