Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

nie chce mi się pisać z Tobą. pakownia bije swój numer na jaju jak kupuje wiejskie. tak mam w przepisach od powiatowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie spokój z tymi numerami, najważniejsze ze zaczyna być ruch w jaju

 

Ps.

Czasami chciałbym być ptakiem żeby móc latać nad konkretnymi ludźmi i srać im na głowę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Obserwator dałeś popis wiedzy.

pakownia bije swój numer na jaju jak kupuje wiejskie

 

Teraz się przyznaj jak to tatuś Twój robi wała z nabijaniem numerów 1-PL na jajach klatkowych. Bo raczej Ty za to odpowiedzialny nie jesteś bo wiedzę masz na poziomie 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwatorjaj jak zwykle "błyszczy" inteligencją. Żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pakownia nie może kupić jaj wiejskich bez numeru... w haccp powinieneś to mieć nawet zapisane... jaja możesz wysłać nawet za granicę jako ferma i tam pakownia nabija numery fermy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żenada ! jednak sami rolnicy co kury macają i przepisów nie znają . , a jajczarek się zniża do ich poziomu. wstyd. czytać przepisy a nie kury macać zresztą produkcja za grosz , a sprzedaż za 0,10 gr. butaki je,bane. wam nieda sie przetłumaczyć. dokładajcie dalej tumany w filcach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obserwatorjaj jak zwykle "błyszczy" inteligencją. Żenada.

 

sprzedaj dom , a napewno błeśniesz zapomiałem przecież ty sprzedałeś śpisz w kurniku i ruc.hasz kury bo żona cię opuściła nie dziwie się Jej. ty zawsze dokładasz to już pewnie wszystko sprzedałeś o.dpie.rdol się od mojej osoby to jest rada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ,że prawda boli ale zeby aż takiego szału wściekłości dostać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykła logika podpowiada ,że na jaju musi być nr.fermy !!! W razie jakichkolwiek problemów z jajem np.salmonella , wiadomo z jakiej fermy ono pochodzi ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obserwatorjaj jak zwykle "błyszczy" inteligencją. Żenada.

 

sprzedaj dom , a napewno błeśniesz zapomiałem przecież ty sprzedałeś śpisz w kurniku i ruc.hasz kury bo żona cię opuściła nie dziwie się Jej. ty zawsze dokładasz to już pewnie wszystko sprzedałeś o.dpie.rdol się od mojej osoby to jest rada

Ojoj. Widzę, że masz bardzo poważne problemy z nerwami. Weź może jakąś pigułkę.

Jak piszesz na publicznym forum, to powinieneś być przygotowany na to, że inni będą komentowali to, co piszesz. A wypisujesz takie głupoty, że naprawdę nie da się ich pozostawić bez komentarza. Na domiar złego wszystkich ciągle obrażasz. Głupotę można jeszcze jakoś tolerować, ale Twojego chamstwa tolerować się tutaj nie powinno. Jeśli masz COŚ KONKRETNEGO I MĄDREGO do powiedzenia na temat drobiarstwa i cen jaj, to wszyscy to z uwagą przeczytamy. Ale jeśli chcesz się tutaj dowartościowywać jakimiś swoimi głupimi docinkami, to bądź za każdym razem przygotowany na ostrą reakcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAK W TEMACIE L-24GR. DZISIEJSZA DOSTAWA. WESOŁO TU A ZEJŚCIE JESZCZE LEPSZE NIŻ PRZED BOŻYM NARODZENIEM 2013 HA HA HA POZDRWIAM NORMALNYCH STĄPAJĄCYCH PO TYM ŚWIECIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RĘKA NA PULSIE BĘDZWA.;LE trzymaj ją bo ci ku.tas opadnie cyna spada jak poziom mózgu u ceny i yoya, ale czy spadnie do zera? ich zryte łby biją wszystko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RĘKA NA PULSIE BĘDZWA.;LE trzymaj ją bo ci ku.tas opadnie cyna spada jak poziom mózgu u ceny i yoya, ale czy spadnie do zera? ich zryte łby biją wszystko:)

Tu to chyba nawet żadne pigułki nie pomogą. Facet ma poważne problemy z psychiką.

Ciekawe czy jest jakiś moderator tego forum ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest ciole zmodernizuje ci klatki byś w domu mieszkał

 

Nie ubliżaj hodowcom bo możesz jeszcze im buty czyścić i to na błysk, nie masz w swoim zakompleksieniu gdzie się wygadać i popisywać to tak uchodzi z ciebie ten bombelek z gazowanej wody w głowie. Żal czytać i myśle ze czas żebyś zgłosił się do poradni zdrowia psychicznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie napisałam do moderatora , miejmy nadzieje ,że coś zadziała w kwestii,hmmm tego kogoś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łał jajcun się odezwał szacun panie:) swoje posty poczytaj, nie wiem którego ja ale teksty masz (słowo zostało usunięte)ane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...