Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

hurtownik500

PostWysłany: Sro Kwi 23 12:11 GMT 2014 Temat postu:

sprzedam dwa tiry małej SKI zapraszam 517602281

 

jesteś producentem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tak jakos forum po świętach zamarło wszyscy maja stany zerowe i nie ma kto pisać

chyba hurtownicy zapasy uzupełniają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta, .... i dlatego cena leci w dół.

ciekawe cena w do dolu a wiekszosc ma magazyny na 0 cos mi tu smierdzi

znajac zycie jajczarek zanizy ceny w spolce z biedronka .

Ps. bbiedronka zyjesz czy nadal masz jaja z 1945 roku ? daj znak sygnl ze chinczycy wykupili ostatnia partie tylko jesem ciekaw jaka ? z koncA WOJNY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jajczarek dla ciebie taki maly zarcik

daj jakies fajne foto z magiczna kura moze ustawie sobie jako tapete na kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas nikt kur nie wybija :/ cena dno i poleciała w dół po świętach i to sporo i zejścia i zainteresowania brak. Takie są realia bynajmniej u mnie. Tak złe dawno nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U nas nikt kur nie wybija :/ cena dno i poleciała w dół po świętach i to sporo i zejścia i zainteresowania brak. Takie są realia bynajmniej u mnie. Tak złe dawno nie było

.... postaw jeszcze jeden kurnik (albo dwa). Na pewno wtedy będzie zejście i cena będzie lepsza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więcej handlarzy będą lepiej ceny zbijać ...

Spokojnie. Będzie więcej kurników, to i handlarzy będzie więcej. W końcu nie ma to jak handlować czymś, co można dostać prawie za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie magazyn zero i słyszałem , że:

M- 0,24

L - 0,26

i bez problemu z odbiorem.

Podobno od sierpnia problem z jajem, bo go po prostu nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom twojej inteligencji nie dorównuje do tego forum, usuń konto lepiej IDIO..to!!! nawet nie masz się w co jebnąć hehe

 

Cena jest dobra jak się samemu sprzedaje to co się wyprodukuje. Od 60-70 GR i producenci u mnie w okolicy trzymają cenę nawet 3PL to 4,8-5,2 za 10sztuk.

 

Ale tu widzę sami klatkowcy to będą jechać KONKURENCJĘ... ale prawda jest taka

http://www.ppr.pl/artykul-docen-polskie-lubimy-jaja-z-wolnego-wybiegu-182998-dzial-1.php

 

Nie mają kałuż z szambem ale za to u was pasze z laboratorium, warunki jak w obozie koncentracyjnym, a różne incydenty też się zdarzają...

 

 

Klienci weryfikują które jaja są najlepsze, w święta aż się trzęsą żeby zjeść 1PL. Smaku żółtka nie podrobisz syntetycznymi aminkowasami, beta karotenem, enzymammi trawiennymi, sztucznymi witaminami.

 

KAŻDY PRODUCENT 3PL BĘDZIE ZACHWALAĆ SWOJE JAJKO I BĘDZIE GADAŁ NA 1PL BO TO KONKURENCJA WIĘC TO TYLKO GADANIE O ZDROWOŚĆI 3PL. JAK POŻĄNA FERMA 1PL TO MA DOBRĄ PASZĘ, ZIELONKI, WYBIEGI, BADANIA, ODKAŻANIA JAJ

 

 

A W KLATKACH KURY ZJADAJĄ ZDECHŁE I TRZEBA PÓŹNIEJ SZPACHELKĄ ODKLEJAĆ TRUPKI HEHE A KUPKE TEŻ DADZĄ RADĘ ZJEŚĆ.

 

SMACZNEGO !!!

Jebnij się w łeb pomyleńcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poziom twojej inteligencji nie dorównuje do tego forum, usuń konto lepiej IDIO..to!!! nawet nie masz się w co jebnąć hehe

 

Cena jest dobra jak się samemu sprzedaje to co się wyprodukuje. Od 60-70 GR i producenci u mnie w okolicy trzymają cenę nawet 3PL to 4,8-5,2 za 10sztuk.

 

Ale tu widzę sami klatkowcy to będą jechać KONKURENCJĘ... ale prawda jest taka

http://www.ppr.pl/artykul-docen-polskie-lubimy-jaja-z-wolnego-wybiegu-182998-dzial-1.php

 

Nie mają kałuż z szambem ale za to u was pasze z laboratorium, warunki jak w obozie koncentracyjnym, a różne incydenty też się zdarzają...

To nie miejsce na reklamę 1PL ,jak lubisz jaja z szambem to twoja indywidualna sprawa, ale proszę cię nie zamęczaj nas tymi tekstami od świąt.Wiem że to jajko powstaje z miłości hehehe to zbierz te swoje dziewczyny przytul je i wyprodukuj towar po 2zł szt.

