Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Yoyo to ja napiszę pierwsza Po zmianie klatek ograniczyliśmy stan o jakieś 15-20 procent !!!!! Mało tego drugi rok jedziemy na 50 % i wiecie co ?! Cenę można uzyskać lepszą,( od cen podawanych przez biedronkę o 3 do 5 groszy wyższą) !!! I owszem, drugie stado w odchowalni ale tylko dlatego ,że obecna kura niebawem do ubojni jedzie... Zdaję sobie sprawe ,że jesteśmy w mniejszości ps.za to za wytłaczanki płace na bieżąco a pasza na terminie 30 dni, bez zwłoki !!!! Dziękuję za rady Jajaczarka nt,rozwoju tej branży !!! Wolę stopniowo zmniejszać tą "chorą " dziedzinę,bo jak nie bessa to pseudo ekolodzy nas skończą wcześniej czy póżniej....Dziękuję pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yoyo to ja napiszę pierwsza Po zmianie klatek ograniczyliśmy stan o jakieś 15-20 procent !!!!! Mało tego drugi rok jedziemy na 50 % i wiecie co ?! Cenę można uzyskać lepszą,( od cen podawanych przez biedronkę o 3 do 5 groszy wyższą) !!! I owszem, drugie stado w odchowalni ale tylko dlatego ,że obecna kura niebawem do ubojni jedzie... Zdaję sobie sprawe ,że jesteśmy w mniejszości ps.za to za wytłaczanki płace na bieżąco a pasza na terminie 30 dni, bez zwłoki !!!! Dziękuję za rady Jajaczarka nt,rozwoju tej branży !!! Wolę stopniowo zmniejszać tą "chorą " dziedzinę,bo jak nie bessa to pseudo ekolodzy nas skończą wcześniej czy póżniej....Dziękuję pozdrawiam

powiem szczerze lepiej miec mniej i 60% samemu w detal pogonic niz 80% gonic posrednikowi tyle w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze lepiej miec mniej i 60% samemu w detal pogonic niz 80% gonic posrednikowi tyle w temacie

 

Widzisz, ja mam inne ambicje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze lepiej miec mniej i 60% samemu w detal pogonic niz 80% gonic posrednikowi tyle w temacie

 

Widzisz, ja mam inne ambicje

jak zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty nie biadol tylko weź sprawę w swoje ręce i pierdxxxxj ta produkcje i handluj... po co cii to wszystko...

 

Panowie handlarze, nie biedolcie nad nami tylko brać się za handel i wchodzić na rynki zagraniczne zobaczymy jacy będziecie kozacy.

- nie sztuka wsiąść pare stłuczek i zawieść na cukiernie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w maju jajko będzie po 0,10 gr i nie będzie komu sprzedać....... ....podobno co dostawa to pasza droższa.... czyżby zboża nie było czy paszarnie kroją za długi ?

czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale przecie to robię, nie wyręczam się przewoźnikiem ( pośrednikiem handlarzem )

To kto tam stoi w tych sławnych kolejkach pod rampą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie tak jak mówi Biedronka albo jeszcze gorzej. Słyszałem, że po świętach 2 duże przetwórnie miesiąc przerwy mają. Zacznie się zabawa w zielone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś już jest etap lejącego się i ciągłych deszczy czyli pleśń za tydzień.... ach strach się bać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale przecie to robię, nie wyręczam się przewoźnikiem ( pośrednikiem handlarzem )

To kto tam stoi w tych sławnych kolejkach pod rampą ?

jak to kto stoi ? najpierw jajczarek potem 2 jajczarek i 3 jajczarek

a na konczu stoi pięćdziesiąty jajczarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziś już jest etap lejącego się i ciągłych deszczy czyli pleśń za tydzień.... ach strach się bać

biedrona to jakie ty masz magazyny? szope z desek pozbijaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szczęście widząc co się dzieje pozbyłem się jaj z magazynu ale widzę co jest u hodowców ...... a co do mojego magazynu to mam lepiankę w ziemi bo chłodniej i na klimie zaoszczędzam....

czesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na szczęście widząc co się dzieje pozbyłem się jaj z magazynu ale widzę co jest u hodowców ...... a co do mojego magazynu to mam lepiankę w ziemi bo chłodniej i na klimie zaoszczędzam....

czesc

spoko tylko uwazaj zeby ciebie nie zalalo po deszczach

znajac zycie to ziemianke w jakiejs niecce zrobiles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poniemieckie bunkry są dobrze odwodnione i mur gruby na 3 m betonu także...... spoko

to zdecyduj sie wkoncu gdzie jaja masz w ziemiance czy w poniemieckim bunkrze bo jedno do drugiego ma sie jak gowno do miodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Biedronka, po co takie wkręty ? Jaka droższa pasza ? Nikt nie podnosi ceny paszy, przynajmniej w mojej wytwórni (De ..) nie. A co do jakichkolwiek podwyżek paszy przez następne miesiące to też ściema. Teraz wytwórnie zaczną się bić o klienta, bo jak im odpadnie wiadomo kto , to niestety (niektóre robiły tylko dla niego) , albo zjadą z ceną , żeby ściągnąć klienta, albo będą się musiały zamknąć. Już jest kilka wytwórni, które jeżdżą i proponują niezłe warunki i terminy długieeee , a jakie ceny fajne nawet do 40 zł różnicy na tonie (pasza dobrej jakości - sprawdzone). A co do ceny jaj po 0,10 gr to nie dajcie się oszukać takiej ceny nie będzie - mniej kur więcej kasy (nie będę się powtarzał , każdy wie o co chodzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedronka czyści te magazyny od 1 kwietnia Czyli spory ten bunkier musi być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Biedronka czyści te magazyny od 1 kwietnia Czyli spory ten bunkier musi być

czysci od kwietnia ale 1945 roku hahahahaahhaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapewne Ciebie ta Twoja firma doi długo na wyższej cenie paszy a Ty zacieszasz ze nie robią podwyżek:D to czemunie zmienisz na sprawdzoną paszę o 40 zł tanszą??

Do Biedronka, po co takie wkręty ? Jaka droższa pasza ? Nikt nie podnosi ceny paszy, przynajmniej w mojej wytwórni (De ..) nie. A co do jakichkolwiek podwyżek paszy przez następne miesiące to też ściema. Teraz wytwórnie zaczną się bić o klienta, bo jak im odpadnie wiadomo kto , to niestety (niektóre robiły tylko dla niego) , albo zjadą z ceną , żeby ściągnąć klienta, albo będą się musiały zamknąć. Już jest kilka wytwórni, które jeżdżą i proponują niezłe warunki i terminy długieeee , a jakie ceny fajne nawet do 40 zł różnicy na tonie (pasza dobrej jakości - sprawdzone). A co do ceny jaj po 0,10 gr to nie dajcie się oszukać takiej ceny nie będzie - mniej kur więcej kasy (nie będę się powtarzał , każdy wie o co chodzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...