Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Hodowca sam sprzedaje jak jest wszędzie zejście i jak mu uda się wydrzeć więcej wtedy mowi swojemu stalemu odborcy że kury mniej znoszą bo jest za goraco albo za zimno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz handlarz ma wszystko gratis aty dalej rozczulaj sie nad sobą
Hodowca sam sprzedaje jak jest wszędzie zejście i jak mu uda się wydrzeć więcej wtedy mowi swojemu stalemu odborcy że kury mniej znoszą bo jest za goraco albo za zimno

Ręce opadają, jak się czyta takie wpisy. Jeden "obserwatorajaj" na całe szczęście nam odpadł z forum i natychmiast jego miejsce zajął "kogucik1963".

Czlowieku, przeczytaj swoje kilka ostatnie wpisów. Pleciesz głupoty i na dodatek niepotrzebnie obrażasz hodowców. Użyję Twoich słów: Jak Ci jajko za drogie, to zamknij budę i idź na bezrobocie. Biadolisz i biadolisz. Masz w tym jakiś cel ? Myślisz, że od tego będzie jajko jeszcze tańsze ?

Odpowiadając na Twoje pytanie. NIE- handlarz też niczego nie ma za darmo. Ale koszty i ryzyko ponoszone przez handlarza to jest pikuś w porównaniu z ryzykiem i kosztami hodowcy. Jeśli tego nie kumasz, to znaczy, że o tej branży wiesz mniej więcej tyle, co nic. Po cholerę zabierasz więc głos w sprawach, o których nie masz pojęcia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hodowca jest od produkcji i powinien sprzedawac hurtowo , chcesz byc monopolista.wszedzie sa posrednicy .ktory producent sprzedaje sam?chybatylko ten co ma zly jakosciowo towar i malo operatywny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty z uporem opluwasz hodowców, zastanów się nad własną psychką.

 

Ps.

Może to nie choroba lecz zdziczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hodowca jest od produkcji i powinien sprzedawac hurtowo , chcesz byc monopolista.wszedzie sa posrednicy .ktory producent sprzedaje sam?chybatylko ten co ma zly jakosciowo towar i malo operatywny

 

Za czasów komuny towarzysz Gierek wprowadził zakłady drobiarskie na wzór tych francuskich i nie było pośredników i hodowca żył wszyscy wiedzą jak. Po przemianach ustrojowych zakłady zlikwidowali i rynkiem sterują pośrednicy i hodowcy MUSZĄ stawiać nowe kurniki, brać nowe kredyty, robić coraz większe długi w paszarniach, by tylko się utrzymywać przy życiu. A kolego we Francji jak było tak jest, nic się PRAWIE nie zmieniło i w SKANDYNAWII i w innych krajach zachodnich śmieją się z POLACZKÓW.

 

P.s. Pewnie Cie bardzo boli, że co poniektórzy kupują sobie bryki za kilkaset tysi a ty nie możesz przełknąć śliny bo raz na kilka lat była górka. Uwierz też bym chciał mieć zarobki adekwatne do pracy którą wykonuje. Ale się nie układa taki kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hodowca jest od produkcji i powinien sprzedawac hurtowo , chcesz byc monopolista.wszedzie sa posrednicy .ktory producent sprzedaje sam?chybatylko ten co ma zly jakosciowo towar i malo operatywny

Takich jak ty w necie nazywa się hejterami a w drobiarstwie hien....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwaniaczki zacznijcie uczciwie płacić za jajo to będziemy tylko produkować , choć ja chyba będę sam sprzedawał swoje jaja bo widze jaka to kasa i do czego mi potrzebny pośrednik !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo nie obrażam, ani nikomu nie zazdroszczę to ciebie zzera pazernosc. Cene dyktuje pobyt w kraju i za granica.ceny sa podobne w calej uni.my tez nie zbijamy kokosow.nikt nie musi być handlarzem ani farmiarzem-indywidualny wybór. Wiecej inwestujesz ,ryzykujesz i zarabiasz.nie bądź zlosliwy.konkurencja jest i być musi-tylko uczciwa

ceny na dzis bez szarpania

S-0,24

1a-0,21

1b-0,19

2a-0,18

bolek-0,27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię jaja klasy 1B , 2A oraz 2B .

12 palet tygodniowo ( systematycznie ).

 

woj.Podkarpackie

 

Tel : 607-435-166

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10gr z jaja na czysto macie , i o jakim inwestowaniu mówisz w starego sprintera i szope na jaja

 

sporadycznie sie odzywam , ale czasami ....

zastanów sie co piszesz ?? kto niszczy cene ? mały z" szopą i starym sprinterem" czy wymuskany z kilkoma ciężarówkami na kilkanascie palet i warstwowym magazynem??

sam mam , moze cos lepszego jak szope i samochód w miare nowy , a ceny jakie płace swojemu sa uczciwe , kilka oczek wyżej niz podawane na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja partyzanki nie uprawiwiam a moj zaklad jest w haccapie.chyba ty rozwozisz blaszakami bo ja mam auta specjalistyczne .musisz odwiedzić psychologa bo agresywnosc jest niebezpieczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na codzien sprzedajecie sobie jaja a tu ładujecie sie błotem co to zmieni napewno nie cene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...