 

Klienci weryfikują które jaja są najlepsze, w święta aż się trzęsą żeby zjeść 1PL. Smaku żółtka nie podrobisz syntetycznymi aminkowasami, beta karotenem, enzymammi trawiennymi, sztucznymi witaminami.

 

KAŻDY PRODUCENT 3PL BĘDZIE ZACHWALAĆ SWOJE JAJKO I BĘDZIE GADAŁ NA 1PL BO TO KONKURENCJA WIĘC TO TYLKO GADANIE O ZDROWOŚĆI 3PL. JAK POŻĄNA FERMA 1PL TO MA DOBRĄ PASZĘ, ZIELONKI, WYBIEGI, BADANIA, ODKAŻANIA JAJ

 

 

A W KLATKACH KURY ZJADAJĄ ZDECHŁE I TRZEBA PÓŹNIEJ SZPACHELKĄ ODKLEJAĆ TRUPKI HEHE A KUPKE TEŻ DADZĄ RADĘ ZJEŚĆ.

 

SMACZNEGO !!!

Jebnij się w łeb pomyleńcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu widzę sami klatkowcy to będą jechać KONKURENCJĘ... ale prawda jest taka

http://www.ppr.pl/artykul-docen-polskie-lubimy-jaja-z-wolnego-wybiegu-182998-dzial-1.php

 

.... a czego dowodzi ten link, bo nie bardzo rozumiem ?

To zwykły opis zwykłej kampanii promocyjnej.

 

Żadna kampania reklamowa nie zmieni faktu, że zdrowsze i bezpieczniejsze dla zdrowia konsumentów są jajka z chowu klatkowego (3PL).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie bix tak cię to bawi , powoli hodowcy eliminują h..... pilnuj lepiej punktów

Najśmieszniejsze jest to, że hodowcy eliminują również innych hodowców z punktów.

Śmieszy mnie ta cała sytuacja, bo najpierw, przy okazji wymiany klatek, nastawialiście bez opamiętania nowych kurników, a teraz narzekacie. A przecież nie od dziś wiadomo, że jak jest czegoś dużo, to jest to tanie.

A o moje punkty się nie martw. Dopóki będą w tym kraju oszołomy stawiające fermy na kilkaset tys. kur, dostęp do taniego jaja zawsze będzie.

Pozostaje mi jedynie współczuć, tym bardziej roztropnym hodowcom, którzy prowadzą swoją hodowlę dostosowaną wielkością do swojego rynku zbytu. Przez pseudo hodowców-biznesmenów cierpiących na manie wielkości, oni cierpią najbardziej. Ci duzi zresztą cierpią obecnie jeszcze bardziej, ale tych mi akurat wcale nie żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znam takich co nastawiali a teraz od 2 tyg stoi kurnik pusty a on płacze że kredyt musi płacić

Ano właśnie. Teraz rozumiesz mój sarkazm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większego ruchu na ubojni nie ma za to są znowu liczne wstawienia

dziś dostałem propozycje s-0.15 m 0.18 L 0.22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile mam kurników ma się ni jak do ilości kur która mam. Pożary maja i tak jestem tyci w porównaniu do innych. Tu nie chodzi o nadprodukcję tylko o brak eksportu a import idzie. Jaka tu logika? I po ch... Te barany tak dupę lirza Ukrainie? I tak nic z tego nie będziemy mieć oprócz problemów i jeszcze większego importu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ile mam kurników ma się ni jak do ilości kur która mam. Pożary maja i tak jestem tyci w porównaniu do innych. Tu nie chodzi o nadprodukcję tylko o brak eksportu a import idzie. Jaka tu logika? I po ch... Te barany tak dupę lirza Ukrainie? I tak nic z tego nie będziemy mieć oprócz problemów i jeszcze większego importu.

Całkowicie się z tym wpisem zgadzam.

Jajcoo nie zaniżaj ceny, chyba że jajka z przed Świąt Bożego Narodzenia kupujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ile mam kurników ma się ni jak do ilości kur która mam. Pożary maja i tak jestem tyci w porównaniu do innych. Tu nie chodzi o nadprodukcję tylko o brak eksportu a import idzie. Jaka tu logika? I po ch... Te barany tak dupę lirza Ukrainie? I tak nic z tego nie będziemy mieć oprócz problemów i jeszcze większego importu.

w sumie racja my czesc gonimy na zachod ( nie takie ilosci jak wczesniej) ale i do nas ciagna jaja ot taki zjeban..y rynek) w sumie po mojemu na nasza nadprodukcje czy 1 czy 2 czy 3 zlozylo sie kilka czynnikow nasza mniejsza sprzedasz i wieksze sprowadzanie (powinnismy zrobic jak ruskie wprowadzic ograniczenia w imporcie , ale to moja prywatna opinia).

posrednio odbiegajac od tematu to cena powinna powoli isc do gory ale czy teraz czy we wrzesniu

jajczarek gdzie moja tapeta na pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...