Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

szok tyle tych cenów się narobiło jak w supermarketach

cena ogólnie stabilna. każdy wie po ile sprzedaje i po ile kupuje. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważaj na kierowców , bo moi potrafią kupić w markecie jaja i sprzedawać na punktach na lewo dobrze że mam gps w autach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
M- 0.22gr

l- 0.25gr

xl- 0.33gr

L-25GR.DZISIEJSZA DOSTAWA.PO TYLE KUPUJE.PROSZE MNIE NIE ZBESZTAC PO TYLE KUPUJE POZDRAWIAM NORMALNYCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem..

jak wcześniej zostało już wspomniane piszecie i mówicie tutaj ciągle o podwyżkach i cenach, opłacalności produkcji i sprzedaży.

Sami się wybijacie i nas handlarzy którzy Was między innymi utrzymujemy też.

Podjazd dzisiaj na dużą cukiernie IIa- 20gr brutto. I wy mówicie o ciągłych dokładkach do interesu.

Nie mówię bo Ci od tych których biorę towar nie robią takich rzeczy.

No ale w takim przypadku można poddać pod wątpliwość to co piszecie, że opłacalność produkcji zaczyna się od 30gr za jajko.

Współpracuję ze swoimi producentami już od wielu wielu lat ale jak widzę takie podjazdy i czytam to co piszecie to sam już nie wiem co myśleć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety są szaleńcy którzy tak robią. Będzie chwila ceny i zaraz stawiają kolejne kurnikiem bo myślą ze są sami a gdy przychodź kryzys to niewiedza co zrobić z jajkiem i jeżdżą i psują rynek zbytu. Poza tym tak tez robią tacy którzy wezmą 2 lub mniej tys kur i wsadza je do komórki i myślą ze zarobią krocie i przez takich tez się rynek blokuje i wpychają się gdzie się da. A odnośnie tego co Ci się wepchnął to chyba wiem o kim mówisz bo znajomy mi mówił dziś o nim. Bez komentarza na jego temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaraz stawiają kolejne kurnikiem bo myślą ze są sami a gdy przychodź kryzys to niewiedza co zrobić z jajkiem i jeżdżą i psują rynek zbytu. Poza tym tak tez robią tacy którzy wezmą 2 lub mniej tys kur i wsadza je do komórki i myślą ze zarobią krocie:lol:

Odezwał się ten co nie psuje rynku.... Tomaszu powiedz mi z jakiego Ty jesteś regionu ew. woj. bardzo możliwe że Cię znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaraz stawiają kolejne kurnikiem bo myślą ze są sami a gdy przychodź kryzys to niewiedza co zrobić z jajkiem i jeżdżą i psują rynek zbytu. Poza tym tak tez robią tacy którzy wezmą 2 lub mniej tys kur i wsadza je do komórki i myślą ze zarobią krocie:lol:

Odezwał się ten co nie psuje rynku.... Tomaszu powiedz mi z jakiego Ty jesteś regionu ew. woj. bardzo możliwe że Ciebie znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny z tamtego tygodnia jak płaciłem

XL 0,31

L 0,28

M 0,26

Podane ceny brutto na fak RR z dostawą 300 km w jedną strone po stronie hodowcy ilosci hurtowe,innym hodowcom zycze powodzenia jako handlowiec oceniam ze jeszcze ze dwa lata i nie bedzie komu produkowac opserwuje to od 2008 r rewelacja coraz mniej hodowcow coraz nizsza cena panowie handlowcy proponuje hodowcom majtki przez głowe sciagac a za kilka lat gwozdziami bedziecie handlowac to na tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps słowo "HURT" oznacza sprzedaż powyżej miliona jaj tak na marginesie nie mylic z pol hurtem typu 100 200 skrzynkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps słowo "HURT" oznacza sprzedaż powyżej miliona jaj tak na marginesie nie mylic z pol hurtem typu 100 200 skrzynkow

 

Ale z ciebie ....... na rok 1mln jaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ceny z tamtego tygodnia jak płaciłem

XL 0,31

L 0,28

M 0,26

Podane ceny brutto na fak RR z dostawą 300 km w jedną strone po stronie hodowcy ilosci hurtowe,innym hodowcom zycze powodzenia jako handlowiec oceniam ze jeszcze ze dwa lata i nie bedzie komu produkowac opserwuje to od 2008 r rewelacja coraz mniej hodowcow coraz nizsza cena panowie handlowcy proponuje hodowcom majtki przez głowe sciagac a za kilka lat gwozdziami bedziecie handlowac to na tyle

100 % racji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ceny netto z tamtego tygodnia jak sprzedawałem

 

L 0,27

M 0,24

 

Podane ceny netto na z dostawą do 200km

 

100 % racji.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM JAJA 1PL - ''M'' ( 12.000 W TYGODNIU)

FERMA KUR NIOSEK ( WOLNY WYBIEG )

TEL. 600535425

WOJ. WIELKOPOLSKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie 12 tysięcy jaj tygodniowo nie potraficie sprzedać ???

Ale tak to jest najpierw kurki do szopki a potem drapanie po głowie co z jajem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...